Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
23. feb 2010

čau Kati, no tí chlapi fakt už nevedia čo so sebou.... 😠 ale ja si myslím, že všetko v živote sa nám raz vráti či už dobré,ale aj to zlé..

slniecko4
23. feb 2010

čaute babenky,prečítala som si ten link,čo ste tu dali,tak to je sila,mať takého muža.. absolútne si ju neváži ako ženu a myslím,že aj to dieťa mu je ukradnuté.. malo by sa mu to vrátiť,aby pochopil..
zuzub,ako bruško tvoje? som čítala,že ťa zas pichalo..
vave,ako pokračuje práca na detskej izbe? 😉

ingulik
23. feb 2010

zuzub a nebudu to Braxton-Hicksovej kontrakcie....uz mozu byt v 30tt

zuzub
23. feb 2010

ingu nestraš s kontrakciami 😕 dnes zatiaľ ok, ťuk ťuk, aby som to nezariekla 🙂

vavenka
autor
23. feb 2010

Taak detska je dokoncena 🙂

Kokso riadna makacka, aj skor som sa mohla do toho pustit, myslim ze bol najvyssi cas, o 2-3 tyzdne by som to uz mozno aj nezvladla tak svizne 😅
Jooj sa vytesujem 🙂

Aky dnes mate den?

mum_to_be
23. feb 2010

ahoj vavenka, izbicka vyzera super! a uz sa pekne setri!!!
my sme sa mali fajne, boli sme plavat, pridam aj fotku... 😀

evitkamalicka
23. feb 2010

ahoj kocky, co noveho? my sme prave s manzelom prekonali crevnu chripku, takmer 2 dni vkuse sme zvracali a hnackovali, tak som riadne vysilena, ani voda sa vo mne neudrzala, ved som aj za ten cas schudla 4kg, nastastie Adamkovi nic nebolo

mum_to_be
23. feb 2010

evitka, ti nasi krpci maju dobru imunitu, no nie? ani nasej verce este nic nebolo, hlavne ze cela rodina uz bola chora...

vavenka
autor
23. feb 2010

Ahoj mum 🙂 no na dnes mam dost, pravdupovediac, a to som este chcela zehlit... Ale ved aj zajtra je den, nie? 😉

evitkamalicka
23. feb 2010

mum veru, oni to znasaju lepsie ako my

ledu
23. feb 2010

ahojte, toto je hádam najkrajšie fórum 🙂 , chcem sa pridať, a hned sa zároven poradiť.

ako je to so začiatkom tehotenstva?, ja už mesiac mám pocit že som tehula, možno si to len namýšlam, ale je pravda že to žena cíti?., no nemám nejaké zvláštne príznaky, okrem precitlivenosti, a častejších žalúdočných problémov no ani nie tak ranné ako kedykolvek, a zváčša kyselina.Menštruácia mešká už 2týždne, a robila som si test, ale neboli dve čiaročky 😢, aj tak mu neverím , zajtra skočím k doktorke.

vavenka
autor
23. feb 2010

Dievcata tak to je super ze deticky sa vam drzia, musi byt hrozne pozerat na bezbranne babatko, ked ho trapi choroba 😖

Ledu vitaj, pridaj sa k nam, akurat sme minule skonstatovali, ze sme tu uz vsetky tehule alebo maminy, niektore uz tehule druhykrat :D

Aky test si si robila a kedy? Drzim palce k doktorke.....

tinika
23. feb 2010

ledu ja som po dvoch tt tiez mala len /. a bola som tehula, skus testnut o par dni este. alebo teda u lekara ti povedia, drzim palce

vavenka
autor
23. feb 2010

Tini tebe meskala mrcha 2 tyzdne, a mala si negat test? 😉 sa mi mari ze to bolo inac 😅

tinika
23. feb 2010

vave pravdu vravis ospravedlnujem sa to od ovulky 2tt :( prepačte
som si ista ze do konca tt mam mrchu ma tak boli brucho dnes ze az 🙂

tinika
23. feb 2010

vave pekna izbička 🙂 naša tiez je len provizorna ale chcem pomaly ju mat ako detsku na hračky a tak, prip. ak pride navsteva prespat bo teraz skladisko hotove bleee

mum_to_be
23. feb 2010

caute. vavenka, ja jak zehlenie nemusim, tak dnes aj vcera som sa cinila! a kedze konecne vykuklo slniecko, uz aj som prezliekala navliecky a jasne, vecer ich zehlila... a este kopec inych veci, co si na mna pockalo v pradlovom kosi. najhorsie je, ze mi tam este zostali nenavidene kosele a biele tricka mojho manzela. 🙄 ale ved neutecu... (bohuzial)

mum_to_be
23. feb 2010

vsetkym dobru nocku!!!

slniecko4
24. feb 2010

pekné ránko dievčatá.. 🙂
vave,super detská,pekne ste omaľovali.. 😉
tini,ty už mrchu čakáš? ja dúfam,že tak skoro ešte nepríde.. 😀
evitka,nezávidím tú črevnú chrípku.. 😒
mum,dnes sa púšťam do žehlenia ja,kým drobec spí.. 🙂

zuzub
24. feb 2010

dobré ránko 🙂 jaaja evi črevná chrípka, tak to nič moc ☹
vavenka pekne ste izbičku prichystali, ja mám rada také teplé farby 🙂
kukám hokej cez net lebo máme pokazenú telku 😖

zuzub
24. feb 2010

SLOVENSKOOO 😀

tinika
24. feb 2010

bre ranko nas dnes čaka maraton po lekaroch uz nech to mame za sebou 🙂

slni mne tiez nechyba ale ta ak ma brucho včera bolelo ze az, aj teraz začina ta uvidime

vavenka
autor
24. feb 2010

Joj furt ma serka nadcha, ma ide porazit z mojho nosa!
Brr....
Akosa mate? Tini vela trpezlivosti u lekarov 🙂 dakujem za pochvaly, no aj mne sa paci izbietka 😅 som rada ze sme to zvladli......

Mum mna caka zehlenie dnes - mam tam kosele a postelne 🙄 najhorsia kombinacia 😀

zuzub
24. feb 2010

vavenka čauuuu 🙂 skús sa napariť nad slanou vodou, mne to veľmi pomáha 😉 u nás je tak krásne teplučko, strašnú mám radosť z toho 😵 aj malý má asi radosť lebo furt poskakuje 😀
a foto bruches mám v albume...

vavenka
autor
24. feb 2010

Zuzi pekne brusko 🙂 a z boku nic? 😉

No mam kvpaky na baze slanej morskej vody a vobec mi nezaberaju.... Ale tak raz to musi prejst 😅

U nas je pod mrakom 😖 ale teplo 😉

zuzub
24. feb 2010

z boku sa moc nepodarila ale sfotím ešte raz 😉
juuj nadchu tiež neznašam hlavne v noci ked nemôžem dychať 😝
ked je tak pekne ani sa mi nechce isť do roboty 😖

tinika
24. feb 2010

No tak rehabilitaciu uz mame za sebou, kontrolu klbikov tiez uz len poradna. Uz nemusime balit na siroko ale o dva mesiace este kontrola
NEchappem svagrina aj kamoska boli len raz a po mesiaci uz nebalili ale čo narobim

tinika
24. feb 2010

u nas od rana hmla, teraz uz ustupila, zamračene ale teplo

zuzub
24. feb 2010

tini tak super, ale šak zas 2mes baliť na široko to nie je také hrozné 😉

tinika
24. feb 2010

zuzub 3 uz mame v piatok .) sak v poho, ale ked kamoska a svagrina len mesiac balili ta vies ze to mne pripadao dlho hihi ale aspon mu bolov zime teplo. v lete je to horsie ked je horuco

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre