Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

maxii
23. okt 2009

dzou drzim palce 😉 a maspravdu, treba to tak nejak brat jak to je.... 😉
kolko sa snazite?

vavenka
autor
23. okt 2009

Dzou no tak drzim palce, ale zas ja tuto teoriu nezastavam... Uz 10 rokov fakt uprimne verim ze vyhram v sportke a prd 😉 no to bola sranda - ja som skor pragmatik... Proste ked chces babo, treba vela sexu a byt zdravy a hlavne trpezlivy... Zial....A skusat - vylozit nohy po sexe, mozno nejake odporucene polohy atd atd...

dzou
23. okt 2009

no sak vavus ze ja mam taky pocit ze sa podarilo este ani ovu nebola 😀 ale nie... no podla teplot bola na 15dc ale na 13dc ma dost bolelo brusko aj 14dc tak si skor myslim ze bola vtedy a od vtedy mam taky dobry pocit ... mozno mi len sibe uz z toho 😅 a ked nic, tak este bud. mesiac budem merat a v decembri uz kaslem asi na to a uvidim co bude....

maxii
23. okt 2009

vave 😀 a podavas poctivo tickety? 😀

ja zas verim tomu uvereniu a psychike, mne tie nohy nahor ani vela sexu nejak nepomohli...ale vravim, je to indi-vindi 😅 treba skusit vsetko

vavenka
autor
23. okt 2009

Maxii jasne, pravda je mozno niekde v strede 🙂
A jasne, podavam, skoro kazdy tyzden mam podane 😅

Dzou tak silno silno drzim palec 😵 😵 😵

dzou
23. okt 2009

vavi 😀 😀 😀 no sexiku je dost, nohy so tusim zdvihala na ten 15dc... tak uz len cakat
maxxi toto je len 5.cyklus... ja viem ze malo 😉 ale tak si myslim ze kazda to preziva rovnako

maxii
23. okt 2009

jasne lebo ked to babo chces, idelane je hned, to poznam 😉

inak aby som nezabudla ja som bola 2 mesiace pred otehu na laparke kvoli slepaku (brali mi ho) mozno moje telo nechcelo otehu prave kvoli tomu skrytemu zapalu a ked bol von, zadarilo sa..

dzou
23. okt 2009

hej hej idealne je hned 😉 ... no ja slepak nemam uz od 10r.
vavi diki 😵

vavenka
autor
23. okt 2009

Zeny idem sa zakuklit pred telku 😉 tak pekny vecer, po panelaku mozno este nakuknem 😀

maxii
23. okt 2009

pekny vecer vavi 😉 😅

dzou
23. okt 2009

aj ja padam ale pridem sa este poctivo nakazovat ked ste tu vsetky tehulky 😀 pa pa

slniecko4
23. okt 2009

čaute babenky,tak ja mám posledný deň v práci za sebou,až mi smutno.. ☹ už len domka.. 🙂
čo tu nového,ako sa máte?

tinika
23. okt 2009

tak uz sme nakupili fuuu skoro 100 eur, tie oslavy a zabiju hihi

tinika
23. okt 2009

slni super, ja este tyzden PN a tiez MD
a my sme sexikovali len dvakrat, taka bleskovka bo som bola unavena vela prace bolo a otehu som aj tak, takze nekedy je menej viac 😀

slniecko4
24. okt 2009

pekné ránko všetkým.. 😉
tini,čo ideš oslavovať?

tinika
24. okt 2009

ahoj slni nemaš spania hihi no som mala narodky, meniny a mm mal 30 tak ideme dodatočne oslavovat

vavenka
autor
24. okt 2009

Caute, ja som mala krasne rano - som sa zobudila na to ze krvacam !! Panika jak swina, som sla na pohotovost, kua este furt placem... Ale babo je ok, mi spravilo kotrmelec 🙂 Vraj len praskla cievka... Tak nech laskavo nepraskaju uz, lebo sa nedozijem porodu, sak ma porazi !! 😀

tinika
24. okt 2009

Vave 😲 😲 😲 😖 fuuu si ma vystrašila, som rada, ze je vsetko ok 😉

zuzub
24. okt 2009

dobre ránko, vavenka juuj to čo toto 😲 😲 😲 som sa zľakla, ale hlané je že všetko ok 😉

vavenka
autor
24. okt 2009

Hej, no si neviete predstavit aka vystrasena som bola ja 😒
A najhorsie na to je to ze herec si dosiel nad ranom z mesta, sak piatok, nie? Ani som ho rano zobudit nevedela, este furt drichme... Myslim ze tieto vyjazdy mu zatrhnem 😠 😠 😠

zuzub
24. okt 2009

vavenka tak to nič moc...ja sa inak bijím ked teraz chodí mm na služobky,že keby sa mi nááááááááááááhodou niečo prihodilo čo by som ja robila, ani na to radšej nemyslím 🤐

tinika
24. okt 2009

Vave ja som tize raz nasla na nohavičkach červenu skvrnu, som sa tak zlakla, to tiez bolo este v začiatkoch a nakoniec som zistila, ze to nebola krv, ale nejaky flek 😀

maxii
24. okt 2009

vavenka ty kokso!!! 😕 😕 😕 😕

to co ma znamenat?? ale aspon ze male je OK, aspon si ho videla🙂

zuzub
24. okt 2009

tini, páni moji ty máš teda nádhernééé brušisko 😀 😀 😀

vavenka
autor
24. okt 2009

Tini 🙂 no ja som sa zobudila na mokro, to nebolo ze fliacik 🙄

Zuzi chvalabohu mam nemocnicu hned pod blokom, doslova, asi 100 metrov k urgentu, takze je to v pohode, ale proste od neho podpora 0 bodov... Sak si to este vyzerie ked sa zobudi !! A to nehovorim o tom ze o deviatej mal byt uz na stavbe !!

tinika
24. okt 2009

Vave ale nie ze sa budes rozčulovat bo dostanes po dupe

Zuzi dakovam 😀 😀

tinika
24. okt 2009

sa mi zda ze sa mi brucho zvačšilo asi dvakrat za posledny tyzden hihi uz si cez neho ani na topanky nevidim hihi
ale čudo chrbat ma neboli, ale panva a triesla to uz je dačo ine, strasne sa mi zle otača v noci a stava z postele

zuzub
24. okt 2009

vevenka tak, tak nerozčuľuj sa to sú proste chlapi, majú v paži, svet kombička, ja to poznám 😉

tinika
24. okt 2009

som sa tesila ze mm včera stihol podlahu, ze dnes dokončime pracovnu a teraz mm uz druhykrat isiel do obchodu bo mu dali zle sruby 😠 😠 😠 a uz je tolko hodin vrrrrrrrrr

tinika
24. okt 2009

idem piect jablkovy kolačik papa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre