Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
3. mar 2009

ahojte

kati snazim sa 😀 😀

snazivazuzi
3. mar 2009

ingu, ja som nasla kociky na jednes stránke za oooovela lepsiu cenu! www.babyborn.sk. Maju fakt najnizsie ceny.
ten druhy kocik, kt. mám v albume, baby lux, maju za 6200sk a inde ponukaju za 8000,-

tinika
3. mar 2009

zizi ten prvy čo mas oranzovo - čierny taky ma aj bracho a celkom fajny je

katka444
4. mar 2009

dobre ranko,

mne to nejako skace 😒 http://www.fertilityfriend.com/home/katka444

tinika
4. mar 2009

Ahojte

Kati sak nech skaces, len hlavne nech budes tehu. Sak ja som tiez skakala.

janulik.j
4. mar 2009

Bré ránečko 😉
Kati neboj ono to doskace az k tehu 😉 Kedy idete na ten treti spg?
Zuzi no este ze budes mat jarne babo, lebo s tymi malymi kolieckami by si sa v snehu riadne borila... ale inak je pekny hl. farba 😉 inak ja som kupovala cez MMB Mirka S. (babyd) tak skus pozriet aj tam vtedy mi urobili najlepsiu cenu...

snazivazuzi
4. mar 2009

Dobré ránko 🙂

Janulik, dik 🙂 - aj evus si od nej objednávala 😉
Inak, práve kvoli tym kolieskam by som radsej chcela ten druhy, kt. mám v albume, baby lux. Má velké 17´ kolesá, vsak zime bude nás chlop este malinky, a urcite bude aj sneh..... no neviem. Uvidime. Dnes este pojden do jedného baby shopu a dufam ze nieco pre nás budu mat...

katka444
4. mar 2009

ahojte, no dufam ze to doskace na tu zelenu ciaru 😀

janulik 2teho by sme mali ist na 3 spg

vavenka
autor
4. mar 2009

Hojte 🙂

evus
4. mar 2009

caukyyyyyyyyyyyyyyy 🙂

janulik,ja som tiez kupovalakociar cez mirku S.,kuriera som mala zdarma a obchod na jednotku naozaj

zuzi,ti poviem,tie male kolieska v tom velkom snehu 😖 ,sme na to prisli az teraz,ked sme boli u nasich na orave,sme nemohli vyjst z ulice,sme museli kociar prenasat v rukach na cestu aj preto chceme sportovy s vacsimi kolieskami,ale aboslutne ziadny sa mi nepaci a tie co sa mi pacia su nenormalne drahe 😒

kati a nemohol byto uz byt IP?

evus
4. mar 2009

cau vaven,no ako?

katka444
4. mar 2009

evus neviem 😖

evus
4. mar 2009

kati no bodaj by to bolo ono a potom uz len krasne stupat 😉

vavenka
autor
4. mar 2009

Joj ja dobre, klidek pohoda, 8DC, takze som spokojna vyrovnana
😉 zatial nemeriam, netestujem 🙂

zuzub
4. mar 2009

čafte 🙂

zuzub
4. mar 2009

od 9.00 sa mi nedal pridať žiadny príspevok 😠

janulik.j
4. mar 2009

Veru nech uz su tie snehy prec. Ja by som si uz tiez nekupila take kolieska ake mame. Hl. by som sla do gumennych. S kocikom sme spokojni az na tie kolieska 😒 Ja uz steeeem jaaaaar!!!!

Evus a co Misko uz lepsie? Nas uz je nastatie Ok nechapem co ho to chytilo. Ale cez vikend vzdy niekam chodime mozno mu potom trva kym to vsetko spracuje...

tinika
4. mar 2009

vavenka ja tiez nemeram, netestujem 😀 som si aj rano spomenula a tak si vravim, kaslat na to hihi

zuzub
4. mar 2009

tini, mám na teba pracovnú otázku 😀 dávame s mužom do podnájmu byt a chcem sa ťa opýtať, že či stačí keď si daňové priznanie podám len ja.Nájomná zmluva je na mňa lebo manžel ma splnomocnil, aby som vštko vykonávala aj v jeho mene... a na daňovom mi raz povedia tak a raz inak tak neviem 😒

evus
4. mar 2009

janulik,Misko je stale nervozny koli tym zubom 😒 ,aleteraz spi uz skoro dve hodiny 😲 .ak veru chodite kazdy vikend niekam,je to prenho zmena,ine deti to mozu brat celkom ok,al niektorym to trva,kym sa prisposobia,karin bola na toto citliva,ale Misko s tym problem nema.

janulik.j
4. mar 2009

Evus v pia sme boli na oslave 50tky a bol uplne v poho, ale bolo tam vela ludi aj DJ ale vyzeral, ze mu to nevadi. V sobotu tu boli svagrovci, v nedelu sme boli u mojej maminy a potom v Maxe, ale to skoro cele prespal. Len ho kazdy pestuje a potom to vyzaduje aj od nas, tak mi chvilu trva kym ho vratim do reality 😀
Fuj to je pocasie hnusne, zamracene a pred chvilou zacalo fukat ako blaznive neviem ci pojdeme von. ale vcera sme neboli bola som akasi o nicom (v noci som dostala cervenu ☹ )

zuzub
4. mar 2009

janulik tak vy máte teda pekne pestré víkendy 😉

tinika
4. mar 2009

Zuzi no v tejto oblasti nemam skusenosti, ale ako ze ty das danove na svoje meno? Alebo na meno muzove ale ty odnesies danove?

evus
4. mar 2009

janulik,tak maly malriadny vyvoz.u mna mrcha este vobec od porodu nikde.

katka444
4. mar 2009

evus tak si stastna zena. aspon usetris na hyg. pomockach a nemusis sa s nou otravovat 😉

zuzub
4. mar 2009

hej tini myslím tak, že ja dám daňové na svoje meno

janulik.j
4. mar 2009

Cez tyzden ma maly klud, tak aspon cez vik nech ma trosku vzruso. ale ja inak nie som moc za to vlacit deti kade tade, ale zrovna to tak vyslo. inak je to "mamuch" usmieva sa iba na mna a ocina 🙂
Evus ja uz mam tretiu mrchu mrchatu ale vobec mi to nevadi, lebo nemam ZIADNE bolesti. ja som predtym steny skrabala a prezila som jedine na ibuprofenoch. cely den som bola vzdy mimo provoz a teraz len zrazu pozriem, ze mrska ma prisla navstivit. dufala som, ze sa to po porode zlepsi ale ze az takto. Porodu zdar! 😀
Dopijem kaficko a idem varit. dnes zapekana brokolica 😝 Evus ty mas ake menu?

evus
4. mar 2009

janulik,vsak sa vravi,ze kto mal pri mrche bolesti tak po porode vacsinou zmiznu uplne.ja mam juracie masko s ryzou.

katka444
4. mar 2009

evus definuj juracie masko 😀

tinika
4. mar 2009

no a si vlastnikom bytu? Mate bezpodielove? Lebo ak ano tak sa mozte rozhodnut kto da alebo dokonca si to rozdelit na poly alebo ako vam vyhovuje, čo je pre vas vyhodne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre