Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

lenocka1979
2. apr 2009

Ahojte ... tini ja som mala dialnicu 31.3. navečer ... tá testovacia bola dokonca tmavšia ako kontrolná 🙂 ... určite to príde ... ja som testovala prvýkrát v piatok 27.3. ... a ešte skúsim asi v sobotu, alebo v nedeľu ... keď nemôžem ísť k lekárke, tak aspoň takto ... hoci stále váham, či nepôjdem v stredu pred veľkou nocou ... .) ... alebo týždeň vydržím a pôjdem po ... už v 6 tt

katka444
2. apr 2009

lebo kedze mame letny cas, tak meriam o hodku skor. inak je to ako vzdy o 6. ale podla stareho casu o 5.

aduliak
2. apr 2009

mrcha neni...ale ani tienik....no co uz.... ☹ boli ma brusko, takze predpokladam, ze onedlho pride ☹

aduliak
2. apr 2009

Ale manzel bol dnes rano zlaty, ked som mu povedala,ze teda asi nic.....ze berme to radsej z lepsej stranky...aspon nebude musiet oslavovat narodeniny pri Vianociach, lebo vzdy by to kazdy odbil jednym darcekom 🙂

katka444
2. apr 2009

adulik, pekna myslienka 🙂 takze januar to isti 😉

katka444
2. apr 2009

a kolko s uz snazite? ci len zacinate?

adenka
2. apr 2009

dobre ranko slniecka 🙂

lenocka1979
2. apr 2009

ahojte 🙂

aduliak
2. apr 2009

Katka, snazime sa dva mesiace, viem, ze to nie je vela, ale kazda, ktora sa snazi pozna ten pocit, ze.....ja uz chcem 🙂

aduliak
2. apr 2009

Ahojte tehule 🙂

lenocka1979
2. apr 2009

ahoj aduliak ... a meriaš teplotku?

tinika
2. apr 2009

lenocka to je supeeeeer takze sme obe tehu a cakame v decembri??? Tak cca kedy by ti vysiel porod???
No sak ja si na tu dialnicu pockam hihi
Konecne som pozehlila trojtyzdnovu kopu čo som nemala čas

aduliak
2. apr 2009

nemeriam....ja sa v tom nejako moc nevyznam....ale asi budem musiet zacat 🙂 sa mi nejako predlzil cyklus, co sme sa zacali snazit.... 😠

lenocka1979
2. apr 2009

hej hej ... aj mne sa to menilo ... potom som začala merať ... a hneď prvý cyklus sme sa krásne trafili a vyšlo to 🙂

lenocka1979
2. apr 2009

tini ... tuším okolo ôsmeho decembra a tebe?

tinika
2. apr 2009

5.12. hihi ale to je veeeelmi orientacne tak od 21.11.-19.12. mi vypočítalo ale ze najlepsie by bolo 5.12. tak mozno az na mikulasa 😀 😀

lenocka1979
2. apr 2009

kedy si mala prvý deň cyklu?

lenocka1979
2. apr 2009

našla som si tvoj graf ... sranda je, že ovu sme mali obidve 15.3. a ty si dlhšie tehu ... lebo si mala skôr menzes 🙂 ...

tinika
2. apr 2009

no vidis leni 🙂

ingulik
2. apr 2009

hojte tehule, snazilky a maminky 🙂
vonku je tak kraaasne a ja musim sediet za pocitacom 😠 ale davam pauzu, lebo ma hlava boli nejako...prajem pekny den 🙂

aduliak
2. apr 2009

Leni a kolko ste sa snazili?navnadila si ma...po tejto mrche (ktora stale mimochodom nie je 😒 ) zacinam s meranim.....

tinika
2. apr 2009

aduliak tak držim palce

aduliak
2. apr 2009

dakujem tini....snad to nejako zvladnem...problem bude s tym, ze do prace vstavam o pol 6 (dochadzam do ineho mesta) a cez vikend sa mi asi nebude chciet 😀

tinika
2. apr 2009

Adu ja som zo začiatku tiez zabudala, ale teraz som si zvykla a merala som aj ked som nechcela 😀 😀

tinika
2. apr 2009

Kocky som vam zabudla povedat, ked spim na bruchu na jednej strane a sa chcem otočiť tak občas ma pychne v boku (to bezne) a včera tiez tak hovorim au au a muz hned ze co??? No sa boji o mna 😀

vavenka
autor
2. apr 2009

Ahojte, vela roboty, tak som vas len dosla pozdravit - Tini tak kolajnice budu v sobotu 🙂
Este mas test?

lenocka1979
2. apr 2009

aduliak ... snažili sme sa 4 cykly .... tretí som síce merala, ale nemala som manžela doma v ten správny deň ... a štvrtý to vyšlo super 🙂

lenocka1979
2. apr 2009

adi, ja tiež cestujem na šiesty bus ... a merala som vždy o piatej po prebudení ... a v ústach

vavenka
autor
2. apr 2009

Lenocka mohla by si dat nejaku fotocku aj zmenit snz pri mene na tt 😉

lenocka1979
2. apr 2009

aj cez víkendy som si nastavovala budík, veď potom som ešte mohla spinkať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre