Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
23. apr 2010

ahoj katiiii ako sa mate 🙂

tinika
23. apr 2010

Kristinka je nadherna 🙂 a ako ide papanie? Mas dost mliečka? Ako ti spinka 🙂

katka444
23. apr 2010

Ahoj tini. Mliecka mame dost, ale papame cez klobuciky. Mala je v celku dobra, ale cez den spi a v noci ma asi den 🙂

zuzub
23. apr 2010

ahoj Kati, už som myslela, že si na nás zabudla 😀
Kristínka je nádherná.nech ju mm niekedy postráži a ty nám všetko napíš ako pôrod a tak 😉

tinika
23. apr 2010

kati my sme tiez cez klobuciky ale potom sa dalo uz aj bez

mum_to_be
23. apr 2010

ahoj katka, neskutocne peknu pusinku ma kristinka!!! anjelik. aj ja som veroniku kojila cez klobuciky, celych tych 13 a pol mesiacov. a v pohode. drzte sa a ked sa ti bude dat, napis nam o porode. tiez som zvedava... papa. pusinka pre kristinku.

zuzub
23. apr 2010

a čo už všetky víkendujete? 😕

evitkamalicka
23. apr 2010

ahoj babule....co noveho?

vavenka
autor
23. apr 2010

Caute, som sa prelakla, rano som nevedela nastartovat comp - tak som bola za kamosmi a chvalabohu mi ho spojazdnili 🙂
Kati ano ano, prosime si detaily z porodu 🙂
Zuzi este stale 2v1, takze bojujeme dalej 😉
Ideme do mesta pozerat hokej, pa 🙂

slniecko4
23. apr 2010

ahojte babenky,ja mám skúškové,tak len tak na skok chodím pozerať,či vave a zuzub ešte stále 2v1. 🙂
katka,malá je rozkošná. 😵 tiež som zvedavá,aký si mala pôrod a ako si zvykáte doma.. 🙂

katka444
23. apr 2010

dakujem za gratulacie

cisarsky bol nakoniec preto, ze mi odtiekla voda a bola som otvorena len na spicku prsta, tak nebolo na co cakat. robili mi spinal, takze som hned malu videla. je to zvlastny zazitok, ked viete ze vas rezu.

katka444
23. apr 2010

s malou si zatial na seba zvykame. ma asi vymeneny den s nocou. v noci dost pokusa, tak sa moc nevyspim. v nemocke som bola 7 dni a teda bez pomoci to bol zaberak. bola som sama na izbe, co teda bolo dobre, ze sa babtka navzajom nebudili.

ingulik
23. apr 2010

katka...mala je krasna, neboj ona si zvykne 😉
juj baby, konecne mi schvalili diplomku, takze buduci tyzden aj ja odovzdavam a sup ucit sa na statnice 🙂

tinika
23. apr 2010

vaav kati ten spinal som chcela aj ja povodne ale nevydalo :( aspon si nemala bolesti porodne ze? no ti nezavidm ten rezim vymeneny sa necudujem ze si na nas nemala čas 🙂
no ja som si asi dvam esiace po porode kukla na yotobe cisarsky a stačilo mi ale druhy by som sla asi tiez na cisarsky bo sa bojim ako tie vnutorne stehy zvladnu a si nebudem pripustat ze ma rezu 😀 😀

tinika
23. apr 2010

kati a zmen si profil 🙂) uz si maminaaaaaa 😉 super pocit ze?

zuzub
24. apr 2010

čaute 🙂 pekný víkend vám prajem, zatiaľ stále ako kinderko 🙂

tinika
24. apr 2010

čaf zuzi
my sme boli vonku, mm siel do polska, pride za večer a ideme k nasim na noc a zajtra robime gulas party huraaa

ingulik
24. apr 2010

hojte dnes krasny den, sme boli plavat, potom na prechadzke a asi sa este hojdat pojdeme na dvor na hojdacky...milujem jar a leto 😎

zuzub
24. apr 2010

dnes bolo nádherne, my sme vonku veľmi neboli, ale zajtra ked sa naobedujeme chceme niekam vypadnúť tak sa teším 🙂

vavenka
autor
24. apr 2010

Jooj my sme od 12tej doteraz boli u kamosov na chalupe, sa varil gulas, aj torta bola, aj vsetko mozne fajne, som sa vyhriala ako jasterica 😀 super bolo, pocasie krasne vyslo, aj ked mam dost, tesim sa 🙂 🙂
Este stale 2v1 😉

zuzub
24. apr 2010

vave to ste mali super, ja by som tiež hned išla na nejakú guláš party 😀

ingulik
24. apr 2010

hm gulas party...sa tesim na dasli vikend, snad bude tiez pekne tak si u svokrovcov na dvore nieco fajne ugrilujeme....pridala som nejake Nikine fotecky na FB

vavenka
autor
24. apr 2010

Ingu ja dufam ze dalsi vikend uz budem lezat na oddeleni sestonedelia 😀 😀 😀
Zuzi fajne bolo, najprv sa mi nechcelo ist, ale nakoniec sa tesim ze som sa nechala ukecat 😉

ingulik
24. apr 2010

vave tak tom pripade Ti drzim palce a budem na vas mysliet 😀

vavenka
autor
25. apr 2010

Dobre ranko 🙂

Juuj pekne vyzera pohlad z okna, az by trebalo nieco vymysliet.......
Co mate v plane? Ja dnes nemam nic, okrem zehlenia, aj to az poobede, ked drahy vypadne na futbal... Na obed gulas zo vcera, takze ani nevarim 😅

vavenka
autor
25. apr 2010

Fiiha, dnes nikde nikoho.....

Zuzi, dufam ze este nerodis 😀

katka444
25. apr 2010

hm ze gulas party. brala by som. ja som teraz rada ked sa dostanem aspon na 10 min. vonku do zahrady.

vavenka
autor
25. apr 2010

No ako Kati, ako mamina??
Ako to zvladate? Kojis? Aka je malicka? Spinka? Ci? A co robis ked spi? Asi spis aj ty, co? Ked sa sem uz dostanes, tak by si sa mohla rozpisat, trosku, ja som hrozne zvedava 🙂

zuzub
25. apr 2010

ahojte, vave nie ešte nerodím 😀 boli sme dnes vonku sa presjsť, mm mi spravil aj zopár foto dala som čosi aj do albumu.
Kati napíš nám ako pôrod a tak ja som strašne zvedavá 😀

tinika
25. apr 2010

Ahojte tak aky bol vikend? nas super, gulas bol perfektny, klobaska tiez a počasie tiez vyslo 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre