Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

adenka
7. jan 2010

ahojte slnicka,
sviatky skoncili tak budem mat viac casu sa zastavit..mm bol doma tak som nemohla velmi konikovat 😀

vave kraaaaasny kocik si si vybrala...mne sa tie TAKO velmi paciili ale minuly rok mali take otrasne skarede farebne prevedenia a tieto nove su prekrasne...
a nakupy v polsku odporucam..tam stal minuly rok tusim 250 eur... a aj postielky a vsetko je tam lacnejsie...my sa tam chystame opat na jar...

tinika
7. jan 2010

nas kočiar u nas v meste stal 265 eur bez vajka s vajkom cca 300 eur

tinika
7. jan 2010

slni mala je nadherna 🙂

vavenka
autor
7. jan 2010

Tini ale ty nemas Tako.. Ci?
Aden šerco caau 🙂 Jak sa mas? Ako mala? Ako sa vam dari? Inak hej, ja som sa do tych srdiecok zalubila 😀
dufam ze v targu ho budu mat, chcela by som si ho "ohmatat" kym ho kupim, takto len cez internet mam trochu strach......

tinika
7. jan 2010

vave nie ale som myslela ze cca stoja rovnako vsetky na ten styl
dnes hrozne, teda teraz večer, len plače uz aj kakal konečne, je napapany, prebaleny a stale plače na etapy

vavenka
autor
7. jan 2010

Tini ja si nepamatam aky mas ty.... Ale je mozne, ze mas pravdu...
Juuj tak len vydrzat, aj na ruckach place? 😒 😒 ani si neviem predstavit ze aj mna to caka 😅 😅

tinika
8. jan 2010

vave ja mam tako jumper x
no nepomahalo ani na rukach ale potom sa utisil uz a ked som ho nakrmila okolo 1 tak spinkal do 6:30 a teraz este stale spinka 🙂

evitkamalicka
8. jan 2010

ahoj babulky, my sme vcera kupili novy kombi kocik, lebo s tym nasim srotom sa v nehu neda chodit, tak sportovu teraz vyuzije Adamko a hlboku neskor druhe, kupili sme Bexu AX3, mam v albume

vavenka
autor
8. jan 2010

Tini tak super, pekne ti pospinkal maly 🙂

Evit pekny kociar.. Si spokojna? A gratulujem k vcerajsej poradni 😉 vsetko je ok?

evitkamalicka
8. jan 2010

vave kociarik je super, dnes ho pojdeme vonku otestovat....vsetko je ok, male ma vyse 2cm a foto v albume, ale to si uz zrejme videla 😅

vavenka
autor
8. jan 2010

Evit hej hejm ved prave som pozerala ze mate dalsi portret 😀 tak sa tesim... A co by si chcela? Dievku ci rasej braceka pre Adamka? A ten kociar si objednavala cez net, ci ste ho kupili normalne v obchode?

evitkamalicka
8. jan 2010

Ja som ho okukala v obchode a potom objednala cez net a pani majitelka mi ho vcera vecer bezplatne doviezla domov, kedze maju sidlo cca 30-40km od nas, ale bola velmi mila a ochotna a este aj mali na neho akciu

vavenka
autor
8. jan 2010

Tak fajne... A kolko stal, ked sa smiem spytat?

evitkamalicka
8. jan 2010

235€ bez vajicka, lebo to my mame po Adamkovi

vavenka
autor
8. jan 2010

Evit jasne... Dobra cena 🙂 som zvedava ako ja opadnem v Polsku 😅

evitkamalicka
8. jan 2010

no nic ideme vonku

slniecko4
8. jan 2010

ahojte,babenky. 🙂 ďakujem za pochvalu malej. 🙂
vave,pozerám,že tiež už máš dobrú zbierku vecí pre maličkú. 🙂 my sme na tom rovnako a pomaly prichádza nosiť každý deň niečo iné,aby vynosila všetko. 😀

slniecko4
8. jan 2010

tini,aj tvoj Patrik krásne bábo. 🙂 s čím ho prikrmuješ,že ti tak priberá?

tinika
8. jan 2010

slni dakujem prikrmujem bebou

katka444
8. jan 2010

ahojte, slni tinika, mate krasne babatka.

evitka, pekny kocik. mne sa paci bexa b4, tak som zvedava ako ohodnotis tu sportovu cast. snad sa az tak nelisia.

dnes som bola na love veciciek. dufam, ze to bude ozaj baba, lebo som kupila ruzovy overal na zimu. kuk album. a pridala som aj brusko pod stromcekom 🙂

zuzub
8. jan 2010

kati ahoj pekné si pokúpila 😉 super fotos pri stromčeku, zajtra poviem mm nech aj mna sfotí, ešte máme stromček 😀

evitkamalicka
8. jan 2010

baby tak kociarik perfektny, v snehu siel ako po masle a perfektne odpruzeny, priestranny, lepsie sme vybrat nemohli

adenka
8. jan 2010

vave mame sa super, malinka je pokladik, ono asi fakt ked udru 3 mesiace tak sa babo zmeni. bojujeme s dasienkami, neviem ci sa deru zubky alebo co, ja tam nic nevidim, ale mala slinta ako bernardin a kuse do vsetkeho tak jej davam vecer gelik...
tako kociky mali v targu v jednej predajni, sme nad nim dumali ale kreteni nam nechceli k tej farebenej kombinacii co sa nam pacila predat podvozok z druheho (ten pekny mal este tie malinke predne kolieska) tak preto sme kupili babysmile. a ked sme sa tam vratili este po nejake veci tak nam predavacka krici ze nam daju ten druh podvozok... tak slak ay to trafil...smola uz sme mali iny...

tinika
8. jan 2010

my sme kupovali kočik u nas v po a pani predavačka sama nam dala iny podvozok, ze ma lepsie kolečka, ale to je tym ze majitelka to bola hihi
adenka tak to je parada ze mala je poslusna

zuzub
8. jan 2010

adenka, vy máte V-MAX od baby smile?

adenka
8. jan 2010

zuzi ano

zuzub
9. jan 2010

dobré ránko 🙂
adenka a ste s ním spokojný? my tiež chceme ten kúpiť, tú tyrkisovo šedú kombináciu. a koľko vás vyšiel v PL?
jedna kámoška ho má a je zatiaľ veľmi spokojná, ale tak mna zaújma viacero názrov.

tinika
9. jan 2010

ahojte, čo porabate? ja som konečne od včera dozehlila, uz mam skoro odzdobeny stromček a chcela som ist von, ale je skaredo a to by som prezila ale mm včera seklo zase v križoch, takze mame papucovy vikend. Akurat nam odchadzaju najmnici ku koncu januara, tak ideme na byt dnes bo ma prist jedna zenska kuknut. a este chcem konečne aspon trocha poukladat veci v skriniach v detskej izbe

zuzub
9. jan 2010

my ešte máme stromček, mi je ho ľúto poskladť, ale už zajtra sa asi do toho pustíme.ja idem za hodku vonku máme sa stretnúť 3 kámošky tehule tak sa teším 😅 inak my máme tiež papučovú kultúru lebo mm je zase chorý na PN 😒

adenka
9. jan 2010

ahojky,

zuzi ja som veelmi spokojna aj ked zatial vyuzivame len hlboku cast a vajicko. lahko sa s nim chodi, vies s nim manipulovat aj jednou rukou. podvozok sa lahko posklada a kedze budes mat babo na leto tak ho vyuzijes este viac, lebo dominika je dlha a mam tam fusak tak uz je tam chuderka dost natrieskana... v lete by v nom bola urcite dlhsie, ale takto ratam ze najneskor v marci sme v sportaku..
my sme ho kupili na trhu, aj vajicko sme k nemu kupili a komplet nas to vyslo 290 eur, ale mozno uz od minuleho roku isli dole s cenou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre