Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
21. mar 2010

hej aj u nas tak je vave ale ta ked porod sa ne a ne spustit 😀

slniecko4
22. mar 2010

pekné ránko prajem.. 🙂
maxi,tak ty to už máš fakt za pár.. 🙂 už len dobre na Natálku vplývaj,nech bude narodeninový darček.. 😉
vave,ja som mala nadštandard,ale ani tam nepúšťali návštevy,keďže bola chrípková epidémia ako u tiniky..
tini,dávam len jedne ponožky a na jednej nôžke jej dám naruby.. a nevidieť to,lebo ja jej dávam ešte tie capačky,či ako sa to volá..
vave,vanduška ako sa má?

zuzub
22. mar 2010

ahojte 🙂 aký ste mali víkend? my sme "Jozefovali" a v nedeľu sme boli pozrieť na krstinách, kamoši krstili synčeka 😅

vavenka
autor
22. mar 2010

Ahojte 🙂

Taak ja mam doma maroda 🙂 drahy sa vratil od lekarky, ale tak vraj mu povedala ze to je len take dvojdnove, nech sa neboji 🙂

Slni samozrejme ked je epidemia, tak nepustaju nikam..... Ale u nas nepustaju na novorodeneckom ani bez epdiemie 🙂 co v ostatnych nemocniciach nieje az taky casty jav.... Pustaju len na nadstandard, a to maju "az" dve izby s tymto vybavenim...

Cau Zuzub 🙂 my podobne, vikend sa jozefoval a vcera som sa starala o maroda 😉

Co mate dnes v plane? Ja idem s kamoskou na obed na kolacik 😉

zuzub
22. mar 2010

ja idem asi upiecť nejaký koláč , cez víkend som nepiekla mali sme zmrzlinové poháre 😵
vavenka, vanduška je teda kus babizne 😉 ale to je super aspon vieš, že sa má dobre a je dobre živená 😀

evitkamalicka
22. mar 2010

ahoj kocky

zuzub ja som vcera piekla visnovo-makovu a jablkovu strudlu

vavenka
autor
22. mar 2010

Zuzi no jo, uz je z nej naozajstny clovek 🙂 ale ved ja sa tesiim 🙂 radsej nech ma pri porode 4 kila, ako keby mala ist chudinka do inkubatora.....

zuzub
22. mar 2010

tak tak vave, ja som zvedavá koľko pribral náš kpček, idem na poradnu ale az 6.4. kedže naposledy mal 1600g čo je vraj tak menej ale doki vravel, že je to v pohode v normáli 😀

vavenka
autor
22. mar 2010

Zuzi ja idem 29.3., den pred nastupom MD 🙂 a potom uz asi kazde 2 tyzdne do nemocnice na monitor....

zuzub
22. mar 2010

ja ešte neviem ako budem mať s monitorom či u môjho dokiho alebo v nemocke kde budem rodiť, musím sa s ním dohodnúť môj doki vraj robí monitori aj ked nejdeš rodiť v tej nemocke kde robí on pôrodníka akurát si zaplatíš tuším 2 alebo 3 € a by som radšej tak lebo sa mi nechce trepať každý týžden do tej nemocky kde budem rodiť je to 25km 😒
a zase na druhej strane neviem či ten pôrodník nebude chcieť aby som už k nemu chodila, no uvidíme po veľkej noci sa mám aj s sním stretnúť a 7.4. idem aj na hematošku už asi posledný krát pred pôrodom

vavenka
autor
22. mar 2010

Zuzi no ja mam tu vyhodu ze rodim u gyndosky svojej, takze si ma furt zavola ked ona sluzi a poobede sa mi venuje uz na porodnici, nie na ambulancii,.....
A tiez idem na hemato 5.4., poslednykrat pred porodom 😉

ingulik
22. mar 2010

ahojte babule...no krati sa vam to rychlo 🙂
my uz mame 9 mesiacikov, ale stale sa Nike nechce papat na obed....na olovrant a desiatu vyzivky a ine somarinky to ano, ale na obed ani nahodou....
...ja mam tiez doma maroda, mm boli chrbat a ruka tak stuka od vcera...

katka444
22. mar 2010

ahojte, co to ty vasi mm? vsak uz sa otepluje a teraz ich to skoli?

mne robi vsetky vysetrenia moj gyndos. sono, prietoky, ctg. a som rada, lebo ja mam nemocku 36 km. este nedavno chodili zeny tam posledny mesiac kazdy tyzden. a v tej nemocke kde budem rodit je zariadena taka navstevna miestnost a tam moze prist navsteva a ide tam aj zena s babatkom a mozte tam sediet aj pol dna. inak na oddelenie tiez nepustaju len na nadstandard.

vavenka
autor
22. mar 2010

Cau ingu 🙂 no jo uz to odsejpa 🙂

Kati to mas dobre, ze tam je navstevna miestnost.. U nas tak akurat na chodbu pred oddelenie mozes ist, k vytahom, tam su take smiesne 2 lavice.... Ale nevadi, tie 4 dni nejak prezijeme 🙂

vavenka
autor
22. mar 2010

Kati - ze vasi mm 😀 😀 zaujimava kombinacia 😉

katka444
22. mar 2010

pravda vavenka, ved potom si ju doma uz moze kazdy uzit do sytosti.
ale vanduska je uz riadne velka. nasa ani netusim kolko ma. musim mu povedat, nech mi ju zmeria. urcite zas bude chciet spravit len nejake rychlo sono, ze kukne ako je ulozena. ale ak ma posle do nemocky, tam mi ju urcite budu merat.

katka444
22. mar 2010

no ja to uz berem, akoby ste boli svoji. 🙂

vavenka
autor
22. mar 2010

Kati nie tak som to myslelaa 🙂

mm znamena moj muz/moj manzel, takze v podstate si napisala - "vasi moji manzelia" 😀

katka444
22. mar 2010

inak vcera som bola strasne sikovna pri cedeni cestovin. voda mi vysplechla na prsty a aj na nohu. prsty som zachranila pod studenou vodou a su ok. ale na nohe mam nepekne dva flaky. este k tomu som mala elastaky, tak ako sosi ich vyhrnula, tak mi z toho obareneho stiahlo kozku. tak mi to teraz mokva.
dr ked mi to uvidi, az budem sedet na koze, tak asi bude len hlavou krutit, ci mam rozum 😀 no este ze som si nepoliala brusko 😖

vavenka
autor
22. mar 2010

Kati no esteze "len" na nohu... Musis davat uz na seba velky pozor, lebo teraz si uz len v podstate pojazdny inkubator 😀 najpodstatnejsia je Kristinka 😉

zuzub
22. mar 2010

v nemocke kde idem rodiť sú návštevy celý den aj na izbu od 09.00 do 22hod

evitkamalicka
22. mar 2010

aj u nas mohli ist navstevy na izbu

vavenka
autor
22. mar 2010

No ved kazda nemocnica to ma inac... V KE su 3 porodnice, a jedine tam, kam sa chystam, su navstevy zakazane 😀 no co uz, nenavyberam si.... A zas - mozno je to aj dobre - si neviem predstavit ze ja tam lezim hned po porode, rozvalena, naha len v koseli a vedla sa pri posteli striedaju cudzi ludia ako na beziacom pase...... Vsetko ma asi svoje pre aj proti....

evitkamalicka
22. mar 2010

za mnou chodil len manzel, iba raz boli nasi, ktori kvoli hodinke cestovali az z vychodu, aby ma mohli pris kuknut

zuzub
22. mar 2010

za mnou aj tak len mm príde a moja mamina

vavenka
autor
22. mar 2010

No ved to je super, ale mozno natrafite na taku spolubyvajucu, pri ktorej bude v kuse niekto vysedavat, a to by mne osobne vadilo....

tinika
22. mar 2010

cafte, kocky k tym navstevam, som tiez myslela ze čo tam budem robit ... ale poviem vam som zrušila vsetky navstevy okrem mm a nasi boli raz, tak to tam leti, ze ste radi ked si trocha zdriemnete. Kazde tri hodky drobci na kojenie, vizita, jedlo, sprcha, a tak fakt som bola rada ze nikto nechodil

vavenka
autor
22. mar 2010

No ja dufam ze sa dostanem na nadstandard, som si bola v piatok uz aj zarezervovat - ale v okoli mojho TP tam mala teta 6 rezervaciek, a su tam dve izby 😀 takze uvidime.....

tinika
22. mar 2010

u nas je len jedn izba, svagrina tam robila prd MD tak mi chcela vybavit ale ja som nechcela. Bola som spokojna a j s izbou kde som bola - sama 🙂) ale zaroven nie som mala spoločnu chodbu s vedlajsou izbou, boli tam dva wc takze som mala svoje ale aspon som počula keci a radio od vedla tak mi nebolo smutno

tinika
22. mar 2010

sama svagrina bola jeden či dva dni na normalnej izbe, bo bol niekto primarov na tej nadstandardnej, aj ja ked som bola tam bola nejaka baba, tak by sa asi nepodarilo. mozno ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre