Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
17. sep 2009

hej dnes sa to celkom da zvladnut. len doobedu ma trochu napinalo, ale hned som niecim naplnila zaludok a preslo to.

vavenka
autor
17. sep 2009

Kati tak super, inak toto som mala aj ja pri prvom tehu, ked som bola hladna tak ma natahovalo - ale negrcala som....

slniecko4
17. sep 2009

vave,nejakú pohľadám v pc a hodím.. 😉

pipimiska
17. sep 2009

vavenka,to spinenie je podla lekarov vstrebavanie hematomu,aspon tak mi vraveli v nemocnici 🙂 aaa neradim ti este zehlit 😅

pipimiska
17. sep 2009

vavi,neviem ci si precitala vo vedlajsej teme co som ti pisala,ale mne koli hematomu kazali lezat este mesiac

vavenka
autor
17. sep 2009

Pipi necitala som... To vazne????? Mesiaaaaccc???
Nie, toto ja nedam 😖
Inak to spinenie mi vravela aj doktorka, ze sa ho nemam zlaknut, ale vravela len ze bude, uz kvoli comu, to nepovedala.....

pipimiska
17. sep 2009

vavi,no ako kces,uvidis co ti povie lekarka 😉
shaarka ti vo vedlajsej teme tiez pisala,ze teraz sa predspis,lebo potom sa uz nevyspis 😀

tinika
17. sep 2009

ahojte, uz som konečne tu, inac ja tiez sa neviem teraz dospat hihi zo začiatku sa mi zle spalo, nevedela som spat na boku, kupila som si vankus a uz je to lepsie hoci sa pri kazdom otočeni zobudim bo ma bolia klby, ale aj tak fajne

tinika
17. sep 2009

No som zvedava či toto schvalia:

Najzaujímavejšie navrhované zmeny:
oprávnená osoba nesmie vykonávať žiadnu zárobkovú činnosť, zakladajúcu nárok na akýkoľvek zdaňovaný príjem zo závislej činnosti alebo z podnikania - nesmie mať príjem ani na dohodu, nesmie poberať náhradu príjmu pri PN ani nemocenské alebo ošetrovné,
rodič, ktorý pred čerpaním rodičovského príspevku poberal materské, bude mať po skončení poberania materského až do dovŕšenia dvoch rokov veku dieťaťa nárok na rodičovský príspevok vo výške 256 € mesačne,
v ostatných prípadoch bude rodičovský príspevok vo výške 164,22 € mesačne (pozn. suma platná v súčasnosti od 1.9.2009)

vavenka
autor
17. sep 2009

Tini hej to sa mi uz dostalo do usi, dufam ze to schvalia.... Teda tych 256 eur...
Pipi v ktorej teme ste pisali so Shaarkou? Neviem to najst.....

tinika
17. sep 2009

NO vavenka ale ja mam smolu lebo som chcela kovli RP prerušiť zivnost aby som mala narok a robit na dohodu a aj to zatrhli, ale s nimi vypečiem, este je jedna moznost a dostanem 256 hihi

vavenka
autor
17. sep 2009

No tak ja celkom zastavam nazor ze ked je baba na materskej tak by mala byt na materskej a ked chce pracovat tak nech pracuje. Nie jedno aj druhe.....Aj ked uznavam, ze su deti, pri ktorych by sa dalo aj co to porobit....

pipimiska
17. sep 2009

vavi,tam kde sme sa este nezblaznili 😉 ty si tam hodila prispevok,a uz nedojdes kuknut?

pipimiska
17. sep 2009

strana 593

tinika
17. sep 2009

Vavenka ale su rodiny, kde proste z jedneho platu nevyziju a ked si to zenska vie zariadit tak preco nie?? vies ma na tom sere najviac to, ze cigani zase budu na tom lepsie bo nemaju snahu robit

pipimiska
17. sep 2009

vavi,a uz si kricala?lebo som ta nepocula,asi si sa dnes nenudila 😀

tinika
17. sep 2009

ja by som tize najradsej len bola na MD ale tri roky si budujem klientelu a teraz ich mam poslat do haja a potom začat odznova a ked bude druhe ta ten isty kolotoč?? vies, zamestnanec sa po MD vrati a robi kde prestal ale ja nemozem začať tam kde som skončila. ... a zase prečo by som mala dostavat len 164 a platit odvody 140 euro???? sak mi nic neostane a zae nemam takych stale platiacich klientov aby som prezila len v určitych obdobiach

tinika
17. sep 2009

myslim ze kazda mamička by najradsej naplno sa venovala detom ako hladala robotu ale z toho čo da stat ... na smiech, akurat teraz trocha zvysia

vavenka
autor
17. sep 2009

Pipi 🙂
Tini no cigani toho asi vela nedostanu, lebo na tych 256 eur musis nejaku dobu pracovat 😉 takze cigani ostavaju pri povodnych 160tich eurach

vavenka
autor
17. sep 2009

Tini nemusis sa obhajovat, ja ti rozumiem, len som vyslovila svoj nazor.... Ale sak aj Tvoj muz zaraba, ci nie? 😅
Jasne ze ked je taka financna situacia ze sa neda, tak hold treba hladat ine riesenie...Ale zas ked mas moznost pracovat tak pracuj naplno a nech sa babu venuje mama alebo jasle... Lebo dietatu do troch rokov sa treba venovat, formuje sa toho v jeho povahe vela.....

petulig
17. sep 2009

ahojte..tak ja stale 2 v 1. dnes som zacala 41+0 a zajtra musim nastupit do nemocky. Taaak strasne sa mi tam nechce. drzte mi palce

vavenka
autor
17. sep 2009

Petulig moja, akurat som dnes na teba myslela 🙂
Este furt 2v1 ???
Drzim palceee 😅 😅

evus
17. sep 2009

ahojte,este nedrichmete...som pridala fotky krpca a jeho narodeninovych darcekov,tak kuk...

petulig,jasne ze drzime palce,uz nech je drobcek na svete

tinika
17. sep 2009

Vavenka ved preto som chcela byt na MD do 3 rokov a robit len popri, lebo male je dolezitejsie, ja viem ze mas svoj nazor, a aspon raz cigani nedostanu niečo 😝
petulig držim palce

vavenka
autor
17. sep 2009

Evus maly je uplne ze peckovy 🙂
Bude z neho riadne sidlo, mas sa na co tesit 😀

evus
17. sep 2009

ja som tiez za to,aby bola zena na materskej tie tri roky,aj ked viem,ze niektore rodiny maju take situacie,ze sa to proste neda,ale hnat sa do roboty koli kariere,to by som kaslala na to,vsak si ani neviem predstavit,zeby som mala prave teraz odist od Misiaka.

vavenka
autor
17. sep 2009

Ved prave, a ked si zratam, ze zena pracuje 30-40 rokov, tak tie 3 roky (alebo 6 pri dvoch) je nic.....Kariera sa da dobehnut furt, ale vychova dietata tazsie.....

evus
17. sep 2009

vavenka,on uz sidlo je...vsak nic nerobi len chce behat,vsade otvara sufliky,vsetko vytahuje von,no hruza,Karin bola poslusnejsia,ale som stastna ze ho mam...a k tej kariere,ked si tak pomyslim,ze ma ako ucitelku asi moc velka kariera necaka,hm? 😅

tinika
17. sep 2009

evus ja tiez kaslem na karieru, nemusim byt neviem aka super, ale zase začinat od začiatku a tri roky budovat to aby som bola na tom aspon tak trapne ako teraz .... jedine ze sa zamestnam a nebudem to musieť riešiť hihi
ale popravde sa tesim na tu MD veeeelmi a dufam ze veeelmi robit nebudem musiet, ze si vystačime s mm platu a najmu aby sme hypo splatili

evus
17. sep 2009

tinika,vsak ale ty zas nesedis v robote od rana do vecera,mas svojich klientov a mozes si zvolit svoj pracovny cas aky budes chciet ty,ci nie?tak to by sa dalo pri malom zvladnut,aj ked je to obcas o drzku,ja som mala obcas aj take dni ze som si nemala s prepacenim ani kedy prdnut,tos predstavy a realita su uplne ine,takze netreba dopredu nikdy nic velke planovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre