Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
1. dec 2009

bubli toto je len pre teba:

prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsk
prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsk
prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsk
prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsk
prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsk
prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsk

evitkamalicka
1. dec 2009

vavenka jasne treba mysliet pozitivne

evus
1. dec 2009

ahojteeeeeeeeee...

evit,gratulujeeeeem,to je uzasne,ze vam to tak rychlo vyslo 😉 a prajem nech je vsetko tak ako ma byt

maxii
1. dec 2009

evit blahozelam 😉

petulig
1. dec 2009

kati mame sa fajn az na to spanie, ale to je dlhy pribeh. Za chvilku 3 mesiace tak hadam sa to zmeni k lepsiemu.drzte sa baby

evitkamalicka
1. dec 2009

dakujem kocky

dzou
1. dec 2009

ahojte kocky jej evicka tak gratulujem .... tak aspon uz vieme kto prebral stafetu po tinike 😀
maxxi super ze vysedky su dobre gratulacia velka 😉

ingulik
1. dec 2009

ahojte baby,
tak Tinika este vcera pisala, ze dostala teploty a hnacky, tak dostala panadol a cierne uhlie, maly Patrik ma deformovanu hlavicku z maternice a budu musiet cvicit Vojtovku...myslela, ze dnes pojdu domov...som s nou telefonovala a este ich nepustili, lebo maly schudol trosku viac, tak mozno zajtra pojdu domkov....inak su v poriadku a Tinika pozdravuje...
...pokial sa pamatam, tak po normalnom porode pustaju uz na 4.den a po sekcii na 5. az 6. den, pokial babo pribera a nema zltacku...ja som sla na 7. den lebo Nika mala zltacku a museli sme cakat na konzilium z kardiologie...
ozaj a slniecko uz porodila? nestiham citat vsetko...
evitka...blahozelam k druhemu tehu

evus
1. dec 2009

ingu...juuuuj,tak tinika,takto???ale hadam bude vsetko v pohode???zdeformovanu hlavicku?vsak na fotke vyzera byt vsetko v poriadku,ci ako to mysleli?po normalnom na ten 3-4den si doma a po sekcii na piaty ak je vsetko ok,ja som uz bola po skecii na stvrty den.

ingulik
1. dec 2009

evus, neviem presne podrobnosti, len to co som pisala, ale myslim ze to nebude nic vazne...a Patrik pochudol, lebo nechcel papat...Tnika spominala, ze musi pouzivat klobuciky na bradavky, lebo ich ma vpadnute...ale dnes uz zase papali tak je to na dobrej ceste...
prajem pekny vecer, ja sa idem pokusit popracovat na diplomke, ked teda nepojdem spat, lebo som nejaka unavena...

evus
1. dec 2009

ingu,ja som pri karinke pouzivala klobuciky 14mesiacov a tolko som s nimi aj v pohode kojila,takze sa to v pohode da

mum_to_be
1. dec 2009

ahojte, aj ja doteraz pouzivam klobuciky na kojenie a je to v pohode. 🙂

evus
1. dec 2009

ahoooj mum...ja ich uz pri Miskovi nemam,on od zaciatku sa vedel tak prisat,ze vpadnute bradavky proste nemali sancu 😉

bublinka11
1. dec 2009

Vavenka a Katka dakujem moc!!! Ja chytaaaaaaaaaaaaam 😉 😉 😉

katka444
2. dec 2009

ahojteee,
to tu dnesko nikto nieje

katka444
2. dec 2009

tinike drzim palce, nech sa cim skor zotavia 🙂

bonsai
2. dec 2009

ahojte..tinika..blahoželám..a kedz sa malý dievčatá prosím narodil?

katka444
2. dec 2009

bonsai Patrik sa narodil 26.11

kde ste dnes vsetky 😲

vavenka
autor
2. dec 2009

Chybame ti? 🙂

katka444
2. dec 2009

no jasneeeeeeeeee 🙂

katka444
2. dec 2009

ako bolo u zubara? mne tam znovu posprtal a zavlozkoval a ze este zo 2x mi to takto musi porobiť.

katka444
2. dec 2009

bonsai a gratuluje k tehu 🙂

vavenka
autor
2. dec 2009

Kati no fajne, spravil mi 2 zuby, jeden taky mini kazik a jedne taky vacsi s tym, ze sme sa uz rozlucili, mam vsetko v poriadku....Ze do druheho tehotenstva mam pokoj 😀 😀 -teda to povedal doktor 🙂
Joj ale tak mi pichol injekciu ze 3 hodiny som necitila pol tvare, sa mu podarilo 😉
Aj som dostala peciatku do tehu knizky - bez datumu, si potom dopisem nejaky v tretom trimestri, mam aj peciatku z prveho trimestra, ze som absolvovala kontrolu....

katka444
2. dec 2009

a to treba aj potvrdit v tehu knizke? to som nevedela. tam je na to nejaka kolonka?

tinika
2. dec 2009

čafte, tak ja len na skok, uz sme domka, zajtra snad aj prečitam a odpisem a hodim nejake fotky

evus
2. dec 2009

cauteeee

kati,ja som tiez nemala ziadne potvrdenia v tehu knizke,takze hadam sa z toho nezruti svet,ked to nebudes mat

tinika.vitaaaaaaj,tak uz ste konecne domka?chceme najpodrobnejsie infosky 😉

tinika
2. dec 2009

evus, popisem podrobne, ale zajtra, bo dnes uz unavena som a chcem pisat ako sme sa trapili hihi 😀 ale uz sme domka a uz bude len dobre snad

ingulik
2. dec 2009

ahoj tini... pozdravuje Ta nejaka Moni 🙂 snad vies kto to je 🙂

vavenka
autor
2. dec 2009

Kati ja som niekde citala ze tehotna by mala absolvovat kontrolu v prvom a tretom trimestri - vyslovene kolonka na to nieje v knizke, dal mi peciatku tam kde mas stranu ze poznamly-kontroly-hospitaizacia....
Ani podla mna sa svt nezruti ked to nemas, ale tak ja uz ked som u toho zubara bola, tak som si to dala aj potvrdit.....

Tini no vitaaj 🙂 tak sa tesim ze ste uz doma, ked bude cas tak napis vsetko, ako to cele bolo....

tinika
2. dec 2009

Ingu moni z konika? Dakovam
kocky aj ja som rada, ale maly este nepapal odo mna od kedy sme doma, akosi mliečko zmizlo, som nestihla obed, malo vody bo sa čakalo furt na dačo v nemocke, bojim sa aby som dostala mliečko spat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre