Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
4. jan 2010

vavenka, pekné vecičky 😉
som už aj ja pofotila, idem hodiť do albumu

ingulik
4. jan 2010

ahojte babule 🙂
vsetko naj naj do noveho roku prajeme 🙂
no my sme dnes fajne s Tinikou vymrzli, ae konecne sme sa stretli...snad sa uz teraz castejsie podari...
my nemame nove nic, mala uz pol rocka ma, stale sa taha do sedu a nejde jej to tak sa zlosti...chcem sa opytat mamiciek, co je dobre davat na vecer, lebo uz sa nam zase casto budi a asi jej mliecko nestaci...cez den mi nerobi problem kojit aj kazdu hodku a pol ale v noci sa to neda...

evitkamalicka
4. jan 2010

ingulik my sme davali ryzovu kasu Hami tusim

evitkamalicka
4. jan 2010

ale vo vela pripadoch nepomoze nic

tinika
4. jan 2010

Ingulik zajtra som doma, tak si mozme dat repete, čiapku som sice nekupila, vezmem tu čo mam doma aby som neodmrzla, dnes este hodinu som mala ruzove lica 😀

ingulik
4. jan 2010

evi...mame doma ale nestle moja prva kasa...tu jej davam ked ideme von aby dlhsie vydrzala kludna v kociku...skor som myslela na nieco do flasky...ale vyskusam dat tu kasu aj na vecer a snad to pomoze a ked nie, tak problem bude niekde inde...zeby zubky?

tini...no mozme dat repete zajtra ak nebude fukat...mne mala plakala celu cestu domov, som takmer bezala a este teraz ma nohy bolia...sme fajne zmrzli, ked zaslo slnko sa riadne okosilo 😉

evitkamalicka
4. jan 2010

ingu mozes ju urobit taku redsiu do flase, my sme tak tiez davali vecer

tinika
4. jan 2010

no tak to si mala teda zaujimave, moj začal plakat az vo vchode ale sa utisil po chvili a ked som ho nakrmila trocha bol hore, tak som nakrmila, zase nespal, tak som okupala a spi az doteraz, ale uz sa ozyva občas tak budeme papat čo nevidiet

ingulik
4. jan 2010

evit...skusim a aky si davala pomer? lebo normalne ked sa robi kasa tak 6 lyzic na 120ml vody...

tini...no ja som jej dala papat a nespala az do piatej, potom zaspala na pol hodku ale sa zobudila a bola mrzuta, tak som ju len prezliekla dala vitaminky a sli sme spinkat...teraz spi asi od siedmej, som zvedava do kedy...ja tiez pojdem o chvilku...som povodne myslela ze ju okupkame ale mame zimu v byte kvoli vetru, takze dnes bez kupania

evitkamalicka
4. jan 2010

ja som pridavala po jednej lyzici podla konzistencie

tinika
4. jan 2010

Ingulik este uvidime ake bude počasicko a rano mi este bracho ma volat, ked pojde do mesta ta ma zoberie k nasim

vavenka
autor
5. jan 2010

Ranecko 🙂
Zuzub no pozeram ze ty uz mas tiez riadnu kopu veci, ja sa uz musim krotit, lebo mi to mala neponosi 🙂 juj ale sa tesim ze ideme mat letne deti, ze dame len bodynka, ponozky, klobuci ka seja hoja do sveta 😅 😅
Co mate dnes v plane? Ja si asi nafarvim vlasy, v piatok ideme do tatier s partou, na cely vikend, rada by som si spravit zo seba a z bruska uz aj normalne fotky, aj s hlavou, nie len brucho furt fotit 😀 😀 tak nech vyzeram k svetu 😉 ked tak rozmyslam - fakt nemam asi ani jednu normalnu bruchatu fotku este .....

katka444
5. jan 2010

Ahojte,
tak som dnes bola na ten cukor. vypila som tu sladku vodu. celkom sa to dalo. kamoska mi radila, nech to dam na ex, tak som to supla naraz do seba. a o 2 hod. som sla na krv. vysledky si mam zavolat v piatok.

slniecko4
5. jan 2010

čaute babenky,tak skúška za B,takže fajn,len som unavená,lebo som sa do noci učila.
vave,závidím výlet do Tatier,aj ja by teraz šla. 🙂 Ale chceme ísť v jari na víkend aj s drobcom,tak uvidíme,či sa podarí. 🙂
katka,prečo výsledky až v piatok?Mne hneď v ten deň poobede povedali výsledky.

maxii
5. jan 2010

ahojte

ja som dnes volala po vysledky z hematologie a moje zelezo je na tom dost biedne, tak som sla na zelezovu infuzku a v stvrtok zas, aj moja mamina to musela brat, tak co uz 😀

buduci tyzden sa chystam na sladku vodu, netesim sa 😎 😎 kati takze da sa to prezit????

ja som doteraz pribrala 9 kg, ale nevidno to, len brusko 🤐 🤐

jaj a este ma napadlo, uz tyzden mi vuteka z bradaviek priessvitna az zlta tekutina (asi to kolostrum) mate to niektora??? normalne ked nemam podprdu sa mi spravia flaky na tricku

vavenka
autor
5. jan 2010

Slni gratulujem ku skuske 🙂 tie vysledky z oGTT su asi individiualne pre kazy labak, takze si s tym netreba robit starosti, niekto ma vysledky uz v ten den, niekto az o par dni 🙂

Maxii ja idem na hemato vo stvrtok, tiez som zvedava ako je na tom moje zelezo a zrazanlivost 🙂 mne este nevyteka nic, ale co som si citala mudre knizky tak je to normalne, takze ziadny stres 🙂 popripade to spomen gyndoske....
Ja som uz pribrala 8 kg 😕 😕 a mam pocit ze to aj vidno, nejak som cela spuchla ci co 😀 😀

slniecko4
5. jan 2010

vavenka,ďakujem. 🙂
maxi,je to kolostrum,je to normálne,ja som to nemala,ale moje kámošky áno.
vave,z 8 kg si spuchla? 😀 to ešte len uvidíš to priberanie na konci tehotenstva,aj keď,aj to je individuálne. 😀 Ja priberala až od 6teho mesiaca vyššie,dovtedy veľa ľudí netušilo,že som tehotná.A potom to išlo všade,mne sa to tak rovnomerne rozložilo,ale najviac mi narástli prsia,jak silikóny teraz vyzerajú. 😀

vavenka
autor
5. jan 2010

Slni tak to mas super 🙂 ja by som sa veeelmi potesila kebyze som opak - do siesteho mesiaca priberat a potom uz nie, ale tak je mi jasne ze to takto nebude.... Tiez mi narastli prsia, ale nie az tak ako som predpokladala, a hlavne ako predpokladal ten moj 😀 😀 inak chvalabohu aj mne to ide tak rovnomerne, kamoske chuderke skoro vsetko slo do zadku, bokov a stehien, draheho sesterka to iste ma.....

slniecko4
5. jan 2010

vave,tak to im nezávidím.. 😒

slniecko4
5. jan 2010

a neboj,prsia ešte porastú,keď začneš kojiť. 😀 aj drahý bude spokojný.. 😀

vavenka
autor
5. jan 2010

Slni 😀 😀 tak mne je to v postate aj jedno, ale nepohnevam sa 😉 Ako sa ma Petka? Secko ok?

tinika
6. jan 2010

ahojte, ta kde sa tulate, na 3. strane som vas hladala

vavenka
autor
6. jan 2010

Cau Tini, ako?
Hlavne ze si nas nasla 😀 😀

zuzub
6. jan 2010

čaute ženy 🙂 ja som v robote, ale našťastie len do 14hod.nezasnežilo vás ešte? u nás riadne snehuje 😀
zajtra mám poradňu, už som celkom nervná, lebo už dva dni skoro necítim žiadne pohyby len také bublinky občas ☹ juuuj dúfam , že je maličký ok 😒

vavenka
autor
6. jan 2010

Zuzi cau, ako to zvladas v praci?
Inak ja vcera so mala stres, prvykrat mala zatukala asi az o 14:00, tak som uz bola nervna ze co tolko drichme 😀
Drzim palce na poradnu 🙂
Ja som bola rano v obchode pre pecivo, a uplne nadherne je vonku, nefuka, poletuje sneh - len tak jemne a prijene teplo je..... Az sa ma nechcelo ist domov 🙂

zuzub
6. jan 2010

Celkom to ide, nejak sa nejdem prethnúť a dnes máme aj celkom veget asi si všetci myslia, že je zavreté 😀
ja sa len tým ukľudnňujem, že všade píšu, že pravidelné pohyby by si mala cítiť od 28tt, tak hádam to bude ok.

vavenka
autor
6. jan 2010

Zuzi urcite, a aj vela zavisi na tom ako je otocene babo, ako mas placentu a tak... Moja placenta je vzadu a mala ma nohy dole, takze v pobrusku ma kope furt , niekedy by ani nemusela - teraz mala rodeo okolo druhej nad ranom 😀

zuzub
6. jan 2010

mne sa vidí, že mám placentu v predu, aspon podla toho čo mi robil to posl.sono, bábo malo tuším nožičky tak do placenty , či jak 😒
ale šak keby sa hádam niečo dialo tak mám aj nejaké iné príznaky, nie? 😕

vavenka
autor
6. jan 2010

Zuzi nic sa nedeje 🙂
Ozaj, ako prsia tvoje? Mne sa tiez porobili take ciary - neviem ci je to len pigment alebo su to strie - na spodnej strane...... Ty nosis podpresnku aj na doma/v noci? Nevies nahodou co sa odporuca?

zuzub
6. jan 2010

mne brutál popraskali, aj navrchu aj zospodu, podprdu nosím len cez den, ja by som asi večer nezaspala s podprdou, kdesi som čítala, že ked ta bolia tak môžeš spať aj v noci ale myslím, že nejako sa to vyslovene neodporúča.mna stále bolia, ale už som si zvykla, tak to už ani nevnímam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre