Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
28. okt 2009

tak príjemnú zábavu tini 😉

vavenka
autor
28. okt 2009

Aj ja som si schrupla 🙂
Tini no ti chlapi si teda dakedy, ale uz ste davno nechytili, tak asi preto 😀
Moj teraz dosiel z prace a robi papku - zapekane cestoviny ala co chladnicka dala 🙂 videla som ze rozmrazuje mlete masko, paradajkovu dren vytiahol, kukuricu, myslim ze aj kyslu smotanu nasiel - no som zvedava 🙂
Tini pekny zazitok prajem 😵 😵 daj potom vediet ake to bolo....

zuzub
28. okt 2009

to ja som sa vavenak pochytila nie tinika 😀

zuzub
28. okt 2009

že vavenak 😀 , sorry Vavenka 😉

vavenka
autor
28. okt 2009

Jeeej Zuzi soraac, dajak som este v polospanku citala 🙂
No sak ale aj pre teba platy, uz davno ste sa nevadili 😉
Kokso nenormalne ma bolieva hlava posledne dni, rozmyslam ci nie z tych liekov proti krvacaniu ci beriem, idem hned aj pribalovy letak precitat 🙄 🙄

zuzub
28. okt 2009

aj mna bolieva teraz viacej hlava 😒

katka444
28. okt 2009

caute, tak som dosla kuknut, ci maxinka uz vie co budu mat.

inak ta zaruka na kociky v polsku. som tu na MK citala, ze v targu davaju zaruku a mozes s nou potom ist do nejakeho obchodu v ruzomberku.
a tiez upozornovali, abz ste sa nezlakli, ze v obchodoch sa tie kociky zdaju byt labilne, lebo niesu poriadne popritahovane. ze to len tak zbuchaju na ukazku.

vavenka
autor
28. okt 2009

Co porabate?
Ja som pospala poobede a neviem co budem robit v noci 😅 😅
Kati ty kedy kupujes kociar?

tinika
28. okt 2009

ahojte kočky, uz asi hajate
bolo super, som čakala menej od toho som nevedela ze on si všetko natača, take to bolo ucelene,dobre zostrihane a vsetky pesničky tam boli čo sa mi lubia, určite by som si to este kukla raz. Aj ked bol zvlastny človek, tie pohyby čo robi by na inom vyzerali asi divne, ale to bol jeho styl a velmi sa mi pačili pasaze ked akoze hudba urobila buch a on a tanečnici naraz nejake kreacie pekne fakt, aj mm bol velmi spokojny

slniecko4
29. okt 2009

dobré ránko,dievčence.. 🙂

slniecko4
29. okt 2009

som si sfotila brušeno,ale akosi už nerastie.. 😅

katka444
29. okt 2009

ahojte, ja dnes doma, ale prave kukam pocasie ako predovedaju. dnes ideme na hroby na zapadne slovensko a tu u nas leje.

vavenka, na kocik mam este cas. urcite naplno zacneme zhanat az po novom roku. teraz sa dostavam aspon do obrazu, co asi by som chcela.

tini, takze sa oplati vidiet?

katka444
29. okt 2009

slniecko, krasne brusino. mne sa zda ze je trosku vacsie 😉

katka444
29. okt 2009

a mam dalsieho favorita 😀 . https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... znovu 3 x foto

zuzub
29. okt 2009

ahojte 🙂 dnes máme teda riadne upršaný den 🙄
kati ten kočík V MAX čo máš v albume má ta kamoška aj fakt dobrý, len ona má čiernu farbu

tinika
29. okt 2009

bre ranko damy
kati podla mna sa oplati, mne sa to lubilo velmi, ale kazdy ma iny vkus, ale ked uz mm povedal ze to bolo pekne ...

tinika
29. okt 2009

slni ja tiez občas mam pocit ze uz nerastie a potom zrazu kukam a velke je hihi

tinika
29. okt 2009

ma asi porazi, čo si ti ludia myslia?????? este ze sa nechcem rozčulovat

maxii
29. okt 2009

caute baby 😀

No tak vcera to bolo zaujimave, malicke sa nam otocilo zadkom a chrbtom, a rucicky si dalo v pasticky a zakrylo nimi celu tvaricku 😀 😀 😀 takze sme prd videli, prideme nabuduce, a doktor skumal co by to mohlo byt a povedal ze ruku do ohna za to neda, ale asi dievcatko 😅 😵 😵 😵

jaj a vysledky AFP testov mam v poriadku, tesim sa 😀

tinika
29. okt 2009

maxi gratulujem

maxii
29. okt 2009

dakujem tini 😉

a velmi tazko sa mu to pozeralo, tak este to fakt beriem s rezervou, lebo male sedelo ci co, nedalo sa to dobre kuknut....asi sa hambi alebo ten ultrazvuk ho vyrusil, neviem preco sa tak skrylo 😀

tinika
29. okt 2009

kocky dajte dajaky recept na kolac, rychly, ma nenapada ziaden a idem do obchodu nakupovat na zajtrajsiu kolaudaciu

tak to bude dievčatko ked sa hambi 😉

zuzub
29. okt 2009

maxii, super gratulujem 😉 tini ja idem piecť tiež dneska koláčik tento http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=14858

lilix
29. okt 2009

ahojte lady, idem vas iba pozdravit, nemam moc casu. dnes zase skuska. pekny dnik! 🙂

evus
29. okt 2009

ahojteeeeeeee

maxi,gratulujem 😉

ja mam zas doma malu,dnes rano sa zobudila a horela ako ohen 40stupnova horucka,no parada,ale teraz je jej uz lepsie,ani teplotu uz nema
a vcera som pisala snazivejzuzi,ze ako samaju,ked sem nechodi,ale neodpisala,ale tak hadam,ze je vsetko ok 😒

vavenka
autor
29. okt 2009

Ahojte 🙂

Tak ja som dosla z hematologie, ostavam pri rovnakych davkach injekcii, akurat som chudokrvna, tak dalsia tabletocka do zbierky 🙄 🙄 no co, hlavne ze prcek je ok 🙂

Maxii takze bolo kavove zrnko??? Supeer, tesim sa 🙂 aj ked to nie je 100%, ale potesi, nie? Kedy idete zas?

zuzub
29. okt 2009

vavenka takže tebe dávku nezvýšili, tak vidíš a mne povedala hematoška, že mi ešte aj v dec.zvýši, tak neviem podľa čoho to posudzujú, ale šak hádam tí doki vedia čo robia.a chudokrvná budem určite aj ja s tým počítam, ja mám aj normálne problém so železom

vavenka
autor
29. okt 2009

Zuzi no ja som sa jej presne pytala, ze ci to podla vahy sa riesi aj davka, a povedala mi ze moze byt, ze ked priberiem tak mi bude treba viac, ale v prvom rade sa odraza od vysledkov, a tie su hranicne, ale v norme 😉
Kokso som 14,- eur platila za 3 balenia Clexanu, som na lekarnicku oci vvyvalila, ze od 1.10 sli hore doplatky...
No super 😖

zuzub
29. okt 2009

to fakt vavenka??? a predtým si koľko? ja som platila za fraxík 0,17€ ale ved vidíš ja som si už v okt vyberala v lekárni ten 0,4 a platila som rovnako 😒

tinika
29. okt 2009

zuzb a vies ze aj na cuketovy som pozerala 🙂 hihi som potom sa rozhodla ze urobit trasenu tortu a ked som bola v obchode nadabila som an cesto na kroisanty tak asi urobim aj tie 🙂
ja som sa vybrala cvičit dnes a akosi som zabudla ze to az zajtra hihi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre