Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
12. apr 2010

hej už som si prečítala 😉
vravím, že už si sama sebe zavadziam 😀 ráno som sa inak vážila a na moje prekvapenie za posl 2 týždne som vobec nepribrala stále 78kg až mi je to divné....
a dnes ti vave robili aj monitor na poradni?
tini ten čaj z teekane pre kojacie dobre chutí? leboho mám kúpený

vavenka
autor
12. apr 2010

Zuzi ja som bola u gyndosky na ambulancii, ona tam nema pasy...... O tyzden idem zas k nej, takze ani vtedy monitor nebude, vravela ze buduci pondelok bude na ambulancii posledny, potom uz len do nemocnice...
No ja mam 81 kg - 18 navrch 😖

zuzub
12. apr 2010

ja som myslela, že to si už bola v porodke...
vave to je v pohode 😉 ,ved len Vanda má skoro 3kg a kde ostatné placenta a pod...

tinika
12. apr 2010

zuzi mne chutil a to bylinkove čaje velmi nepijem

zuzub
12. apr 2010

no tak dúfam,že aj mne bude 🙂

vavenka
autor
12. apr 2010

Zuzi ved jasne, dufam ze takych 10 kg necham v nemocnici a 10 mi ostane, ked dam 3 kg mesacne dole, tak do 3 mesiacov som v pohode 😀 😀 dobre to mam naplanovane, nie? Skoro ako moj rychly a bezbolestny porod 😀 😀

evitkamalicka
12. apr 2010

tot moje dnesne brusisko

zuzub
12. apr 2010

evi už sa nám pekne guľatíš 😉
vave hej tak nejak si to aj ja predstavujem 😀 😀 😀

vavenka
autor
12. apr 2010

Evit pekne brusko 🙂
Kedy mas zas poradnu? Na 3D kedy idete?

Zuzi 😀 😀 kokso mozno uz o 2 tyzdne sa s Vanduskou vidime 😵 😵

evitkamalicka
12. apr 2010

poradnu mam 29.4. a na 3D sme objednani 5.5.

vavenka
autor
12. apr 2010

Evit no tak to este mas cas.... Takze veci este nenakupujes, co? Ci? 😉

evitkamalicka
12. apr 2010

este nenakupujem, uz to nejako tie 3 tyzdne vydrzim

zuzub
12. apr 2010

bože mna strašne bavilo aj ma baví 😀 to nakupovanie tých detských vecičiek, len teraz sa už krotím 🤐

vavenka
autor
12. apr 2010

Zuzi mi nieco hovor 😀 😀
Ale uz som daavno nic nekupila 😉 mozno dnes pojdem pozriet do Tesca, ci tam nieco nemaju, o tretej mam kozmeticku, tak sa mozno prejdem 😉

zuzub
12. apr 2010

u nás v tescu som bola naposledy v piatok a mali tam na výpredaji veci a neuveríš všetko len pre dievčatá 😀 takže som aspon neminula ani cent 😀
ja som na zajtra objednaná ku kaderníčke nech ma ešte trochen podstrihne ved ktovie kedy sa k nej dostanem

slniecko4
12. apr 2010

evit,pekné bruško.. 🙂
vave,zuzub,ja som kupovala hipp čaj granulkový pre dojčiace matky,ten bol super,len trošku drahý,teraz pijem tuším kleros..

vavenka
autor
12. apr 2010

Zuzi aj nad kadernickou som rozmyslala, ale farbila som si teraz v stredu a o podstrihnuti ani pocut, moj by najradsej chcel, aby som mala vlasy po pas 😀 😀 musim sa niekedy s mamkou dohodnut, nech ma podstrihne aspon, uz mam take skarede konce .....

tinika
12. apr 2010

vave neboj, mala ta pekne vytaha za vlasy hihi ja mam len po plecia a ten moj drobec sa musi stale drzat mojich vlasov a fajne silne ich taha

vavenka
autor
12. apr 2010

Joj mam to za sebou, som tam na kozmetike trochu trpela, kedze na chrbte sa mi uz dost tazko lezi, takze na etapy ma cistila 🙂 ale fajne, som spokojna 🙂
Ako ste sa mali cely den?

tinika
12. apr 2010

vave mm dnes bol prihlasovat afto a chcel pobehat bazare aby predal druhy ale jak na potvoru vytiekol chladič tak je v servise, tak som bola na socialke po papiere k rodicovskemu prispevku bo pomaly koncim MD a potom kupovat mikinu ale mali len hrube a nic pre mna vsetko obtiahnute a dlhe :(( ta som bola aspon na mekača hihi čisto zdrave a nizkotučne hihi ale za odmenu hihi

vavenka
autor
12. apr 2010

Tini aj my sme boli na hamburger 😀 sice nie v mekaci, ale super bol 😉 no ved co, raz za cas mozme 😅

tinika
12. apr 2010

sak som si povedala ze uz ked ho tu postavili ta aspon ochutname 🙂

zuzub
12. apr 2010

máme doma matrac, postieľku 😵 a bola som aj pre nosič chicco, ktorý som objednala tu na MK, perfektný je 🙂 ked bude postieľka zložená tak pofotím, ale to bude až v sobotu lebo mm ide zajtra ráno na služobku a príde až v piatok.
a ozaj prišlo mi predvolanie na danový, že sa mám dostaviť aj s potvrdením o príjme od zamestnávateľa 😕 tak som zvedavé, že čo to bude, je to kvôli daňovému za rok 2009 čiže čo sme teraz podávali, dúfam, že mi tam učtovnička niečo dovrzala ma porazíííííí....
tini, môžu ma predvolať aj ked by sa im nezdala výška dane? lebo mne to tento rok vyšlo dosť málo oproti minulému kvôli tomu že som mala veľa PNky

katka444
12. apr 2010

ahojte, hlasim 2v1 a zajtra idem do nemocky. tak uvidime co nam povedia.

slniecko4
12. apr 2010

katka,držím palce,ozvi sa potom,nech vieme,ako s tebou.. pozerám,že zajtra máš aj termín? 🙂

zuzub
12. apr 2010

kati, držím palce 😉

tinika
12. apr 2010

kati držim palce
tehulky na vsetky vas myslim

katka444
12. apr 2010

vave takze na poradni vsetko ok? fuha, vanduska je riadna baba. kristinka mala pred tyzdnom 3024 g. som zvedava kolko uz narastla.

evit brusinko pekne rastie. drzkajte sa.

tini, ty uz koncis matersku? mne dnes prave doslo rozhodnutie zo socialky. celkom slusne, len keby to bolo na dlksie ako 6 mes.

zuzub tak uz zaplnate bytik. no ked az v sobotu poskladate postielku, to neviem kedy ju ja okuknem. mozno uz aj s kristinkou

zuzub
12. apr 2010

tini kuk vyššie som sa ta niečo pýtala ohľadom daní 😉 diky

katka444
12. apr 2010

dakujem babenky 🙂

urcite sa zajtra ozvem. som zvedava ci ma tam uz nechaju ci co 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre