Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
22. jan 2010

A mum gratulujem k skuske - btw co ty za skusky robis prosim ta, ha?
A Ingulikovi k narodeninam a tak 🙂

zuzub
22. jan 2010

vavevnka, čauuu 🙂 tak to si super nákup urobila, idem kuk album.
inak ten kočík som aj ja chcela čo si kúpila, len ma odradilo, že na šporťáku sa nedajú polohovať nožičky,ale inak sa mi ľúbi 😉
a ten náš V-max sa teda veľmi neoplatí,ešte ked ani ten tyrkisový nemai, v ZA obchode mi ho dajú so zľavou za 348€ a cez net sa dá za 333€ aj s vajíčkom a postieľku objednáme teda cez net.diky vavenka, že si na mňa nezabudla

tinika
22. jan 2010

vave tie biele papucky s hviezdičkou sme včera dostali od kamosky 🙂

zuzub
22. jan 2010

vavenka, kráásne si nakúpila, a akej farby ste ten kočík kúpili a ten nám pekne pofoť 😀
juuuj aj ja by som už najradšej všetko pokúpila 😀

vavenka
autor
22. jan 2010

Cau Zuzi, bolo to v pohode, fajny obchod, urcite tam pojdem ked mala podrastie a bude nam treba na zimu fusak, overal, stolicku, hracky a tak..... Ale to uz by som rada spojila aj s nakupom niecoho pre seba 😀 😀

vavenka
autor
22. jan 2010

Tini 🙂 no pre chlapca zaujimavy darcek 😀

vavenka
autor
22. jan 2010

Zuzi mam ho uz pofoteny v albume kociare 😉

tinika
22. jan 2010

vave veru 😀

evitkamalicka
22. jan 2010

ahoj kocky

vavenka to ste teda riadne nakupili

evitkamalicka
22. jan 2010

my uz mame nastastie tieto starosti s nakupom za sebou, sme este teraz zvazovali ci kupime druhu postielku, ale nakoniec sa mi podarilo maleho uz naucit na valendu, tak tam uz tyzden pekne spinka samozrejme so zabranou

vavenka
autor
22. jan 2010

Evit jak nastastie? Co nastastie? Sak to je jake super, nakupovat vybavu, mne bude pro druhom luto, ze uz budem mat (teda ked sa nam podari aj druhe 😀 😀 )
A som sa bala, ze ako s financiami, ale tak nechala som tam za vsetko cakom prask asi 430,- eur, a sme sa smiali s kamosom, ktory bol so mnou ako sofer, kedze porodne je okolo 830,- eur, 430 som nechala v polsku, 200,- pojde porodnikovi a este sa za 200,- moze vysantit 😀 😀 sak to je jake super 🙂

katka444
22. jan 2010

vavenka, nadherne veci si pokupila 🙂 tak uz len porodit 😀

teraz si na tom uz lepsie ako my co rodime skor. ja sa musim zacat hybat za postielkou a madracom.

a boli ste aviou? 😀 😀 😀

evitkamalicka
22. jan 2010

vavenka no, lebo kupovat postielku, zariadovat izbicku atd ma az tak nebavilo, bavilo ma nakupovat oblecko a to samozrejme aj teraz nieco malo pokupim....u nas teraz ani neviem na co pojde poporodne, ale zrejme na setriaci ucet kedze by sme chceli skor splatit hypoteku

flamenga
22. jan 2010

vave a fotku kočíka nedáš? Či to ti ešte len dojde? 😕

katka444
22. jan 2010

a kociarik je tiez pekny. to je vysnivany kocik mojej kamosky. len uz asi tretie dieta nebudu mat, tak ho len na nete stale obzera.

vavenka
autor
22. jan 2010

Flam mam ho v albume kociare 😉

vavenka
autor
22. jan 2010

Kati dik, no uvidime ako to bude s funkcnostou hlavne 🙂
Evit to fakt? Ja sa uz neviem dockat, kes malu izby vymalujeme, kupim zaclonu a tak 🙂 Ale sak kazda mame rada nieco ine, vsakze 😅

flamenga
22. jan 2010

vave jaj 😀 ja som pozerala len ten album "výbavička"... a niečo podobné sa dá zohnať aj na Blšáku?

slniecko4
22. jan 2010

vave,super ste nakúpili. pekný kočík,aj postieľka a obliečky. 🙂 flamenga,neviem,ako teraz,ale ja čo som bola poslednýkrát na blšáku,sa mi zdá,že v Poľsku majú väčší výber kočíkov a vecí,ale pokiaľ potrebuješ len jednu vec,neoplatí sa ísť do Poľska.

flamenga
22. jan 2010

slniecko veď práve, že ja chcem kúpiť len kočík... všetko ostatné dostaneme.... preto sa mi neoplatí ísť do Poľska len na kočík... a ani nemám pas 😀 takže možno to, čo ušetrím na kočíku by sme dali na pasy 😀

evitkamalicka
22. jan 2010

flami ved pas uz nepotrebujes, my sme boli aj bez pasov len na obciansky

flamenga
22. jan 2010

😕 do Poľska?

flamenga
22. jan 2010

ale aj tak.... nemáme auto (však my nič nemáme 😀)... takže ešte za benzín... ne ne... neoplatí sa mi tam trepať len pre kočík.... ja som viac menej rozhodnutá pre Blšák 😀 Len som sa tam ešte nedostala, tak mám predstavu o kočíkoch na Blšáku len z vavenkinho albumu 🙂

evitkamalicka
22. jan 2010

hej do Polska, sak hranice su uz zrusene sme v Senghene ci jak sa to vola

flamenga
22. jan 2010

🙄 teraz mi manžel hovorí, že na Ukrajinu treba pas... no ja som sa riadne sama doplietla... lebo aj o Ukrajine sme kedysi uvažovali... vraj sú tam tiež dobré a lacné kočíky.... tehotenská demencia sa začína prejavovať 🙄

katka444
22. jan 2010

vave to hej. chyby nasich kocikov vychytame asi az v praxi. ale tak ja dufam, ze kazda bude spokojna a ze na co najlepsie posluzia 🙂
my zatial detsku izbu nezariadujeme. budem mat vsetko v spalni. to az uz podrastie bude sam spinkat.

inak vcera som sa uz bola popýtať aj u detskeho lekara. teda len so sestrickou som kecala. je zlata, poznam ju a aj ona mna. tiez som tam chodila ako dieta. len lekar sa zmenil. a netreba vraj nic, lebo podla obvodu patrime k nim. tak len v porodnici nahlasit meno lekara a potom len s papiermi z porodnice prist sa ukazat.

evitkamalicka
22. jan 2010

flami nevadi, to sa stava

zuzub
22. jan 2010

my musíme tiež najskôr trochu dať doporiadku tú našu jednu izbu 😀 ale to len také,že premiestniť nábytok a tak budeme tam trošku natlačená,ale tých pár mesiacov prežijeme a potom hor sa na prerábku nášho 4izbáku 😅

zuzub
22. jan 2010

kočky chcem sa spýtať, neviete ako to je ked sa nahlasuje dieťaťu trvalý pobyt? musím mať aspon jeden z rodičov na tej adrese trvlaý pobyt ? lebo ja mám ešte doma u mami a manžel má ešte tiež u rodičov 😒

katka444
22. jan 2010

no zuzub to neviem. ale moj bracho - maju cela rodinka trvaly pobyt v panelaku v byte, v ktorom uz davno nebyvaju (byvaju u svagrininho otca v dome) a byt je prenajaty. takze tiez zaujimave 🙂

ale myslim, ze ak by to bol problem, tak mozes nahlasit trvaly pobyt tiez u tvojej mami ako mas ty. len to ze ona potom musi platit od poctu prihlasenych smeti a vodu atd.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre