Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
16. nov 2009

hotovo objednané 😉

tinika
16. nov 2009

hii ideme s mm na pizzu aj s mojimi kamoskamia tak sa tesim prave som chytilza zachvat hladu, uz som zjedla plny tanier kapustnice, zjedla veternik, dojedla cipsy z minula a este mam chut an niečo 😀

tinika
16. nov 2009

a este som nekupovala preto ten pas bo svagor po "poporodnom" opojeni mi povedal ze mi požičau svoj taky fajny vystuženy ale ja idem rodit a furt ho nema 😒 😀 😀 ale som to čakala hihi

zuzub
16. nov 2009

tini, ty máš apetít ako tehula 😀 ale takú dpbrú pizzu by som si aj ja dala 😵
ja som dnes zjedla balíček mandlí a liesk. orieškov v čokoláde 😝

tinika
16. nov 2009

zuzi to dnes ma len tak chytilo ja akosi poslednu dobu az tak vela nepapam inac asi sa zase povazim hihi ze kolko sme nabrali ale teraz aj tak som napapana ta bude skreslene

slniecko4
16. nov 2009

tini,ja mám v poslednej dobe žravú nemoc na sladké.. 🙂 dnes som zjedla kinder pingue,kinder mliečny rez,včera som robila detské piškótky s banánmi máčané v čokoláde,dnes zas a už nemáme.. 🙂 ale pizzu by som si dala.. 🙂

slniecko4
16. nov 2009

a ináč,dnes aj slaninku anglickú som jedla,keď to takto pôjde ďalej,jak slon budem.. 😀

tinika
16. nov 2009

no na sladke som mala take obdobie tak 7-8 mesiaci ked sme stahovali, som zozrala aj po dva keksy denne teraz je to tak občas

vavenka
autor
16. nov 2009

Joj sak mame narok na zravky 🙂
Som sa tak nevedela dojest cez vikend sladkeho, dnes uz je to lepsie, ale kedze doma nic nemame a uz mi mlsa jazyk, rozmyslam ze spravim par palaciniek, ale len tak z 2 dcl mlieka 😅 😅 😅

vavenka
autor
17. nov 2009

Caute zeny,
ako sviatkujete? Ja som zas sama, drahy siel na stavbu.....
Aaa vcerajsie palacinky boli skvele, s nutelou a jjahodovym kompotom a slahackou, mnam 😀 😀 😀

ingulik
17. nov 2009

ahojte babule...som tu nebola dlhsie...nieco nove? sme boli na vikend u svokrovcov, pokukala som po stavbe...
v piatok sme boli na tom plavani, malej sa pacilo, takze budeme chodit aj dalej...teraz som zase u nasich, lebo mi treba na krv ist ku dr. a malu vo stvrtok ockovat...juj chudatko zas do oboch noziciek dostane injekcie ☹

vavenka
autor
17. nov 2009

Ingu no mas to celkom pestre, nenudis sa teda....
Inak mala je uzasna, tfuj tfuj 🙂
Ozaj, kde budete travit vianoce? Sami doma? Svokrovci? Vasi?

tinika
17. nov 2009

ahojte
my vianoce prvykrat sami doma sme mali aj minuly rok, aj som uvarila ale sme poobede boli u svokry a ukecala nas aby sme ostali na večeru, pre mna to bolo obyčajne bo u nich sa nemodli ani nechodi do kostola. ale ta zmena bola 😉 hoci ani bobalky nepapaju ako my (ja sice posledne roky ich len tak ochutnam , uz ich "nezeriem" ako za detstva hihi)

ingulik
17. nov 2009

no my neviem, ale asi by sa patrilko aby sme boli na stedry vecer doma ako rodina a potom ostatne dni po navstevach...sa uvidi 🙂
vave dakujem...no mala je betar 🙂

maxii
17. nov 2009

caute kocky 😀

vaveee, ja som podobny pripad, drahy na stavbe 😖 kebyze som neni umaminy tak som sama ako kol v plote cele dni 😠

my budeme na stedry vecer u nasich a s bratovou rodinkou a ich detickami 😵

vavenka
autor
17. nov 2009

Ja som akurat premyslala ze co a ako....
Prve vianoce co sme sa dali do kopy sme sli kazdy domov, druhe sme boli sami dvaja, tie minulorocne u nasich - aj to vysiel navrh od polovicky - sa ma 24.12. rano pytal: "chce sa ti varit?" ja ze: "ani nie" 🙂 a on: "Tak podme k vasim" 😀 😀 😀
A toho roku netusim, ale k jeho rodicom asi nie, bud ostaneme doma alebo sa zas ulejem a pojdeme k nasim 😅

Maxii no sme dopadli, co? A este vela vam treba? Stihate to dokoncit kym sa mala narodi? Ja to u nas vidim az tak na jar 2011 😖

tinika
17. nov 2009

my sme boli stale kazdy doma ked sme spolu chodili a dalsie dni na striedačku u nas a u nich, prve vianoce u nasich, druhe u nich a teraz doam

ingulik
17. nov 2009

kuk pridala som nejake fotecky... 🙂
no co sa tyka tych Vianoc, tak mm bude urcite chciet aby sme sli k jeho rodicom, nasi zas aby sme prisli k nim, tak aby sa nikto nepohneval ostaneme doma a hotovo... a na silvestra netusim...ale asi ku svokrovcom, lebo mm bude robit ohnostroj v dedine 🙂

ingulik
17. nov 2009

aj moj drahy je na stavbe 🙂

maxii
17. nov 2009

vave notosme veru dopadli 😠 my uz sa chystame stahovat do konca roka, max. v januari...inak nam je u nasich fajn, aspon sa mamina o mna postara, aj mi navari a tak 😉 ja s nasimi nastatsie velmi dobre vychadzam a tak aj moj drahy, nasi ho zobrali uplne skvele a zapadol k nam super do rodiny 😉 😉
ja som este ani jedny vianoce nebola bez nasich, neviem si to ani predstavit, my sme sa brali teraz v aprili 2009 a pred tym sme vzdy vecerali kazdy u svojich a potom prisiel k nasim zamnou po veceri....teraz budeme prvy krat ako manzelia u nasich a buduci rok asi pojdeme k svokrovcom, budeme to striedat...

vavenka
autor
17. nov 2009

Ingu super je mala, vyzera na betarisko, fakt 🙂
No tak sme fakt dopadli, zeny stavbarov 😀 😀 😀 😀

maxii
17. nov 2009

presne tak,premenujeme sa zlady-snazilky na lady-mamicky a zeny stavbarov 😀 😀 😀 😀 😀
uz sa k nam nikto nebude chciet pridat 😀 😀

vavenka
autor
17. nov 2009

Maxii jeeej, vy ste taki mladomanzelia este? Som ani nevedela..... Mas fotky na mojejsvadbe?
Ja s nasimi tiez vychadzam dobre, aj drahy, ale uz si neviem predstavit ze by som s nimi mala byvat - teda ja som z domu s mensimi prestavkami uz nejakych 13 rokov - najprv intrak, potom s frajerom som bola, potom som si byt kupila, teraz s tymto frajerom som, takze nejak som si odvykla od spolunazivania s rodicmi..... A brata by som asi zabila, kebyze s nim zas byvam pod jednou strechou 😀 sme velmi rozdielne povahy......

evus
17. nov 2009

cauteeeeeeeeeeee

co nove?ja som doma sama s Mižum,včera vecer nas prepadli nasi a dnes vzali malu do konca tyzdna na Oravu,ze nech si trosku oddychnem a mangel ten isiel dnes do roboty,normalne mi je akosi smutno za krpatou a to nehovorim o misovi,ked teraz nebude s malou,uz su taka zohrata dvojka,sa bude bez nej nudit

ste sa pytali,ze kam na Vianoce,no my sme boli prve Vinaoce sami ako rodinka,ale uz druhy rok pojdeme k nasim,prehovorili nas 🙂

tinika
17. nov 2009

no konečne som si sadla a obedujem čo ste varili? ja fazulovu polievku s udenym masom a povodne kur. strogano so syrovo-nivovou omackou ryza hranolky, ale som zistila ze som rozmrazila bravč. rezne 😀 maly detail ze? hihi a kur. prsia uz ani nemam v mrazaku hihi

tinika
17. nov 2009

a moj drahy tiez pracuje na nasom hihi a ma dnes nejaku hnačku boli ho brucho

maxi tak vam sa rychlo zadarilo po svadbe 🙂
No aj som brata jeden čas neznašala jak s nim bila puberta dokazal vyryvat cele hodiny, ale teraz čo sa ozenil konečne ma rozum hihi a da sa s nim, vyryva furt ale uz tak zo srandy a s nasimi fajn, len som uz musela vypadnut bo mama furt sa starala kedy robim, kedy sa učim a ked jej to vyhovovalo ta dirigovala, bez zaujmu ze mne sa vtedy najlepsie učilo a aj tak bolo navarene, popratane, tak som odisla na firemny byt, potom k frajerovi teraj. manz. a sme sa zhodli s maminou ze vsetko fajn, len nech nie sme dlho pod jednou strechou hihi ale dalo by sa ak by sa inač nedalo, lepsie ako so svokrou ta je strasny pedant, ma system a ostatny sa musia prisposobit, zatial č omame viem aj oponovat

tinika
17. nov 2009

ingu zlatučka ta vasa mala 🙂

tinika
17. nov 2009

som pridala do albumu postielku po nas hihi a dala som vankus a paplon hoci teraz ho este potrebovat nebudeme

maxii
17. nov 2009

no jo my sme taki mladomanzelia 😀 😀 ale uz sme predtym spolu byvali tak mi to ani neprislo ze sa nieco zmenilo 😀 vavi nemam fotky na mojasvadbe, ani tam nemam album, ja sa nerada tak verejne zverejnujem 😀

jedine ze by som ti na mail poslala album v picasse 😀 😀

tini hej skoro po svadbe sa nam zadarilo ale snazili sme sa uz rok a pol predtym 😉 😉

moja nadcha je uz na ustupe nastastie, klop klop....dufam ze uz naveky odide 😠 😠 😠

tinika
17. nov 2009

no ja som tiez hovorila ked sa nedarilo, ze vediet to dopredu tak sa uz snazim pred svadbou hihi ale teraz uz neriesim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre