Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
25. nov 2009

ked odtecie plodová voda, tak sa už ide väčšinou na vec 😀 možno je už malý Paťko na svete 😵

maxii
25. nov 2009

kati podla mna to je ono 😉 😀 ked prilozis ruku necitis to aj v ruke?? ja to citim v dlani ako take kopkanie, niekedy take hmyrenie, ci prelievanie....ja som strasne vzedava ci sa moja placenta umudrila a zdvihla, alebo je stale dolu...v utorok sa dozviem..... 😉 😉

zuzi hej podla mna je uz na svete 😉

katka444
25. nov 2009

tak ja myslim, ze uz urcite. ak jej vecer odtiekla 😨

ingu a kedy si dostala sms?

katka444
25. nov 2009

maxi este som to neodsledovala tak zeby som dala ruku na brusko. ty to citis viackrat hned za sebou? lebo ja to pocitim a potom aj minutku nic a potom znova a potom dlllhooo nic. citim to tak 3-4 x za den. ale je to take slabucke, tak mozno to aj vzdy nepostrehnem.

katka444
25. nov 2009

ja mam poradnu o tyzden vo stvrtok. som zvedava kolko som zas pribrala.

katka444
25. nov 2009

zuzub ved som vravela ze budeme spolu s maxinkou kricat ale kazda v inom meste. ozaj a TP podla vcerajsieho sona ostal 13.4

maxii
25. nov 2009

kati no ja ked to pocitim, dam ruku na to miesto a citim vacsinou este par krat aj do dlane....ale niekdy sa stane ze nie, ze len raz a koniec 😀
a presne, niekedy to ani nepostrehneme alebo myslime ze su to creva lebo je to podobne....potom ekd to je uz silnejsie tak uz sa to neda pomylit 😀

slniecko4
25. nov 2009

ahojte,babenky,
no sledujem,že tinika ma obehla??? 🙂 a to mala termín až po mne.. 😀 juuuj,som zvedavá,čo a ako,má aj na mňa číslo,ak by sa ozvala,tiež hodím info..
ja stále 2v1,nedeje sa nič neobvyklé.. 😒 a tiež mám ešte v sobotu skúšku,tak ani neviem,či sa veľmi učiť,alebo už ani nie,ťahák napísaný.. 😀

slniecko4
25. nov 2009

a číslo na mňa má tinika,ale tá je v pôrodnici.. 😅

zuzub
25. nov 2009

slniečko tak ty stále 2v1 😀

bublinka11
25. nov 2009

Ahojte kocky, zabludila som do vasej temy pozriet, ci Tinika je uz mamina a sledujem, ze vy ste tu fakt vsetky tehulinky 🙂 !!! Tak tema je poriadne uspesna...aby som sa mozno na chvilu pridala 😉 , ked sa to tu na vas tak lepi...

katka444
25. nov 2009

ahoj slni a ja som myslela, ze uz tiez rodis.

vsak tinika sa ozve az uz bude v poode. dufam, ze je vsetko ok.

maxi ja to zatial citim len tak jemnucko.

katka444
25. nov 2009

bubli ahoj, tak pod sa pridat. coskoro si tehula.

bublinka11
25. nov 2009

Dakujem Kati, pridem vas sem obcas pozriet, snad budes mat pravdu 😉
A inak Kati vsetko naj k meninkam!!!

slniecko4
25. nov 2009

písala som teraz tinike,nech sa ozve,ak niečo nového bude a že jej držíme pršteky.. Nech to už má čím skôr za sebou a Patrika v náručí.. 😵

slniecko4
25. nov 2009

Katka,tiež ti prajem všetko len to najlepšie k dnešným meninkám,veľa zdravia,šťastia,lásky,nech sa ti splní všetko,po čom túžiš. 😵

katka444
25. nov 2009

dakujem krasne babenky.

no som zvedava ci sa tinika ozve. uz zacinam byt nervozna

slniecko4
25. nov 2009

kati,ja tiež,už to trvá dlho od večera.. 😒

katka444
25. nov 2009

no ved prave 😒

ale urcite je vsetko ok. a tinika len oddychuje 🙂

slniecko4
25. nov 2009

normálne už začínam mať paniku z pôrodu.. 😒 a už keď ani mm tam nemôže byť.. ☹ tinika mala mať svojho pri pôrode,tak dúfam,že jej to aspoň trochu pomohlo..

zuzub
25. nov 2009

neboj slniecko, dobre bude 😉
a tinika mala rodiť normálne či cisarskym?

katka444
25. nov 2009

zuzub myslim ze tinika mala normalne

slni a preco nemozes mat mm pri porode?

moj urcite nechce byt pri samotnom porode. ale mi slubil ze na cakacke ano.

zuzub
25. nov 2009

ja predpokladám, že ani môj nebude pri pôrode, ale ked sa na to necíti nebudem ho prehovárať možno si to sám nakoniec rozmyslí.niekto hovorí, že to fajn mať tam partnera, ale myslím, že v tej poslednej fáze pôrodu to už žena ani nevníma

katka444
25. nov 2009

tiez si myslim, ze najhorsie su tie bolesti na cakacke. ved samotny porod na sale je uz vraj nic.

slniecko4
25. nov 2009

zuzub,tinika mala rodiť normálne a mm mal byť pri nej,neviem,či sa niečo zmenilo.. Môj chcel byť tiež pri tom,ale v pondelok som sa na poradni pýtala,či tam môže byť,tak nie,lebo je chrípková epidémia.. ☹ A tiež,ako píšete,hoci by už pri samotnom nebol,ale tá čakačka,tie hodiny,kedy si tam sama na tú bolesť,aspoň niekto by bol pri mne.. Čo už,nevyberieme si.. 😒 Len keby pôrod nebol taký dlhý,sestra mi rodila 12 hodín,švagriná 16,to je dosť.. Kolegyňa porodila obe dcérky do 3 hodín,to už je pôrod.. 😀

zuzub
25. nov 2009

samotný porod je už potom väčšinou raz,dva a ja sa obávam, že môjho mm by tam ešte museli kriesiť 😀 on neznáša také nemocničné veci ani moje injekcie čo si pichám nerád vidí 😀 😀 😀

slniecko4
25. nov 2009

zuzub,no ja osobne by som tiež nešla nikomu ku pôrodu,lebo by som to nevydržala.. Ja nejak nemocnice nemusím,panika z bielych plášťov,už mám za sebou 4 operácie,takže ak nemusím,nevstupujem tam. 😀 Ja by som odpadla tiež pri niečiom pôrode. 😀 Pozriem na niečiu krv a je mi na odpadnutie a až mi tlak stúpa.. 😀

vavenka
autor
25. nov 2009

Juj tak Tinika rodii, kokso to je vzruso 🙂

Tak nech secko dobre dopadne....

Kati secko naj k meninam, a popros draheho nech ti kupi vahu, aby si nemusela cakat na poradnu, kolko si pribrala 😉

Inak v tej nemocnici, kam sa chystam do porodnice, nepustaju nikoho do "cakarne" - volaju to tam vzdycharen, takze to najhorsie by som si aj tak odtrpela sama, a cisto do porodnej saly chlapa nechcem.......

zuzub
25. nov 2009

mne inak tiež nerobí dobre nemocničné prostredie 😝 ale mám aj celkom vtipnú príhodu: ked som mala asi 16rokov tak maminu segru operovali na žlčník a moja mama mala nejakú známu v nemocke tak vybavila, že ju môže ísť pozrieť, ale ona vtedy ležala na JISKE a ja samozrejme, že hned aj ja idem s nou.tak sme prišli do nemocky dali nám bile plášte nech sme nenápadné, prišli sme k nej na izbu a ja som po chvíli mala dosť ako som ju tam videla, tisíc hadičiek z nej a samé infúzky som tam odkvecla jak hruška, riadny poplach som spustila ma tam museli kriesiť a chuda mamina segra so mna vystresovaná a ešte sestričky, že čo tam vlastne robím, že nemám ani 18 a pod.... no proste hrôza, ale teraz ked si na to pomyslím 😀 😀 😀

zuzub
25. nov 2009

takže my budeme všetky rodiť bez chlapov 😀 teda ešte neviem ako maxii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre