Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evus
4. máj 2009

tinika,na mimibazare sa klasicky nakupuje,drazi sa len na mimiaukciach

tinika
4. máj 2009

aha

evus
4. máj 2009

takze kludne mozes nakupovat 😉

tinika
4. máj 2009

evus dik a ked chcem dražiť tak ako? si uz dražila niečo? Lebo sa mi tam pačia jedne nohavice dievčenske a dve kocky tam dali ze 0,50 Eur a ja ked si to otvorim tam hadze ponuku ktoru mam odkliknut 5,5 eur

evus
4. máj 2009

ta ponuka sa neda znizit,rsp.prepisat?

tinika
4. máj 2009

no som dala ze 1 euro a nenapisalo mi to čo pri inych, ze či som ochotna to zaplatiť ak vyhram aukciu tak asi ne

ingulik
4. máj 2009

bry vecer...takze sme v poriadku, rozdiel je len dva dni cize podla poslednej MS sme 30+2 a podla utz 30+0, TP 13.7. 🙂
tinika som rada ze je vsetko oukej 🙂

adenka
4. máj 2009

ahojky,
ach som pochodila cele mesto tak ma bolia nohyyyyyy....

tini supe ze je vsetko ok...vidis..hovorila som to 😉

ingu kedy budes v ke?

tinika
4. máj 2009

ingu ako ze mas rozdiel len dva dni? ne malo?
a dakujem ti aj tebe adenka
stale mam utekat do nemocnice abo k dokymu ked mi bude zle ale aj tak som rada

janulik.j
5. máj 2009

Dobré ránko diefčence, takze ja som mala dnes budicek 4,40 🙄 😢 Ta tvari sa, ze spat dnes uz ani nebude... teraz ideme k dr. lebo maly je zas cely vyhadzany na tvari vyzera to na ekzem, takze nas asi posle na kozne ☹

Ingu super spravicky 😉 neviem na co ta teda takto vystrasili kv. 2 dnom.

ingulik
5. máj 2009

bre ranko... 🙂
janulik...mala je ulozena sikmo, pricom hlavicku ma vlavo hore a zadocek vpravo dole 🙂 no a doky si to neuvedomila ked merala hlavicku a brusko a vyslo jej ze rozdiel je desat dni a viac...tak mi to vysvetlil pan doktor vcera...aj prietoky robil a su oukej...

adenka...vcera som bola cely den, v stredu budem tiez,ale to mam zubara, gyndu a do skoly musim, no a mozno vo stvrtok budem tiez, ked pojdem odovzdat diplomku...cez vikend ku svokrovcom asi pojdeme, zacneme asi burat... ale ked pojdem vo stvrtok tak sa ozvem, vela casu sice mat nebudem ale na zmrzku zajst mozme...

vavenka
autor
5. máj 2009

Ingu Tini tesim sa ze je vsetko ok 🙂
Ja uz mam pravdepodobne po ovulke, tak som zvedava ci sme zamiesili 😵 😵
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka

cka
5. máj 2009

ahojte kocky......ako sa vam dari, co nove?? dufam, ze sa nieco pohlo, ked je take pocasie, teda dnesne moc nie, ale inak slnecno, dobra nalada a tak. 🙂
My stale 2v1, cakame, kedy to pride. Takze drzkajte palce, bo sa bojim toho jak fras. 🙂

vavenka
autor
5. máj 2009

Ahoj cka 🙂 neboj zvladnes to...Inak vsetko v poriadku? Ozaj a co cakate? Ci nechcete vediet?

tinika
5. máj 2009

Ahojte, dnes som bola u gyndosa, do preukazu mi napísal ze liečená sterilita, čo sa nam rok nedarilo, bo ze vraj potom v nemocke davaju na take pacientky vačši pozor. a este sa zasmial ze aj take sestorodicky hihi neviem či si myslel ze chcem šest detí či čo. Takže sa potešil ze stena zhrubla, lieky žiadne ze az od 12tt ak bude treba. dnes mi len kontrolny vyter robil. 20.5. teda do nemocky na NT utz a 18.6. k nemu na odbery

tinika
5. máj 2009

cka nebojkaj, zvladnes to a budes to mat konečne za sebou, ja mam boj ešte pred sebou 🙂 😉

janulik.j
5. máj 2009

Tini, tak to je fajn 😉 Takze budete uz vianocovat v trojici. a co mangel sa polepsil poslucha? 🙂
Mna z toho nasho Kubka "porazi" rano vstane pred 5tou a teraz spi uz vyse 2,5hod. a to este zaspal na hodku, ked sme sli k tej dr. takze ani nevie, ze tam bol 🙂 no nemoze radsej rano vstat neskor a nie to potom takto dohana. Tak som aspon pozehlila 😝

Kati ako bolo u kamosky aj sa nieco nalepilo? 😉

vavenka
autor
5. máj 2009

Tini takze si liecena sterilita? 😀 😀 tak aspon sa o teba budu lepsie starat 😉
Ja som dnes - co sa tyka prace - este ani prstom nepohla, som lenoch lenivy...Ale idem na to 🙄 🙄
Janulik no tak mas paradny budicek 🙂 moj kolega ma tiez taku malinku dceru, ona tiez tak o polpiatej vstava, a cez den im pospi sotva polhodinku a funguje cely den, tak aspon ze tvoj trochu podrieme aj cez den.....
A co bolo u koznej?

katka444
5. máj 2009

ahojte, tak som stastna, ze soná dopadli dobre 🙂

ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/katka444 klasika po ovu 36,8 😀

dnes som 8 DPO, co uhniezdovaci den. tak som si vzala dovolenku a uhniezdujeme 😀 😀 😀 😀
ale nieee. som zase nejaka nachladnuta, tak som si dala den volna 😝

katka444
5. máj 2009

janulik u kamosky som bola. mala je nadherna. tak som si ju ponosila. a dokonca nas boli tiez cez vikend pozriet. tak snad sa nalepila aj na steny nasich izieb 😀

katka444
5. máj 2009

kde ste 😲

ingulik
5. máj 2009

halo halo...dnes je tu nejako mrtvo...
ja som taka unavena, v noci som zle spala lebo mi nesadli langose co sme si dali na veceru 😝 teraz si varime leco a asi odkvecnem... 😔

tinika
5. máj 2009

Janulik mm zatiaľ poslucha, pomaha a tak nenapadne sa tesi, včera ked som mu volala ako dopadla kontrola tak asi trikrat zopakoval ze super 🙂
Vavenka tak tak, kvoli tomu mi to aj písal, aby sa lepšie starali o mna 😉 Pekne od neho ze sa tak stara

tinika
5. máj 2009

Ingu ja som strasne hladna a si mi s tym lečom narobila chute, idem kuknut do skrine či ešte mame nejake domace 🙂

tinika
5. máj 2009

A mam stale pocity ze som hladna a je mi zle, neviem či od hladu ale nemam chut jest a toci sa mi dost hlava občas.

slniecko4
5. máj 2009

ahojte, asi tu zas nikto nie je.. cez deň sa sem nedostanem a večer už nikoho niet.. ☹
tinika, mne je zle stále,neviem,ako tebe,či som hladná,alebo sýta,furt.. Dokonca aj zo zubnej pasty, z mentolových žuvačiek.. tak hádam to koncom tretieho mesiaca prejde..
🙂

tinika
5. máj 2009

no slni niekto ma tieto nevoľnosti ma cele tehu, niekto vobec a niekto prvy trimester, tak ti prajem aby si bola ten posledny pripad

slniecko4
5. máj 2009

tini,ďakujem,tiež som počula,že niekoho to trápi celé tehotenstvo.. ja čo mám kamarátky,ani jedna nemala nevoľnosti.. ale čo už narobíme.. 🙂

tinika
5. máj 2009

no ta čo uz, svagrina tiez vyse dvoch mesiacov vkuse vracala, nič neudržala v sebe, druha svagrina tiez mala ranne nevolnosti, ale mne, kamoske, a mm sesternici nebolo zle 🙂

majulienka32
5. máj 2009

ahojte.
tini a ingulik som rada ze ste v poriadku 🙂 tini a co sa tyka nevolnosti to este moze prist. mne bolo zle v tretom mesiaci asi dva tyzdne a to bolo vsetko..ale mozno ta to fakt obislo,co by bolo super 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre