Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
15. mar 2009

Evus no a preco nie? Budem 10 DPO 🙂

snazivazuzi
15. mar 2009

vavenka, takze je to zase tu? 😀 nase najoblubenejsie obdobie xixi ale tento krát to bude fakt o niecom! Budu //!!!

U nás cely den prsalo... fnuk. Uz som sa tesila ze ide jar... vcera bolo tak kráááásne a dnes... také deptavé pocasie, cely den som bola unavená. Manzel sa práve pytal ze aky film by som rada pozrela a ja som mu len povedala ze nech si nieco najde, ja uz ani teraz nevnimam tv. Iba tak kukám von z hlavy, je mi na... Maly kopká o 106, uz to dost boli, a ja by som najradsej porodila uz dnes 😀 - ale radsej pockám kym budem mat nabalené pre mimi a pre mna 😎 😝
Zajtra ideme na mensi nákup do lekárne, kupit malému bejbykozmetiku a pre mna veci do porodnice. Co máte v pláne vy? AAAAAAAAAAAAA, ze zajtra je pondelok 🙄 ... no zbohom 😀 takze práca, makacka? Dufam ze aspon pocasie bude fajnucké!

vavenka
autor
15. mar 2009

Zuzi no zacina pomaly testovacie obdobie, posledne cykly mam dost skoro ovulku takze aj ten cas sa skracuje hihi 🙂 my sme mali krasne pocasie aj dnes, predpokladam ze tie dazde od vas dojdu zajtra k nam 😠
Jooj moja uz vydrziiss, uz len par dni a budes mat Danielka doma 😵 😵 😵 Mna dnes cely den pobolieva podbrusko, dufam ze je to dobre znamenie 😅 No jo, pondelok zajtra, co uz....Ale uz to neprezivam, viem ze zas cely pracovny tyzden zbehne ako voda a o chvilu je tu zas piatok 🙂

tinika
15. mar 2009

vavenka ako je mozne ze ty si uz 10 dpo ked ja este ani ovulku som nemala a mame rovnaky cyklus??? Ty mas skor ovu a dlhy poovulacny cyklus ako ja aj ked mame rovnaky cyklus?

snazivazuzi
15. mar 2009

vave, len aby si do stvrtka vydrzala 😀 Uz ta vidim ako v stredu poobede testujes a kupujes dalsie testy 😝 xixi

janulik.j
15. mar 2009

avojte 🙂
Evus tu stavicku som urobila z varenej nastruhanej mrkvy. Ale dnes som mu kupila bio jablkovu stavicku a ta mu isla lepsie... ale som ju zriedila s dojcenskou vodou, aby si mlady nezvykal na sladke 😀 zajtra ho caka mrkvicka s ryzou, tak uvidime... JOj sa tesim, ked uz toho nasho dam do sportaku, lebo sa uz tiez zacal jedovat v kociku 🙄
Vave vam zavidim ten slnecny den u nas cely den prsalo. Ale sme aj tak sli k babke, lebo mangel si chcel umyt a povysavat auto, tak uz ma dusu na mieste 🙂 Teraz tu cvici kliky, asi priprava na vecer 😀 🙂

evus
15. mar 2009

janulik,jaaaaaj taaaaaaaaaaaaaaak 😉 ,no ten nas sa dnes zas ukazal,zjedol by aj celu misticku toho zemiaka s mrkvou 😉

zuzi,uz to vydrz,uz nie dlho a budes z porodnice doma

janulik.j
15. mar 2009

evus ja som mu skusala davat mrkvicku pred cca 3 tyz. tiez spapal ale 4 lyzicky a usmieval sa pritom, tak som zvedava ci to tak bude aj zajtra...

zuzi ja ked si spomeniem na 9. mes. tak dovi-dopo 😒 , ale ja som zas ostala "nevladna" az v tom deviatom dovtedy som sa citila vcelku fajn, takze som sa este "pechorila", ale aj v 9. zalezalo aku mal Kubko naladu 🙂 Ale zas ked si spomeniem aka som bola vystresovana tie prve tyzdne po porode, tak to uz by som veru tiez nechcela 🙄

Inak sa akosi prestala ozyvat Mum riadne na nas kasle ani nevieme ako rastie nasa Veronika 😖

evus
15. mar 2009

janulik,veru,posledny mesiac je hadam ten najhorsi a potom hned ten prvy po porode,teda u prvorodiciek si myslim ze urcite

nikka_
15. mar 2009

Ahojte baby, ako sa tu máte:::

Aj my už papkáme, mrkvička zatiaľ chutí, ale najviac výživa a kašičky 🙂 výživu by bol schopný zjesť aj celú na posedenie

zuzub
15. mar 2009

dobrý večer 🙂 , ako sa máte?

nikka_
15. mar 2009

ahoj zuzub, asi tu už nikto neije 🙂 ale ako sa máš ty??

tinika
15. mar 2009

Pozeram ze vasi drobci uz kasickuju, aj nasa neter kasickovala od 4 mesiacov ale poznam mamičky čo len hlavou krutili, ze min. do polroka len mlieko davaju

zuzub
15. mar 2009

ja dobre nikka.v sobotu došla mrcha, normállne, že na deň presne 😉 asi to bude tou HAK....

nikka_
15. mar 2009

no tomu ver, aj mne dnes došla presne ako hodinky

tini ja nekojím, takže je tým pádom lepšie prikrmovať. keby som kojila, tak určite nezačnem skôr ako od pol roka,

akurát hľadám na MK radu, v čom prať veci ked sú pokrstené jednom 🙂 hlavne škrvny po mrkve

tinika
15. mar 2009

zuzi 🙂
nikka malo mliečka?
moja svagrina tiez mala malo, prikrmovala

vavenka
autor
15. mar 2009

Tini myslim ze tento cyklus som zacala skor ako ty a 10 DPO budem az vo stvrtok 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka
Vazne, Mum sa uz riadne dlho neozvala 😠

tinika
15. mar 2009

vaven a čo beries? P - hormony či čo?

nikka_
15. mar 2009

tini áno, tak veľmi som chcela kojiť, ale nevyšlo to

tinika
15. mar 2009

aj tak vaven ty 25 ja 28 čiže 3 dni rozdiel a ty si 10 dpo a ja nič este hehe

tinika
15. mar 2009

tha čo už nikka hlavne že mu chutí, no hura ze sami chalani tu su ta uz aj dajaka baba bude

vavenka
autor
15. mar 2009

Tini ano som si nasadila duphaston....a 10 DPO az vo stvrtok, dnes som estelen 6DPO 🙂
Zuzub pri HAK by MS mala byt ako hodinky, to je jedna z mala vyhod 😉
Nikka to nevadi ze nekojis, hlavne ze malemu chuti 🙂 mate riadnych jedakov 🙂

vavenka
autor
15. mar 2009

Tini Mum ma Veroniku, zatial jedina holcina 🙂 my sa pridame o par mesiacov, ja by som prve chcela dievcatko 😵

nikka_
15. mar 2009

vaven poviem ti že áno, ale už sa to pomaly ustaľuje, ked už má niečo iné než mlieko nieje tak často hladný, ale poviem vám či je starší tým dá viac zabrať. On by už najradšej chodill, sedieť teda ležať v sedačke už nechce, len na rukách, ale má už 7kg, takže je čo nosiť, aj ked to zas nepreháňam, lebo by som pri nom nič nespravila

včera bol už podvečer taký zlý, a ja som musela variť večeru, že som ho nakoniec vzala do klokanky a tak sme chystali zemiakovo-cibuľový šalát a filé. celkomk sa mu páčilo máčať ruky vo vode, ked som niečo umývala a v kuse niečo chytať 🙂 po 15 min. som si ale necítila chrbát

vavenka
autor
15. mar 2009

Nikki no mas co robit, ti poviem, 7 kg uz je riadna vaha.....Neboj nic, este 3 roky a pojde do skolky 😀 to je utecha,co? 😅

zuzub
15. mar 2009

nikka Damianko je zlatučký 😵

tinika
15. mar 2009

vaven ja tiez ale v podstate je to jedno pri prvom, hlavne ze bude zdrave 😉

vavenka
autor
15. mar 2009

Zeny na dnes to balim, "vidime" sa zajtra 🙂

nikka_
15. mar 2009

dobrú noc, aj ja padám, lebo malý bude zase od pol siedmej hore tak si idem ľahnúť. majte sa

tinika
15. mar 2009

bru nocku vam ja este trocha popracujem hehe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre