Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
14. feb 2014

@tinika gratulujem aj ja..🙂

@naty1987 ja som kojila 1,5 roka a menzes som dostala až po 6 mesiacoch, keď som začala malú prikrmovať,keď bola len čisto kojená, som nemala.

tinika
14. feb 2014

@slniecko4 vdaka :D

buczka
16. feb 2014

@tinika zo <3 gratulujeem 🙂

slniecko4
19. feb 2014

@tinika no čo nového, mamička-čakateľka? 😉
zdravím ostatné babenky. 🙂

tinika
19. feb 2014

@slniecko4 stale mi je nem dobre, velmi premyslam čo spapam čo mi neurobi zle travenie, nedvihne zaludok .D predvčerom som bola pokecat s wc misou inac sa snazim drzat hoc ma napina inac nič take, vo stvrtok o tyzden idem na odbery mozno uvidim zase fazulku :D

vavenka
autor
21. feb 2014

@tinika takze na tretikrat predsa zazivas nevolnosti?? Ktovie, mozno je to dobre znamenie, ze to nakoniec bude dievcatko 🙂 podla tej tabulky pocatia si si neskusala pohlavie?
Joj my zas riesime kakanie s Vandou, minuly tyzden ju nieco prehnalo a teraz nechce chodit na velku, tak zas bojujeme, na nervy 🙄 🙄 Vcera sa navela navela po celom poobednajsom skucani vykakala, aj to uz ked neslo podobrotky ani po zlotky, tak som ju vystrasila, ze pojdeme k doktorke rezat brusko, tak sa nakoniec premohla,. Dufam, ze to zas nebude trvat 2 mesiace 🙄 🙄

tinika
21. feb 2014

@vavenka no mala som divne dva tyzdne aj pri riskovi ze mi bolo tazko nemala som chut na nič, ale teraz takmer od začiatku pachy, chute, a teraz po dlhej dobe včera akurat vpohode obed a zjedla som dost nebolo mi nič a večer zase divne :D a podla tabulky nevysli ani chalani tkaze si pekne počkam na utz v 20tt snad sa ukaze :D:D moj risko včera mal karneval bolo super, občerstvenie, tancovali ale dnes rano hnačka, tak ostal doma maju v skolke virozu vraj a lekarka vravela ze uz tak 10-11tyzdno sa to u nas v PO toči fasa od vianoc zase kiahne v patovej skolke no uvidime ako to dopadne :D drzim prsty s kakanim patko mal tak asi tri dni bolenie čo sa nevedel vykakat a to uz potom sa boja bo ich boli dupa :( uvidime či baba :D momentalne to tak neriesim je to tak v uzadi, tisko dufam, ale neprezivam to nejako :D lebo zatial je stale nadej :D

tinika
25. feb 2014

čafte č onoveho? ja vo stvrtok na odbery tak som zvedava čo bude v brusku noveho

vavenka
autor
25. feb 2014

@tinika servus, drzime palce na stvrtok 🙂 este objimas misu? ci uz lepsie?
my vsetko po starom, deti nejake zasoplene zas, uz neriesim.... Ja pracovne, nejak ma ucho boli, som zapal asi schytala. A uz sa neviem dockat leta! 🙂

tinika
25. feb 2014

@vavenka od stvrta čo som nazrala činy s muzom v restike mi je lepsie :D:D:D fakt som zjedla vsetko a bolo mi super :D čo tyzden pred len polku a citila som sa plna :D takze stale este občas tazko dumem čo jest ale uz je to lepsie skore uzdravenie moj riso uz zase doma tak prazdniny neprazdniny pojdu buduci do skolky bo mam vela prace a ked ju platim tak nech tam su :D akurat som stracala nadej ze ich vezmu tu k nam resp. riska bo 22 deti sa hlasi 8 mozu zobrat ale volala som zastupkyni ze kolko je predskolakov tak vraj len 1 tak ze moj uz dal min. rok prihlasku je čakatel, bude uprednostneny a uz teda by mali vziat oboch to by bolo na hlavu keby len jedneho tak sa na to spolieham bo si neviem predstavit realne rana s babom ktore neviem kedy vstane, treba nakrmit obliect, nahnat tych dovch a utekat do PO aby som stihala :D a tiez prachy na naftu muz neviem ako z robotou či nepojde idne a za kolko takze este jeho cestovne do Ke predpokladam no čaka nas nadherne obdobie neistoty .( lebo taky plat ako ma len tak nedostane a to nam dost narazi rozpočet takze matersku odkladam nič okolo domu sa nerobi len tu umyvačku som povedala ze bude a basta čo dam na nu usetrim na ohrev vody a samo drevo treba na dalsiu zimu menej ako ten rok bo mame dost este v zasobe :D inac sa pobavte včera na ihrisku jedna mamička sa ma pyta či čakame prirastok prosim pekne ja vo vetrovke a vidno to kezde mam dost kil navyse a uz som si dala tehu nohavky bo gombik ma tlačik do brucha ked som sedela no este ze sa neopytala kedfy čakame bo to by bol trapas :D

tinika
27. feb 2014

poslusne hlasim fazulka dobehla termin podla ms :D podla utz som dnes 10+2 podla mrchy 10+1 a prvykrat mi dal gyndos aj foto pri chalanoch nedaval ale slabo vidno a neviem ju tu supnut musim zmenit koncovku na jpg takze neskor

tinika
27. feb 2014

tak manzel opravil :D

tinika
27. feb 2014

tato by mala byt troska vačšia

tinika
27. feb 2014

to velke je hlava a tam troska vidno ručky nozky, jednu ma pokrčenu

vavenka
autor
27. feb 2014

@tinika jeej, tak uz ma tretorodene aj vlastnu foto, super 🙂

tinika
27. feb 2014

@vavenka jojo :D:D

slniecko4
5. mar 2014

ahojte kočky, čo nového máte? detičky ako prázdninujú? 🙂

buczka
6. mar 2014

ahojte....tak my sme uz 4 dni po TP....a nasej malickej sa nejak nechce von 🙂

vavenka
autor
10. mar 2014

@buczka tak ako? uz to mate za sebou? Prid referovat 🙂

@slniecko4 ahoj, my relativne ok, prazdninovali sme s atb, mali obe deti hemofila, takze zakaslane boli riadne, ale bez teplot, no.... Dnes uz mlada sla do skolky, dedo si vydychol, lebo ked ich mal doma oboch, mal co robit 🙂
Juj uz sa nam zjarnieva, tesim sa 🙂
@ingulik prid sa pochvalit, ako sa mate s geminkami? 🙂
@tinika uz mas NT testy za sebou? Vsetko ok?

buczka
10. mar 2014

@vavenka este stale fucime 2v1, ale uz len do stredy, ak sa mala nevypyta sama, tak stredu indukcia 🙂

vavenka
autor
10. mar 2014

@buczka fuuha, tak to si teda dava na cas! Drzime palce 🙂

tinika
10. mar 2014

@vavenka hemofila mali moji v jeseni my inač tiez sople cez prazdniny takze neboli v skolke ako bolo v plane dnes uz sli :D NT este nemam za sebou krv brali min.pred tyzdnom teraz bola dovca idem ten tyzden po vysledky a utz az 21ho ma objednali bo maju plno
@buczka uf prečo indukcia??? prečo ne vyvolavačka?

buczka
10. mar 2014

@tinika.....tak oni to tak nazyvaju vyvolavacku...🙂

slniecko4
17. mar 2014

nikde nikto? 😕
@buczka no ako? 🙂
@tinika tini, ešte nevieš,či to bude dievčatko,alebo chlapček? 🙂

tinika
17. mar 2014

@slniecko4 este nie, v piatok idem na utz ale pochybujem ze uz bude vidno tak mozno v 16tt a to zase u mojho slaby utz a na dobry pojdem az v 20tt takze si este počkam necele dva mesiace :D ale mam tusaka na babu takeho ineho aku u riska, vtedy som pochybovala tak uvidime, nebolo mi tak zle pri chalanoch nemala som pachy a som skusila so srandy tu sodu ocikat a vychadza baba tak som zvedava či je to pravda :D

tinika
17. mar 2014

@buczka no som myslela ale reku divny nazov :D
a ako? gratulujem mimochodom pozeram ze mate 3 dni joooj super super aj ja sa uz tesim tehu si poriadne neuzijem bo min. do juna praca praca praca a tak cez leto deti doma tak nohy vylozim tak mozno tyzden pred porodom :D

tinika
18. mar 2014

a dnes mi je zase tak zleee som sa konečne dokotila domov idem spat este som nič nejedla, pred 2 tyzdnami to iste ked som musela cely den behat po lekaroch a ja by najradsej spala :( ze rano ma napina ok ale ze mi je blee cely den a nevladzem ani stat ...

slniecko4
20. mar 2014

@tinika tini, to bude isto baba..🙂 ja mala toto pri Peťke..🙂

tinika
20. mar 2014

@slniecko4 no teraz mi bolo zle ze jedla ale napina ma rano bezne :D tak snad to vyslo kedze muz to pobabral a snazikovalo sa dost pred ovu nie ked bolo v plane :D:D

tinika
21. mar 2014

ahojte, tak vsetko ok, len prv bol problem ze nebude vediet pomerat, lebo dole dve jazvy, hore hruba brusna stena a este aj placenta na prednej stene brusnej a maternica pootočena, ale nakoniec bola prekvapena ze ako super sa babo ukazalo, ze ani nedufala. ze ake poslusne ta som sa smiala ze dufam ze aj po porode bude take poslusne :D videli sme akurat pupočnik nozicky malo pokrčene a cchrbatik potom ukazovalo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre