Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
30. máj 2011

Jeeej Tini pozeram ze uz mate mena vybrate? Jak vam fajne, ja absolutne netusim ani pre chlapca ani pre dievca 🙂

tinika
30. máj 2011

@vavenka 🙂 no vybrate ako vybrate, 🙂 moji favority su zabudnuti :( a vravim stale muzovi ze zabudni na tretie ked teraz sa nevieme na menach dohodnut hihi ale uz si zvykam

vavenka
autor
30. máj 2011

Tini a tvoj chlap chce tri deti?? Fiiha 🙂 moj kebyze je to len na nom, tak nechce vobec 😀

tinika
30. máj 2011

@vavenka no nie sme chceli dva stale, ale ked bude zase chalan tak zvazujeme .) ale zatial teoria, či bude aj prax to je druha vec lebo v tom pripade bud dieta alebo dom 🙂 obe sa naraz neda kedze nebudem pracovat. )) a nechcem tlačit tri deti v jednej izbe a zase ani rodit v 40tke tak sa uvidi 🙂 a moj ma deti rad 🙂)

mum_to_be
30. máj 2011

vavenka, no segra uspesne prvy den preniesla, uvidime, kolko to bude suma sumarum... ja som dala 11 dni pri veronike a 5 dni pri romankovi. 🙂 o mena sa nestresuj, nieco vymyslite. segra s manzelom maju aj den po termine stale dva varianty (matusko a misko).

mum_to_be
30. máj 2011

co sa poctu deti tyka, ja ked pozriem na romanka, hovorim si, ze kludne aj tretie by mohlo byt. a potom pride veronkina "super" nalada (ako napr. dnes na obed) a to si vravim, ze aj dve su uz moc vela. 😀 😀 😀

vavenka
autor
31. máj 2011

Mum 🙂 no ja tiez sa tajne spolieham na to, ze druhy krpec bude pokojnejsie babo ako je Vanda, lebo ak nie, tak si to mozem ist rovno hodit 😀
Tini tak sup sup uz doriesit ten pozemok, nech mozte stavat, ved pozri na Evus, len teraz zacali a o chvilu sa stahuju 🙂 a potom stihas rodit aj do 30tky vsetky deti 😀

tinika
31. máj 2011

@vavenka len to nestoji na mne, tam je toho viac 🙂) ale malo by sa to riesit este tento rok tak uvidime, akoze my sa az tak neponahlame, mame to vo vyhlade az o par ročkov 🙂 teraz mi vyhovuje ze som s deckami v meste 🙂

vavenka
autor
31. máj 2011

Tini no tak to mne vobec nevyhovuje... A hlavne ked ideme na vidiek k svokrovcom - tam to je aka parada! Ziadne chystacky von, ze co zabalit, nahradne veci, mnamky, plienky somariny a este vymyslat ze kam pojdeme... Tam otvoris dvere a si na dvore, to je jake fasa! Pride jedna tetka, zabavi decko, druha tetka, sesternica, sestra a zrazu zistis ze je vecer a decko si pomaly ani nevidela 😀 a ono vybehane vysalene zaspi za sekundu v posteli... To sa mi paci 🙂 dufam ze uz buduce leto vyuzijeme nasu zahradku naplno, je to fakt na nezaplatenie... Chystame sa na vidiek na dlhsie, mozno uz zajtra pojdeme, ak bude odvoz, vezmem tam aj bazen a smykalku, juj tesim sa, prazdniny jak sa patri, nie tuto v panelaku 😠 😠 Strasne ma zlosti ze tu nieje poriadny vybeh pre take mensie deti... Co su ihriska, tak vacsinou uz s preliezkami a smykalkami a kadecim, to len krpatu furt okrikujem lebo sa uz na vsetko stvera.... Nam by trebalo oplotene futbalove ihrisko asi, to by bolo idealis 🙂 🙂

tinika
31. máj 2011

@vavenka ano to je super, ale omrzelo by ma to len doma sediet, moja svagrina je tak na dedine v dome uz 4 rok a ma z toho rohy, nema s kym pokecat a pod. teraz ked je horuco by som menila ale v zime a pod. velmi nie. Ihriska u nas su, len bud malo lavičiek, bud slkno pali alebo tu pri nas je taka smykalka ze tam mozes pustit samo tak 5 ročne dieta bo prechod ku smykalke je z lan a to aj ja sa tam bojim a nie male decko čo ledva chodi, su tam take diery ze hned by drislo nazem

tinika
31. máj 2011

a na vybeh mame hned blizko rieku a pri nej cyklistak takze to v poho 🙂

vavenka
autor
31. máj 2011

Tini no ved to, ze tie ihriska su pre vacsie deti.... preto je zahrada idealis 😉 a zas ked treba ist do mesta, nie je problem - sadnem do auta a za 15 min som tam, nikde nieje napisane, ze a budem v dome, tak uz sa odtial nepohnem a len tam budem sediet 😉... A tam, kam sa stahujeme, mam dokonca aj spoluziacku z VS s malym Oliverom a kopec mladych susedov, myslim ze tam budeme dobra parta.... Ja zatial vnimam ovela viac nevyhod ako vyhod byvania v meste - co sa decka tyka... Ale asi kazdeho osobny nazor, vsakze 🙂

vavenka
autor
31. máj 2011

No tak som bola na NT, secko ok, aj nosova kosticka, aj sijove prejasnenie, 2 ruky 2 nohy, vsetko je ako ma byt, prcek je o 3 dni vacsi ako podla poslednej MS, od hlavky po kostrc malo 6,3 cm 🙂 takze mozem uz aj v praci oznamit, ze sa ma tak skoro nedockaju 😀

tinika
31. máj 2011

@vavenka 🙂 super, take podrobne info ani mne nedali 🙂 le ze je vsetko ok tak som kludna .) hoci čo som mala debatu s kamoskou minule o tej lekarke tak mam dost

tinika
31. máj 2011

@vavenka no ja len kvoli lekarom čo mam tu pod nosom a tak ze mam vsetko po ruke a tam kde chceme stavat je ako vymrete bo aj taky čo maju deti z domu paty nevytiahnu to by som zakapala tak to preto lepsie tu bo aj ked sama idem tak na ihrisku sa dame do reci s maminamy 🙂

vavenka
autor
31. máj 2011

Tini no v tvojom pripade asi lepsie ze si tam kde si, ja to mam trocha ine 🙂 a ti doktori po ruke - to pre mna nieje nic dolezite, s vandou som chodila raz do mesiaca na zaciatku a teraz uz len raz za polroka alebo ako, to sa v pohode da zvladnut aj ked to nieje zrovna po ruke.... Ak je auto tak je to ok....
No a na NT som bola na speci utz u Dankovcika, moja doktorka tam posiela aj na NT aj na morfo, tam je to na spickovej urovni a podla toho sa aj lekari chovaju... A prepnali mi to aj do 3D, aj foto mam, ale krpec sa nechcel ukazat tvarickou, takzme mam len fotku chrbta 😀

tinika
31. máj 2011

No to hej len napr. my chodili často na rehabky a to by sme zabili vela času 🙂 a chodil aj tato aby aj on vedel cvičit a tolko volna by vybabral zbytočne 🙂) ale vsetko sa da, kamoska sa odstahovala a to ma este horsie, tam sa nie je kde prejst bo hlavny tah same tiraky plus ziadny obchod nič tak ona fakt len na dvore abo autom do mesta

vavenka
autor
31. máj 2011

Tini no ved ti poviem, az budeme nastahovani 😀 mozno budem tiez nadavat, ale zatial mam taky pocit, ze nam tam urcite bude lepsie. Napriklad ked sa krpec v decembri narodi, s nim este nebudem moct chodit von. A co chudak Vandusa? Takto ked krpec zaspi v postielke, vezmem vysielacku do vrecka, obleciem Vandu a hajde na dvor stavat snehuliaka 🙂 ... No, pekne to mam naplanovane, uvidime aka bude realita 😀

tinika
31. máj 2011

@vavenka jojo pekne naplanovane, ja tiez by som hned sla do domu keby mozem aj kvoli slapaniu po schodoch aj ine ale nerealne kym nerobim :(((

vavenka
autor
31. máj 2011

Tini to hej, dom je nakladna zalezitost... Ale zas v porovnani s cenami bytov tu v KE je to uz skoro najednako, ked si porovnam cenu 4-izb bytu na normalnom sidlisku, tak je to pomaly taka palka ako postavit dom.. Uz len mat pozemok 🙂

tinika
31. máj 2011

Vave to hej, len ceny pozemkov su hrozne, takze vravim ze ak bude porieseny pozemok ideme do toho 🙂

snazivazuzi
2. jún 2011

Caute kocky, vidim, pisanie vám ide 🙂
Ja vela casu na MK nemám, maly ma nenechá ani na chvilocku si sadnut a vecer zaspáva az po 21 hod, tak som uplne hotová...
Vave, ja som bola na uzv vcera a tiez máme 6,3cm 🙂

tinika
2. jún 2011

@snazivazuzi dobehujete ma kočky s tymi tt super, uz mate po prvom trimestri, mne sa to vlieklo 🙂)

tinika
2. jún 2011

@snazivazuzi a uz som ti pisala ze mas taky termin ako ja pri patovi? 🙂)) len sa rozhodol skor ist .)

mum_to_be
2. jún 2011

caute, co sa mna tyka, ideal je dom v meste... ale u nas stoji pozemok cca 6 arovy 100 tisic euro. takze neviem, ci to bude pre nas realne zostat v meste... teraz riesime skolku pre veroniku, sukromnu, kedze do statnej ju nevzali... a na zaver - segra uz rodiiiiii, som zvedava, ci stihaju este dnes alebo az po polnoci, hihi. a este som zvedava na meno... jaj, drzte palceky, dievcata, nech to dobre prebehne...

mum_to_be
2. jún 2011

vavenka, presne ako pises - v tomto je dom super - jedno dieta zaspi, vybehnes s vysielackou na dvor. ci uz s vacsim dietatom pohrat sa, alebo si uspat mensieho v kociku. a neriesis vytah (hlavne pokazeny a k tomu 6. poschodie), rychlo z prechadzok prides, ked treba... no vystihla si to. a k tomu teda ak je dom v meste, ze sa da vyuzit vyhod mesta (materske centra, lepsie ihriska a tak). hned by som sla....

mum_to_be
2. jún 2011

a maly MISKO je na svete!!!!! stihol este pred polnocou 23:40 hod. 52 cm a 3370 gramov. jupiiiiiii. strasne strasne sa tesim, juj, hned by som si ho pomojkala...

tinika
3. jún 2011

@mum_to_be gratulujeme 🙂

evus
5. jún 2011

caute dievcence 🙂...mame sa???vidim,ze sa tu bavite o byvani...no ja sa uz neviem dockat toho,kedy odtialto zduchneme 😝 ...mne to tu uz lezie krkom...ale asi jedine co mi bude chybat budu obchody,tu ked mi cokolvek zachyba,tak odbehnem,horsie to bude na dedine,ale zvykneme si nejako...podstatny je ten dvor,ze maju sa decka kde hrat a nemusim sa o ne bat a stale na nic davat pozor...hruba stavba uz hotova,od augusta pokracujeme dalej a ak tam ten hore da,hadam vianocujeme v novom...

@vavenka vy uz tiez v zime byvate???

tinika
5. jún 2011

@evus a vy nenechate vymrznut stavbu? ze chcete hned byvat? pekne ste sa rozbehli 🙂 ked tak kukam tak by som sla hned d toho 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre