Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
9. mar 2011

Ahoj Tini, tak super, dobre spravy 🙂 kedy ides najblizsie?

tinika
9. mar 2011

@vavenka 19.4. v 12tt do nemocky tam maju aj lepsi utz a potom odbery 🙂

vavenka
autor
9. mar 2011

Tini juuj tak to je o chvilu 🙂 urcite bude uz aj srdiecko aj vsetko ako ma byt 🙂 normalne sa mi nechce verit ze uz si zas v tom 😀

tinika
9. mar 2011

@vavenka 🙂) ani mne 🙂) 😀

slniecko4
9. mar 2011

@tinika,super správy.. 😵

tinika
9. mar 2011

@slniecko4 🙂

slniecko4
9. mar 2011

@ingulik ingu,ako spätne čítam,máš to také isté ako ja,tiež som mala MS už normálne od júna do decembra a tohto roku ešte nie, aj keď kojím už len 2 krát denne.. Január chápem,lebo som ju kojila viac,keďže bola chorá,ale február už nie a marec uvidíme.. ale dr. povedala,že to zatiaľ necháme tak,tak neriešim..

ingulik
10. mar 2011

@slniecko4 ani ja uz nic neriesim... ☹

vavenka
autor
10. mar 2011

@ingulik no ahoj dievca, som cakala kedy sa ozves... Co s deje? 😕

@slniecko4 aj vy uz idete na druhe kolo? nejak stracam prehlad 😅 ako to ide? skola, praca, Petka?

ingulik
10. mar 2011

@vavenka no v podstate sa deje len to, ze uz druhy krat som potratila...tentokrat som ale podpisala reverz a neostala som v nemocke na kyret, kedze uz ani nekrvacam ani nic...v pondelok na krv...kontrola hcg a ostavam v sledovani u mojej dr, mam zakazane znova otehu min do najblizsej mrchy a potom sa uvidi...nemala som velku chut s niekym debatovat, vlastne ani nemam, je to cerstve a myslim ze ty a vies pochopit...

slniecko4
10. mar 2011

@ingulik ingu, je mi to ľúto.. ☹

@vavenka vave,no my by aj išli na druhé kolo,len neviem,či je nejaká šanca,keď som od decembra nemala MS.. 😒 Ale chcela by som už druhé.. 😒 😉 A čo sa týka Peťka-práca-škola, ide to vcelku fajn,učím sa len po nociach,čiže po skúškach som unavená ako pes,ale v pohode zatiaľ.. 😉 Na druhý rok končím Bc.,tak aj by sme chceli druhé bábo,aj si neviem predstaviť štátnice s dvoma deťmi.. 😅 Ty a Vanduška ako? A domček váš ako,kedy bude reálne sťahovanie?

vavenka
autor
10. mar 2011

@ingulik drz sa moja, mrzi ma to ☹
@slniecko4 Vandusa ok, akurat je trocha nachladena, ale nic vazne, dufam 🙂 jooj stahovanie, no 🙂 som mala taku naivnu predstavu ze v lete, ale budem rada ked sa nam to podari do vianoc 🙄

slniecko4
11. mar 2011

@vavenka už je to skôr áno,ako nie,tak aj kebyže na vianoce,už to nie je tak strašne ďaleko.. 😵 Čo ešte nemáte hotové?

vavenka
autor
15. mar 2011

Slni no v podstate cele vnutro nam treba, voda elektrika kurenie uz je, ale zvysok nic 😀 cize steny, stropy, kupelka, wcko, krb, linka, vstavane skrine... jojoj... Ako - kebyze su prachy na partiu, ze sa niekomu zaplati a spravia, tak je to mozno za mesiac hotove. Ale kedze robime skoro vsetko svojpomocne po vikendoch, tak to ide pomalicky...
A nehovorim o tom ze potom treba este terenne upravy - zrovnat teren, oplotit ho, chodniky okolo domu, nejaku travu posadit... No proste este kopec roboty 😅

tinika
15. mar 2011

@vavenka joooj ta ale to uz ta najlepsia praca vas čaka 🙂) zariadovanie a konečne upravy 🙂) hned by som menila, my este ani pozemok nemame dorieseny

vavenka
autor
15. mar 2011

Tini daj pokoj 🙂 teraz prave pridu roboty, ked tam stravis cely den a nic po tebe nevidno 😀

tinika
15. mar 2011

@vavenka 🙂)) ja by som si to vychutnavala 🙂)

mum_to_be
16. mar 2011

ahojte dievcata!!! tinika, gratulujeeeeem, nech je vsetko v poriadku... ingulik, tak to mi je velmi luto... 😢 ja som mala minuly tyzden stresy, ci nie som neplanovane tehotna, ale nastastie nie. bolo mi nejake 3 dni tak divne, ale odvtedy v pohode. spravila som si 3 testy a negativne. 🙂 ale sa mi ulavilo, pretoze to by som medzi romankom a tretim babatkom len 13-14 mesiacov a to mi pride strasne malo... akoze tretie dieta si este viem predstavit, ale toto by bolo ozaj prilis po sebe...

mum_to_be
16. mar 2011

ms este nemam, romanka dojcim. akurat pred 2 dnami sme zacali s mrkvickou, dnes 3.den a uz mu to celkom ide. 😉 takze ani by som presne nevedela, ako ratat tehotenstvo... no ale nastastie sa nekona. 🙂

tinika
16. mar 2011

@mum_to_be dakujem 🙂 a dobre stresy mas ) aj kamoska tak stresovala az na krv bola či nie je tehu 🙂)

vavenka
autor
17. mar 2011

Mum vitaj po 100 rokoch 🙂 booze Romanko uz polroka ma pomaly, neuveritelne 🙂 🙂 takze ty este aj nad tretim uvazujes? Fiiha, ale tesim sa, treba treba, ked take pekne a sikovne deticky plodite s TM 😉

mum_to_be
17. mar 2011

vavenka, to som nepovedala!!! mozno neskor, ja neviem, ale zatial radsej nie. 🙂
haha. 🙂)) pekne a sikovne? uvidime... baby, uz sa druhykrat s veronikou chystame na koncert canakyho a podhradskej a videla som na ich stranke, ze budu mat koncerty aj na vychode, ak by ste chceli. je to stranka koncertypredeti.sk a tam pozrite terminy. verce sa strasne pacilo! dalsiu stredu ideme do hlohovca, to mame kusok. 🙂

tinika
17. mar 2011

kočky, ktore ste mali aj chalana aj babu, bolo vam zle len pri babe? ja len tak sa utesujem ze to bude baba ked mi je bleee 🙂)

katka444
17. mar 2011

@tinika mne bolo pri babe zle. no kamoska ma chalana a tej bolo horsie nez mne pri babe. takze tazko povedat.

tinika
17. mar 2011

@katka444 sak to svagrina aj na pn bola čo tak blula 🙂) a druha kazde rano 🙂

slniecko4
17. mar 2011

@tinika tini,mne bolo zle pri babe,som sa nemohla dočkať konca 3.mesiaca.. som aj čípky torecan od dr. dostala,aj zázvorové keksy mi teta piekla,lebo mne zo všetkého bolo zle.. 😒 Ale po skončení 3.mesiaca ako keby uťalo,už bolo len lepšie a nakoniec prišlo pálenie záhy.. 😀 Sestra aj švagriná majú chalanov,ani jednej nebolo zle,tak neviem.. 🙂

vavenka
autor
17. mar 2011

No ja mam tiez dievca a mne teda zle nebolo vobec! Ani raz 😅 to palenie zahy v poslednych mesiacoch, to ano, to bol masaker, ale bluvno mi nikdy nebolo 😉 tak teraz ani ja neviem 😀 podla mna to absolutne nenapovie o pohlavi nic, to je o tom, ako velmi su hormony v sarapate a ako sa s tym telo vysporaduva 😉

vavenka
autor
17. mar 2011

Inak mne sa zatial potvrdzuje, ze take subtilnejsie zeny, chuducke, krehke, tie znasaju tehotenstvo podstatne horsie - myslim tym ze maju tehotenske nevolnosti, ako my "erdeg baby" 😉

slniecko4
17. mar 2011

@vavenka vave,ja tiež taká "erdeg baba". 😀 ale musím povedať,že po 3 mesiaci sa to podstatne zlepšilo.. 😀 ale napríklad som nemala nijaké tehotenské chute,ako niektoré,že počas tehotenstva majú chuť na nejaké konkrétne jedlá,alebo prekvapivé kombinácie.. 😅

hanysek.hanysek
17. mar 2011

Ahoj holky, sem tady nová. Snažíme se o druhé dítě. Myslela sem si, že s výrobou druhého miminka to bude rychlejší, než s prvním synem, ale nějak sem se spletla. Chtěla jsem se zeptat, jaké jsou nejlepší ovulační testy- zřejmě u mě ani tento cyklus nedošla ovulace, tak se chci zeptat, s kterým máte nejlepší zkušenost a jestli opravdu fungují. děkuji

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre