Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

janulik.j
25. jún 2009

ahojte 😉
Evus nepribalite ma do kufra? 😀 Joj tak by som tiez niekam vypadla. Uvidime ako dopadneme s nasim bytom. Uz sme si nasli 3izb. za dobru cenu aj v dobrej lokalite, ale tym co chceli kupit nas byt nedali taku hypoteku. Uz sme mohli zacat prerabat 😠 🙄 Uvidime ako to dopadne s tym bytom a snad sa dostaneme do Tatier, bo mm ma cely bud. mesiac dofcu, jupíííííííííííííííííííí 😎
Inak Kubko je strasne zlatucky, lozi mi tu jedna radost a uz sa stavia, takze musim byt stale v strehu. a v choditku je to certik vsade sa dostane, otvara mi sufliky a tak. dnes sa chystame s kamoskami maminami do mesta do materskeho centra sa trosku pohrat. Dufam, ze pocasie nam vydrzi...

Tini ty uz si 17tt? ty kokso ale to leti. a nase tehulky este nie su maminky? 🙂

evus
25. jún 2009

ahojte...

janulik,hadam by sa nejake to miestecko v kufri este naslo 😉 .Tak ja uz pomaly balim,deti su uz ako-tak zbalene,tak uz len kontrolujem co chybuje,juuuj,uz nech je zajtra.

adenka
25. jún 2009

ahojky, ja hlasim ze som stale 2v1 ale co ingu?? ozvala sa??

tinika
25. jún 2009

Ahojte kocky

no janulik aj ja sa čudujem ako to letí, ved v sobotu uz budem 18tt ty brdo, leto zbehne ako voda a uz pojdem pomaly na materskú hihi

adenka no sak este treba aby ste boli 2v1 nie? Ved este mate trocha času a aspon mam šajnu v ktorom tt je svagrina hihi bo ma termin najnovsie 25.8. hihi
ja najnovsie 3.12.

evuska uz len raz sa vyspinkate? zajtra idete? Dobre pamatam?? Tak budem dovolenkovat s vami hihi

Janulik aj vy mate novy bytik??? Hihi aj my mame 3izbovy ale prerobeny na 4, čo vyhovuje super, mam aj pracovnu hihi

evus
25. jún 2009

veru,ingu sa neozvala,a mozno to uz ma za sebou 🙂

adenka,ty mas este cas,este si to 2v1 uzivaj 😉

tinika,veru zajtra...11:40 mame odlet...este idem dnes s malym do poradne a na ockovanie,uvidim,co sme zas pribrali

tinika
25. jún 2009

evus tak uz sa opakujem fest ale aj tak, uzite si to 🙂 a prajem pekné počasíčko

slniecko4
25. jún 2009

ahojte..
evus,užite si dovolenku aj za nás,ktoré tento rok nepocestujeme k moru.. 😎
tini,ako pokračujú práce na byte? a nejak nepamätám,ako to vyzerá s tvojou robotkou?
adenka,tebe sa to už kráti,ale to zbehlo rýchlo.. 🙂 ako sa cítiš v tom teple?

evus
25. jún 2009

baby,dakujem velmi pekne,dufam teda ze nam pocasicko vyjde a my si to v zdravi uzijeme,pekne si tu snazilkujte,tehulkujte a maminkujte,budem na vas mysliet.papaaaaa

katka444
26. jún 2009

ahojte ako sa tu mate?

ff zmenil graf. ukazuje uz 0,5 stupne. takze to teraz vyzera dost divoko 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/katka444

babenky presovcanky, kosicanky sa vam vcera necikutalo? 😀 som isla vcera cez presov aj cez kosice a taaaaak som na vas myslela. 😉

sevzuz
26. jún 2009

ahojte, dlho som tu nenakukla,
takze katka drzim mpalce to vyzera nadejne🙂 vavenka a zuzu tiez vam drzim palcuchy aby ste mali uz svoje fazulky v brusku,
tinika tebe som asi negratulovala este, tak dodatocne vsetko dobre drzim palce, moja svagrinka ma termin tyzden pred Tebou🙂
a mne sa to uz pomaly krati, vsetko mame nachystane malicky moze prist pre mna za mna aj o dva tyzdne by uz mal byt donoseny.

tinika
26. jún 2009

Sevzuz dakujem krasne, vam sa to uz krati čo? Ako sa citiš?
Slni jadro mame zburane, zajtra sa ide popratat a čakame na oca kedy pride murovať jadro, potom este elektrika, pomalovat, dokoncit kupelnu a mozme sa stahovat hihi
Praca? Zatial som stale tam kde som bola ta nova sa zatial este nepohla, mozno az na buduci rok takym tempom, čo je aj vyhoda, kedze by sdom to nestihala hned po porode.

Katka neuveris, ale včera sa mi par krat začkalo a ja ze kto na mna mysli
😀
Tak zatial papa, pekný dník

tinika
26. jún 2009

Kati inač mas fakt zaujimavy graf
Evička je uz niekde pri mori hmmmm a ja sa tu parim a je mi nedobre
🙂

zuzub
28. jún 2009

ahojte, žienky už som doma 🙂 čo tu nové? 😕

adenka
28. jún 2009

ahojte babule...

zuzu aka bola dovolenka??

tinika
28. jún 2009

ahojte zuzi opalena? Oddychnuta?
ahojky adenka ako sa cítiš?

slniecko4
29. jún 2009

fúúú,to tu dnes nik nebol? 😒 kam ste sa podeli,babenky? ☹ všetky ste na dovolenke? 😀
tini,pomaly vám to pôjde a vianoce s malým,alebo malou už budú v novom.. 🙂 koľko izieb máte v tom novom byte?

zuzub
29. jún 2009

tinika mali sme sa úúúúžasne, zajtra hodím nejaké fotečky do albumu 😉

zuzub
30. jún 2009

dobré ránko 🙂 pozerám,že tu už nikto skoro nechodí ☹ ja som dnes 27DC, tak som zvedavá či mrcha dorazí...

adenka
30. jún 2009

dobre ranko 🙂

zuzu velmi drzim palce...hadam ta dovolenka pomohla a bublinka uz je pekne v brusku 😉

tini ja sa mam fajn, uz som doma, takze viacmenej sa zatial len poflakujem, ale mala by som zacat aj nieco robit.. tak hadam sa prinutim aspon oprat vecicky 🙂

zuzub
30. jún 2009

adenka dakujem 🙂 tajne dúfam, ale nejak sa už kvôli tomu nestresujem.čo má prísť to príde.a ak mrcha nedorazí do konca týždna,tak v pondelok testujem 😉

adenka
30. jún 2009

zuzu to je najlepsi pristup...hlavne nestresovat...aj ked si velmi dobre pamatam ako som ja kazdy mesiac stresovala 🙂 ...
a kde ste boli na dovolenke? nejak som zabudla...

zuzub
30. jún 2009

boli sme v Egypte v Hurghade a boli sme pozrieť aj v Luxore bolo tam nádherne 😎

adenka
30. jún 2009

juuuj super... tisko zavidim kedze ja sa tento rok nikam nedostanem a dokonca sa nesmiem ani kupat tak toto leto bude fakt tazke...ale zas zaver bude stat za to 🙂
kolko dnove mavas cykly?

tinika
30. jún 2009

ahojte
slni no mame tam obyvku, detsku, spalnu a z kuchynskeho kutu je pracovna a kuchyna je teraz len taka malicka ale čo uz hihi aj tak teraz budem mať viac uložneho miesta ako mam teraz a to mam kuchynu trikrat vačšiu ale je tam aj pracovna teraz hihi
tak ja padam vybavovat veci aby sme mohli uz buduci tyzden murovat

zuzub
30. jún 2009

adenka teraz mám 28dnové

adenka
30. jún 2009

tak ked si dnes 27DC, tak by si mohla testnut uz koncom tyzdna...

vavenka
autor
30. jún 2009

Cafte 🙂
Tak my uz od vcera tahame mury 🙂 konecne sa to pohlo.....
Zuzub anooo, testniiii 😀 😀 😀
Ja testujem 10teho, zda sa mi ze to je hrozne dlha doba, ako sa poznam, nevydrzim a skusim skor.
Sef mi prave podpisal dovolenku od 13.7 do 24.7 , tak sa vytesujem 🙂

adenka
30. jún 2009

ahoj vave...to je super ze stavba sa rozbehla 🙂

a kam idete na dovolenku??

ingulik
30. jún 2009

ahojte babule...tak ja sa konecne hlasim z domu, Veronika sa vypytala na svet minulu nedelu...21.6. rano o osmej....miery 2780g a 48cm...ani si neviete predstavit aka som stastna ze som po 19dnoch v nemocke doma...Ronika je dobrucka, kazde 3 hodky prebalime, napapame sa a spinkame 🙂

zuzub
30. jún 2009

ingulk s celého rdiečka gratulujem nech ste zdravučké 😵 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre