Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
27. sep 2009

Ahojte, co mate dnes v plane? 🙂
Ja vylihovat 😀 😀 😀

maxii
27. sep 2009

caute, ja mam dnes nejak viac energie co vyuzijem a pojdem na prechadzku s havinom, kedze je tak krasne 😀 😀

adenka
27. sep 2009

cafte baby,
no nasa mala je posledne dni strasne uplackana a chce byt len na rukach tak ani nemam cas na kona...
co to za test ste nasli?? hehe co uz nevymyslia.... ale ja vam za tie prachy radsej odporucam ist na 3D v 16tt. nam uz vtedy zistili pohlavie a bolo krasne vidiet cele babenko, lebo bolo este malinke... na druhy sme boli potom v 27tt.

no ideme na obed ku svagrovcom...prajem vam krasnu nedelu 🙂

zuzub
27. sep 2009

ahojte, ja varím obed teda varí sa vlastne sám lebo pečiem len kurča 😀 dneska som ráno trošku obímala wcko 😝 , ale už mi je celkom ok.
vonku je dnes nádherne 🙂

vavenka
autor
27. sep 2009

Aden co to? Maminy by Ti mohli poradit nejaky grify ako to zlepsit.....
Ja som vcera piekla francuzske zemiaky, takze dnes vegetik 🙂
Kurnik stale mam problem s tym kakanim ☹ ale uz to az tak neprezivam, len je to hodne neprijemne... Mam doma aj taku lisovanu gebuzinu na prirodnej baze na taketo problemy - vyzera to ako cokolada, vraj je to super, ale obsahuje to list senny a som citala ze to sa v tehu nesmie, ze prekrvuje panvovu oblast ☹

katka444
27. sep 2009

ahojte,

vavenka a skusila si rano na lacno vlazny 100% džús? to vraj tiez pomaha.
my sme boli vcera u mojich starkovcov pooberat hrozno a hned sa aj mlelo, tak sme sa dopili takej cerstvej hroznovej stavy a veru tiez ma od nej prehnalo. tak skus nieco take.

katka444
27. sep 2009

no ja ten test nebudem kupovat. ibaze by sa mi stalo to co mojej kamoske. ta az do porodu nevedela co cakuje, lebo mala bola vzdy na sone zle otocena. to by som uz asi nevydrzala.
a vecicky zacnem kupovat az budem vediet ci to bude baba alebo chlap. aj to asi len zopar pre radost. vela veci budem mat po bratovych detoch. svagrina sa uz nevie dockat kedy mi ich donesie 😀 ze sa konecne zbavy tych krabic s malymi vecickami.
urcite budeme kupovat kocik. a ja by som aj postielku. po bratovych detoch je uz v kosi, lebo sa rozdzigala. to bola taka co este ja s bratom sme v nej spavali. ale mame jednu tu na povale, ale tu nechcem. je taka zelezna ako v nemocnici. to este musim mm spracovat, aby sme kupili peknu drevenu. alebo kupim sama a bude, hi 😀.
a uz nam bola ponuknuta taka super vanicka aj s opierkou od kamarata. cize aj vanicku uz mame 🙂

vavenka
autor
27. sep 2009

Caute baby, aku mate nedelu?
Ja mam dnes hroznu chut na sladke 🙂 KAti skusala som uz vselico, aj vlaznu vodu z vodovodu pit rano na lacno, ziadna slava......
Ja tiez asi budem vo velkom nakupvat az ked budeme vediet pohlavie, takze este par tt musim pockat 🙂

vavenka
autor
28. sep 2009

Prajem uspesny tyzden, budem na vas mysliet - tie ktore ste v praci 😅
Ja sice tiez trosku pracujem, ale len tak z postele 😉

katka444
28. sep 2009

ahojte 🙂

vavenka kedy ides k dr.? ja tento stvrtok. jupiii uz sa tesim. dufam ze bude vsetko ok. som tuto noc mala divny sen o krvi z pupocnikovej snury 😀

vavenka
autor
28. sep 2009

Kati ja az o tyzden vo stvrtok - 8.10...
Jasne ze bude vsetko ok, neboj sa , to uz by ti mali robit aj merania na downov syndrom, nie?

katka444
28. sep 2009

mne sestricka vravela ze az v 16 tt 😒, lebo na krv nemam ist. ale mam taky pocit, ze to robia aj v 12 aj v 16. v 12t ked idu na ten screeening.

maxii
28. sep 2009

caute ladynky 😅

ja sa zajtra dozviem vysledky zo screeningu z krvi - drzte palce 😀 NT som mala OK
inak ja som rano objimala misu ale inak sa mam podstatne lepsie, sem tam je mi este tazko ale riesim to nealko pivom alebo kolou, po nich sa mi vzdy ulavi 😅 😅
a hlavne ze sa mozem uz najest, mam jedno kilo + 😀 😀

katka444
28. sep 2009

ahoj maxi, no ja tiez kazdu chvilu cakam kedy ju poobjimam. mna len strasne natahuje s kazdeho pachu. nejako to na mna ide vzdy vecer, nie rano. ale dufam, ze uz to coskoro prejde.

katka444
28. sep 2009

a drzim palce za vysledky 😉

maxii
28. sep 2009

kati ja rano nekompromisne vracanie hned ako vstanem a poobede a vecer tazoba na zaludku, super 😀 😀 😀

dakujem za palceky, zajtra tam budem volat...

katka444
28. sep 2009

halooo kde ste sa stratili? 🙂

zuzub
28. sep 2009

ahojte 🙂 mne je dnes zatiaľ len ťažko, ráno ma zo 2xnaplo ale inak pohodička.Dneska čakám veľkú návštevu príde ma pozrieť svokruša lebo idem z BA bola tam u sesternici a že sa staví po ceste aj u nás, a aj prespí do zajtra u nás, keďže mm je zas tento týždeň v BA na služobke ☹ takže som opäť sama.... dúfam,že už budúci týždeň bude konečne doma.
maxii držím palce.kati mna z niektorých pachov tiež pekne nadrapuje 😝

maxii
28. sep 2009

ahoj zuzi co robi manzel ked je tak casto prec?

katka ja som tuuuu 😀

prave rozmyslam co s obedom, kam vybehnem, nemam akosi na nic chut...

zuzub
28. sep 2009

on robí v jednej konzultačnej firme, chodia robiť pre rôzne podniky na Slovensku a on najčastejšie do BA 😒 ale hádam zas bude obdobie ked bude doma 🙂

katka444
28. sep 2009

cafte baby, ja som normalne k obedu zjedla trochu paradajok zo salatu. to je u mna vykon 🙂 ako mi je ble tak som ziadnu zeleninu este nejedla.

snazivazuzi
28. sep 2009

Cauteeeeeeeeeeeeee!
Ano ano ja este stále zijem 😀 .... ten nás maly krpec ma na cely den zamestnáva ledva sa na wc dostanem a to uz nehovoriac o ostatnych mojich potrebách... xixi Napr... keby ste videli moje obocie... alebo nohy 😀 No ale sme zdravuckí tak vsetko Ok.
Zajtra ockovanie, pozajtra kontrola obliciek...minule tam mal nejaky nález, no dufam nic vázne...
A Vy? vsetko v poriadku?
AKurát kukam prvé kroky ci jak sa to volá, no hrozné nieco.. este keby vedeli tancovat... 😝 nic nepoviem...
brúúú noc dievcatá! 😵 😵 😵

vavenka
autor
29. sep 2009

Ahoj Zuzi,
presne tak, hlavne ze ste zdravi, to je to najdolezitejsie 🙂
Co mate dnes v plane zienky?

maxii
29. sep 2009

caute baby, takze vysledky zo screeningu mam OK, cize idem len na dalsiu poradnu 16.10. a tam mi vezmu aj krv na dalsi screening 😉

katka444
29. sep 2009

ahojte,
maxi super 🙂
ja som mala rano zase grckajuce. som sa normalne naranajkovala a potom to islo vsetko von ☹

maxii
29. sep 2009

kati mam pre teba tip, pri tychto rannych grckaniach som pouzivala taku fintu, ze najprv som si dala len caj, z toho ma hned naplo, a siel von, a potom som sa normalne najedla a uz bolo OK....a ten caj sa lepsie vracia ako jedlo 😅 😅 😅

zuzub
29. sep 2009

caute 🙂 ja som bola svokrušu odprevadiť na bus išla už domov,tak som opäť sama 😒 teraz som sa konečne naranajkovala, rano zas len napinalo, tak som ani nejedla aspon som to nevygrckala 😀

zuzub
29. sep 2009

no kde ste dnes všetky? 😕

maxii
29. sep 2009

ja som tuuuuuu 😀 😀

katka444
29. sep 2009

tu som. a ja mi stale nejako divne 😖 . este ma aj od vcera skriabe v hrdle a neviem ci mi to neprejde do nadchy 😝 . no to zase ked mam ist vo stvrtok do poradne, tak mi zase cosi bude a nebudem moct ist 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre