Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
8. okt 2009

aha, tak to aby som sa objednala k zubarovi.

tini tesim sa na brusino. uz urcite poriadne velke 😵

tinika
8. okt 2009

jojo kati velke ale občas mam pocit ze nie az take velke hihi uz som si zvykla, zatial sa viem hyba v pohode, len problem snurky zaviazat 😀 sme sa smiali so svagrinou ked este boal tehu ze mame snurky na vnutornej strane topanok zviazane, ze dalej nedotiahneme hihi

zuzub
8. okt 2009

no to som aj ja rozmýšľala, že s tými šnúrkami je to už asi v určitých mesiacoch problém 😀

tinika
8. okt 2009

jojo zuzi sak uvidis

bocenka
8. okt 2009

čaute baby dufam že tu u Vás najdem pomoc teda skôr radu keďže ste snažilky určite ste si meravali teplodu vnútornu teda aspom ja som si to kedysi tak meravala a keď prišla ovulácia tak tá teplota stúpla a ak by som ostala tehotna tak teplota po ovulacii naspäť neklesne len som zabudla na aký stupeň mala stúpnuť tá teplota 😅 vopred ďakujem za odpoveď kludne pošlite aj IP

maxii
8. okt 2009

bocenka to je individualne, zalezi od toho ake teploty mavas pocas celeho cyklu, ja som mavala napriklad okolo36,5 pred ovulacne a okolo37-37,1 poovulacne....

vavenuz pridi, ja musim za chvilu off a som zvedavaaaa 😅 😅

tinika
8. okt 2009

vave kde trčis sak si mala ist rovno domov ne? 😀

zuzub
8. okt 2009

vavenka určite zašla ešte na dáku návštevu 😀

tinika
8. okt 2009

tak tak zuzi

maxii
8. okt 2009

podla mna bolo vela ludi a musi chuda vave cakat 😕 😕

tinika
8. okt 2009

nečudujem sa, ja tiez ked idem k lekarovi tak pretahujem vychadzku hihi

evus
8. okt 2009

ahojteeeeeeee

vave sa este neukazala????dufam,ze je vsetko ok...

evitkaaaaaaaa,ty si snazilka????teeeeda,klobuk dole,ze ste sa do toho tak rychlo po porode pustili,tak nech sa rychlo zadari

katka444
8. okt 2009

jej tak som nasla predporodnu pripravu. je to 12 km od nas a mam to cestou z prace. pisu tam, ze odporucaju zacat s cvicenim od 16 tt. byva to 1x do tyzdna. uz sa tesim 🙂 🙂 🙂

tinika
8. okt 2009

super kati, ja som začala chodit az po 26tt ale to neva

zuzub
8. okt 2009

Kati tak to budeš mať fajn ešte po ceste z práce, aj by som chcela chodiť na tehu cvičenia

tinika
8. okt 2009

no ja idem na hodku vonku, som zohnala partiu hihi tak potom sa kuknem ako vaven pochodila

vavenka
autor
8. okt 2009

Cafte
🙂
Takze fazula meria 2,57 cm a secko ok 🙂 sice sa nehybala, ale srdiecko tlklo ako zvon, potom pridam aj foto 🙂
Secko je ok....

katka444
8. okt 2009

super vavenka, tesim sa s tebou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katka444
8. okt 2009

a co hematon? uz tam nieje?

vavenka
autor
8. okt 2009

Je tam, ale zmensuje sa, lekarka len mavla rukou nech si nerobim starosti, ze je to nepodstatna vec 😀
A zajtra nesiem moc na kultivaciu, kvoli tym problemom s mocovymi cestami....
A o 2 tyzdne idem na ten ultrazvuk kvoli vyvojovym vadam 🙂 takze to bude super, o 2tt idem na specializovane pracovisko, kde uvidim fazulu a potom o dalsie 2 tyzdne bude poradna, kde ju zas uvidim 😀

katka444
8. okt 2009

juj vave tak super. vidis aj ten moc sa poriesi. a fazulku uvidis tak casto. parada.

vavenka
autor
8. okt 2009

Kati, hej sa tesim, lebo cakat mesiac sa mi zda byt dist dlho 🙂 aspon budem pokojnejsia...
No a Tebe robili ten screening v 12tt?

katka444
8. okt 2009

no ja neviem, ja som bola len u mojho gyndosa. a lezala som tam dost dlho. tak neviem, ci robil screening. ale do tehu knizky mi dal vytlaceny listok zo sona, kde je dost kadejakych rozmerov. ale krv mi urcite nebrali. na tie triple testy idem az 2.11 v 16 tt

vavenka
autor
8. okt 2009

Kati no mne dnes dokyna hovorila, ze to su tie testy, co sa robia v 16tt, tak toto je akoze novsia metoda, ze su kombinovane v 12 tt a 16 tt - aj v 12 aj 16 sa berie krv a robi sa utz....Nie hocjaky, na to musi byt licencovany odbornik, preto mi ten utz nerobi moja gyndoska, ale idem do nejakeho diagnostickeho centra.....Ale zas asi staci aj ked mas len v 16tt....

katka444
8. okt 2009

ale mne v 16 tt vraveli len ze na krv a poradnu. neobjednavali ma nikde inde na sono 😒

zuzub
8. okt 2009

vavenka, no super, že je všecko ok 😵 mna to čaká budúcu stredu,ach jo hlavne nech je všecko ok 😔
práve obedujem, dáte si niekto halušky so syrokrémom a slaninkou? 😅

vavenka
autor
8. okt 2009

Zuzu mnaaaaaammmmm haluskyyy 🙂 Ja som v meste kupila mega plnene bagety a kolaciky 🙂 uplne skvela "zdrava" strava....
Kati no v tom 16tt uz bude robit utz len moja dokyna, len tento v 12tt ma posiela na speci....
Aaaale sak to je jedno, aj tak nam tie vysetrenia netreba, ved nase fazule su zdrave, ak co? 😀 😅
Zuzi zlato neboj, vsetko bude ok... Uz som teraz hrdinka, co? 😅

zuzub
8. okt 2009

vavenka, verím, že všetko bude ok 😉

tinika
8. okt 2009

vaven super, ja som tiez v 16tt bola na utz myslim ale to preto ze som chodila inde ako k dokymu čo na začiatku ma poslal a oni ma stale objednavali

zuzub
8. okt 2009

idem sa ja pustiť do žehlenia, aj ked sa mi vôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôôbec nechce 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre