Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
7. dec 2009

Snaziva zuzi mam sa fajn, rana svrbi, hoji sa, občas este pichne v brusku ked vstavam. Mliečka mam menej, dokrmujeme, maly inač haja krasne. Zvykame si na seba
a vy, uz onedlho ročim waw ako to letiiiii
zuzub veru trpezlivost 🙂

zuzub
7. dec 2009

kati ja čo mám jednu kámošku tak má malú narodenú v máji a už ju má od konca septembra v športiaku, dá sa jej dať do lahu takže v pohode tam aj ležká...a teraz už ked je väčšia tak všetko chce vidieť tak má zo šporťáka lepší výhľad 🙂 neviem,ale pochybujem, že 7-9 mesačné bábo ti bude ležať vo vaničke....

snazivazuzi
7. dec 2009

Katka, my máme vacsiu vanicku, maly bude mat 8 mes, a v pohode sa zmestime. Sedkat vie pohodlne aj vo vanicke 😉 .
Kamoska má kocik concord neo, malá ma 3,5 mes a horko-tazko sa zmestia do vanicky. Kocik stál 800eur ...

Tini, okolo ranky si pokozku natieraj indulonou alebou pod. krémom.

katka444
7. dec 2009

zuzi a aku mate vnutornu dlzku vanicky?

katka444
7. dec 2009

no mne to tak radia, ze ak bude velka zima, tak vo vanicke bude teplejsie. aj ked pri tychto zimach, co ja viem 😅

vavenka
autor
7. dec 2009

Ahoooj snazivazuzi, nas tu zanedbavas 🙂 A nehovor ze si 5 min na nas nenajdes, hm? Akosa Ti dari? Vsetko ok?

Vcera som kupila 6 malych bodyniek v tescu za 3,90 🙂 v 70% zlave, toto sa mi zacina pacit 😀 😀

zuzub
7. dec 2009

na vavenka nekúp to 😀
kati väčšiu vaničku má aj ten V-MAX čo mám v albume

snazivazuzi
7. dec 2009

Vanická má miery 90x35 ak sa dobre patam...
Ked sme isli kupovat kocik, som s tym rátala ze by bolo dobré ak by sa maly zmestil do vanicky aj v decembri,. v januári... no a vyslo to, v pohode si tam lezká aj sedi. Máme kocik firkon, objednala som si zo stránky batolatko.cz. Aj cena je fajn.
ahoj vavenka, ako sa más? Vsetko ok? uz nekrvácas?

katka444
7. dec 2009

q12 ma 82 cm. ale ked ma nejako neoslovil 😒
bexa ma 78 cm. tu musim este niekde okukat.
a gtx len 71

tinika
7. dec 2009

kati my len s vanickou chodime, je mu teplejsie, vieme ho nahulat, vo vajku toho vela nedas, a viac na neho fuka

zuzub
7. dec 2009

zuzi a ktorý ten firkon máte? lebo tam ich je viacej

katka444
7. dec 2009

zuzi az 90 cm? to je super. a si s firkonom spokojna? nebol ziaden problem?

zuzub
7. dec 2009

kati a koľko váži ten Q12?

vavenka
autor
7. dec 2009

Zuzi dobe se mam, uz nekrvacam, takze konecne si zacinam vychutnavat tehotenstvo 🙂

evitkamalicka
7. dec 2009

ahoj krasavicky....aky ste mali vikendik?

katka444
7. dec 2009

zuziii maly je krasny vtom mikulasskom 🙂

katka444
7. dec 2009

zuzub u q 12 je hlboky 16 kg a sportak 15 kg. a ten hlboky sa mi zdal v obchode dost tazky oproti gtx. no iba s nim som ho porovnavala. zato mal zase q12 velky odkladaci kosik a gtx len take prditko 😀

snazivazuzi
7. dec 2009

máme firkon ivone. sme spokojny. kamosky vedla mna ledva tlacia kociky na tychto super cestách a chodnikoch a my ficime 😀 Fakt super kocik, medzi kocikmi by som tento nás nazvala: terrény kocik 😀 xixi

snazivazuzi
7. dec 2009

a odkl. kosik je veeeeeeelky aj prebal.taska.

zuzub
7. dec 2009

no to je teda dosť ťažký ten Q12
i

zuzub
7. dec 2009

zuzi celkom v pohode vyzerá, tento je to, že ? http://www.firkon.sk/0,25,Kociky-FIRKON-IVONE-k...

len teda dosť ťažký sa mi zdá 17kg s vaničkou 😕

katka444
7. dec 2009

mne sa paci firkon verano. ja chcem tie predne kolieska otocne.

zuzub
7. dec 2009

hej predné kolieska sú fajn, ked sú otočné

snazivazuzi
7. dec 2009

zuzub, verano vázi iba 11,5.. ivone nie je najlahsi ale byvame v rod. dome tak mi to je jedno.... 😀 velmi lahko sa tlaci, ovela lahsie ako tie s ot. kolesami ako napr. verano alebo iné kociky s otoc.kolesami. kamosku pár dni po prvej prechádzke s takym kocikom bolela celá ruka. A kociky su v plnej vybave, vajicko, prsi plást, taska na prebalovanie, sietka proti hmyzom... som velmi spokojná. Nehovoriac o tom ze máme kocik, kt. v meste iny nemá 😀 xixi

katka444
7. dec 2009

firkon verano by mal byt lahky. je to jeden z tych co som obzerala u tej pani, co ma len kociky vyrabane v cechach. a tie boli veru o dost laksie ako q12. ale zase v recenziach to neni nic moc na firkon verano 😒 . boli tam nejake chyby myslim. uz ani neviem. som uz toho pocitala 😀

zuzub
7. dec 2009

aj ten firkon quatro vyzerá byť fajn, len by to tiež chcelo vidieť ten kočík naživo.
inak kati ja by som si tiež rada tú bexu pozrela,len neviem či ju budú v žiline niekde predávať 😒

vavenka
autor
7. dec 2009

Zeny vy uz ste take nastudovane, co sa kociarov tyka 😕 , ja si to nechavam az po novom roku.....
Ale myslim ze nebudem moc spekulovat, ked ukecam draheho tak zbehneme do polska a kupime co bude 😅

danka24
7. dec 2009

ahojte .. vavi a kde do pl? na trhy?

zuzub
7. dec 2009

my budeme tiež po novom roku vyberať a to bude ešte horšie lebo už zas budú nové kolekcie kočíkov 😀 no ako bolo dobre kedysi boli 2-3druhy a každý si vedel vybrať 😀

vavenka
autor
7. dec 2009

Ahooj Dani, no ako sa nam mas? Klarka poslucha? Inak nadcherna je, som sa na fb nevedela vynadivat 😵 😵 😵
Joj to netusim ci trhy ci obchody, zatial je to len moja predstava, este neviem ci budem mat s kym ist 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre