Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

ingulik
5. feb 2009

juuj ide ma roztrhnut od zlosti...vratili sa nasi "uzasni" susedia...buchocu nam nad hlavou jak besny uz hodinu 🙄 mam neodolatelnu chut ist im pripomenut, ze nebyvaju na prizemi... 😠 😠 😠

ingulik
5. feb 2009

ide panelak tak ja bezim pozerat...pekny vecer 🙂

evus
5. feb 2009

ingu,ja som tomuto vdacna,ze my byvame najvyssie a nikto nam nad hlavami nebucha,ja by som bola z toho tiez na nervy.idem aj ja na panelak.

zuzub
5. feb 2009

ja už budem mať 29 😖 😖 😖

tinika
5. feb 2009

no zuzi tak najvyšší čas aby sa už tehu vydarilo ne?
evus mi tiez na samom vrchu ale do roka by tu mali tahat podkrovie 😖 takze som zvedava kto dojde

evus
5. feb 2009

tinika,takze vamv najblizsom case budu robit buchot.

tinika
5. feb 2009

evus 😀 😀 to akoze stresujem? To len pre to ze uz od 20 som chcela babo, najprv nebol vhodny chlap a teraz sa nedari 😀 😀
ingu a prečo najblbši den? Svadba sa ti blíži čo? Už maš všetko? Juuuj tešim sa na fotečky. A v ke mate svadbu? By som aj kuknut dosla keby v PO aza by si kukala ze kto som 😀 😀 😀 😀

evus
5. feb 2009

tinika,do styridsiatky mas este furt cas 😀

tinika
5. feb 2009

EVUS budu buchat jak o zivot to aby sme si zvykli predtym ako sa tam niekto nastahuje

času nikdy nie je dost evus sak sa chcem aj vnučat dožiť 😀

evus
5. feb 2009

tinika,my byvame na dvanastke,tak hadam uz nikoho nenapadne robit tu z tohto mrakodrap...tak tento mesiac pekne chlapa navnadit a snazilkovat a snazilkovaz do zblbnutia

tinika
5. feb 2009

no tento mesiac je to otazne, ale vyrazky pomaly ustupuju tak snad to do ovulky stihneme dnes som 7DC a ovu mi označilo dvakrat len a to cca od 16-19dc, tak ešte mame času myslim ze to stihneme

zuzub
5. feb 2009

veru tini na babo je najvyšši čas a to som chcela do 30 aspoň 2 a teraz budem rada keď bude aspoň jedno 😔

tinika
5. feb 2009

jo zuzi ja rovnako, som myslela ze dva budu a este ani jedno nemame a ja som chcela druhe az po 3 rokoch takze to pri nasom tempe nestihneme a este chceme aj stavat

zuzub
5. feb 2009

to aby som mala rovno dvojičky 😀

tinika
5. feb 2009

😀 😀 No to aj moja mamka chcela a nemala a ja ani nechcem, chcem si uzit dve materske. Svagrina maju v rodine ale ani jej brat ani ona zatiaľ nič, len po jednom. Ešte maju jedneho brata tak možno on bude mať

zuzub
5. feb 2009

teraz vážne tini, ja si dvojičky neviem vôbec predstaviť 😒

tinika
5. feb 2009

ja tiez ne, je to nadhera ale tolko roboty ze nevies kde ti hlava stoji a ja chcem počas materskej aj robiť doma aby som nestratila klientov, tak to by som skončila na psychiatrii

tinika
6. feb 2009

prva prva

tinika
6. feb 2009

A zase vlny 😀 😀 😀 😀 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/tinika

ingulik
6. feb 2009

ahojky 🙂
tini ano, v ke je svadba...sak mozes dojt kuknut aj tak 😀 uz mame takmer vsetko, uz len nejake detaily treba doladit...
co sa tyka tych susedov, to je dovod preco ccem byvat v dome...alebo aspon na najvyssom poschodi...ale zatial to vyzera tak, ze sa z tohto podnajmu tak skoro nedostaneme...je najlacnejsi (hoci ten byt aj tak vyzera) a iny v takej cene asi nezozenieme... 🙄

ingulik
6. feb 2009

kde ste vsetky? este spite? 🙂

tinika
6. feb 2009

ingu to poznam, bud strasne vysoký najom alebo hrozny byt. Tak len pracovat na domčeku. Aj my chceme domček

evus
6. feb 2009

cauteeeeeeeeeee

nam dnes konecne prisli zakryt balkon,mam tu styroch fesnych mladych chlapov 😀 😝

ingulik
6. feb 2009

tak tak tini... no asi sa pustime do rekonstrukcie domu kde byvaj svokrovci a pojdeme byvat na dedinu 🙂 ale to este potrva...

zuzub
6. feb 2009

ahojte 🙂

evus
6. feb 2009

ahoj zuzub,ako?

ingulik
6. feb 2009

no dnes je tu mrtvo... 😔

evus
6. feb 2009

ingu,veru mrtvo...kde su vsetky???

ingulik
6. feb 2009

evus netusim....ze by vela prace? ja som trosku citala, teraz som schrumala surovu mrkvu a mam dokoran balkon...vonku normalne citit jar, len skoda ze este nebude...

tinika
6. feb 2009

Ahojte ja som bola u lekara som na PN do konca bud. tyzdna a potom uvidime.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre