Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
27. apr 2009

Co dnes varite dievcata? 🙂 Resp. co ste varili? 😉

tinika
27. apr 2009

ja som mala este kuraciu pecienku a robila som si hranolky k tomu

snazivazuzi
27. apr 2009

Ahojte dievcatá,
ako sa máte? My sa máme dobre, maly je zlaty, prespinká skoro celu noc, 2x sa budi, napapká sa a hajde spat do postielky.
No baby, som zacala pisat, a maly sa akurát zobudil. Vecer sa este ozvem 🙂

ingulik
27. apr 2009

ahojte babulky 🙂
ja mam za sebou jeden z takych horsich dni...vlastne bol uplne strasny...vcera ma zacal boliet moj nestastny zub, noc som stravila s mrazenym kuracim stehnom v ustach...neskutocna bolest...no a dnes mi vytiahli korene z toho zuba, este buduci tyzden musim ist raz (aden...umrtvili mi to benzokainom, ale nie velmi ochotne az ked som zacala revat na raty)...mali sme aj poradnu dnes...mame 993g ale sme primaly na nas vek, takze Mg 3x denne, buduci tyzden velky utz a ked sa potvrdi mala vaha, tak sup do nemocky ☹
diplomka viazne....take ked sa s... tak sa s...
jaaaj prepacte mi moje negativne spravicky, ale potrebovala som sa niekde vykecat 😅

zuzub
27. apr 2009

ahojte, dnes mi cely den nesiel MK 😠
Ingu, to ma mrzí, že máš takézo starosti ☹ ale držím palce určite to dobre dopadne 😉

tinika
28. apr 2009

Bre ranko
si predstavte, včera mi vola svokra, ze či som doma, či sa moze na chvilu zastavit, ja ze hej som myslela ze bude čakať mojho mm kym pride z roboty, ze dačo chce. A ona mi doniesla detsku flasu a dupaky s kosielkou, ze neodolala. 😀 idem hodiť do albumu.

ingulik
28. apr 2009

dobre ranko...
no tini...svokra sa chce asi polepsit, kupila pekne vecicky...ja som si vcera potrebovala vylepsit naladu tak som kupila malej dudlik, flasticku a obal na cumliky...a mam taky pocit, ze aj dnes si asi cosi kupim 😅

tinika
28. apr 2009

ingu ty si uz 30tt?? Waw, jak to leti
no musim pochvalit svokru ze sa snazi. Skoda, len ze svagrina čo tiež čakaju taka nie je, ja by som rada pokecala, vymenila skusenosti, ona je zdr. sestra na gynde, ale do zadku sa jej pchat nebudem .papa idem do ke s maminou

ingulik
28. apr 2009

no tini, 30tt prave bezi...podla MS, ale inak bezi este len 29tt...mam to nejake posunute...vcera ma ukludnovali, ze 10dnovy sklz (zodpoveda 27tt) na vahe a velkosti babatka nie je nic vazne, pokial mam este dva mesiace do porodu, takze verim tomu ze vsetko bude oukej... prajem pekny vylet do KE, ja som tiez tu, idem s hafom na kontrolu na veterinu a vecer sa vraciam do PO 😉

evus
28. apr 2009

ahojte

ingu neboj,vsetko bude ok,keby aj nahodou,ze malicka je trosku mensia,tak v nemocke by jej trosku pomohli nejakymi vitaminami

janulik.j
28. apr 2009

Ingul to ma mrzi viem si predstavit ako sa strachujes. Ale kolkokrat to tie babatka dozenu. Na mne dlho nebolo vidno, ze som tehu tak som bola z toho na nervy, ze maly nerastie a vidis domov som si doniesla 4kg uzlicek. Moja svagrina mala obe deti male cca 2,70 a su uplne zdravucki a aktivni ze az. akurat su drobnejsi doteraz. ale musis si povedat, ze dobreho je vzdy malo 😉

Nas Kubko je priserne vyhadzany a pozaparovany, tak mi je ho luto na nieco ma alergiu, len zistit ze na co 🙄 som z toho na nervy, sme boli rano u dr. tak nam dala nejake kvapky a mliecko a krem, tak snad zaberie, ak nie musime ist v pond. na kozne ☹ aspon vyzera, ze ho to nesvrbi, lebo sa neskriabe. chudiatko moje malicke. sme mu davali hypoalergenne mlieko a presli sme na normalne, tak mozno je to tym. tak sa vraciame k HA som zvedava. Inak tu fakt priserne ale priiiiiiiiiiiserne fuci, ze sa neda ani ist von. som myslela, ze k tej dr. ani nedojdem, ze nas po ceste sfukne. maly zaspal v kociku som mu otvorila balkon, ale dvere stale trieskali ho to rusilo, tak som ho vytiahla a nechala v bundicke snad sa moc nespoti...

Evus a co s tou vasou dovolenkou ako to vyzera?

Nikka gratulujem k zubkom, takze vas uz navstivila zubkova vila 😉 my zatial nic, ale ani sa do toho moc nehrniem 😀

vavenka
autor
28. apr 2009

😉

katka444
28. apr 2009

vavenka co na nas zmurkas, haaaa 😀 🙂

vavenka
autor
28. apr 2009

Kati 😀 😀

evus
28. apr 2009

janulik,no uvidime,co s tou dovolenkou,tak najradsej by sme boli keby nasi isli k moru,ale ak nebude nijaka dobra ponuka,kasleme na to a budu mat kupele...chudatko Kubko,hadam vam to skoro prejde

katka444
28. apr 2009

vave nieco som si nevsimla 😕

katka444
28. apr 2009

juuj ja dnes idem na navstevu k 4 mes. babu. to co drzim v albume na rukach 🙂

evus
28. apr 2009

kati,tak sa tesis,co?

vavenka
autor
28. apr 2009

Kati nie nie, ja len tak hadzem ksichtiky 🙂
Inac moj drahy vcera vymyslel nadherne slovko, prisla mi sms s naslednym textom: "Laska ponahlaj sa z prace, nach ta mozem poriadne vytrtúliť " 😀 😀 😀 Viete jak som migala domov???? 😀 😀 😀

evus
28. apr 2009

vavenka 😀 😀 😀 ,ty kokso,to je slovo

janulik.j
28. apr 2009

Vave 😀
Kati, tak nech sa na teba prilepiiiiiiiiiiiiiiiiii volaco 😉
Mne maly teraz zaspal, tak idem asi zehlit sa mi bohovsky chce 😒 ale potom idem na kavicku s kamoskou, tak sa tesim. Som si urobila na obed brokolicu len uvarenu posypanu syrom so zemiakmi a v ramci diety som si k tomu dala tatarku 😀 🙂

katka444
28. apr 2009

😀

idem si natret ruky secundovym lepidlom 🙂

vavenka
autor
28. apr 2009

Mnam brokolicka 🙂
Ja som od vcera zas na takej lahsej detoxikacnej kure 🙂 som zvedava ako dlho mi to vydrzi...Aj aloe vera gel som si objednala, uz mi dnes aj dosiel, tak dufam ze ma ocisti od vsetkeho 😀 😀

janulik.j
28. apr 2009

Evus som sa ti zabudla "pochvalit", ze mi vcera padol Kubko z gauca. Tak uz sme dve "zle matky"... som sa potom tak o neho bala, aby nemal otras mozgu. ale nastastie vsetko v poho ani hrcu nema 😢

Vave sak dondi 😉

Kati vcera ste dufam snazilkovali, ked bola ovu ak sa nemylim 😀 ak nie, tak musis napisat drahemu sms ako dostala vavenka 😵

tinika
28. apr 2009

ahojte, uz som doma, hlava mi ide puknut hihi ale som daco kupila hihi kuk
saticky pre neterku uz mamina zobrala ta vam sfotim nabuduce, mam tam 4xtričko - biele, červene, modre, ruzove a nohavičky s tričkom pre svagrovho nenarodeneho drobca, este budem musiet vyrast ale strasne sa mi to pacilo

tinika
28. apr 2009

hmm kati takze ovu bola včera?

vavenka
autor
28. apr 2009

Ahoj Tini, drzim palce na zajtra, hned sa potom hlas, jasne? 😅 😵 A prosime si aj foto z utz 😉

tinika
28. apr 2009

vavenka, dakujem, no este potom idem na danovy urad niečo odniest ale hned ked pridem domov, utekam na konika. A dufam, ze uz aj obrazok mi daju, dufam ze ma osvieti a si popytam, keby ze nedaju sami 😉

ingulik
28. apr 2009

cafte cafte...ja som tiez konecne doma, teda u nasich...cakam na mm, pride po nas ked skonci v praci...a premyslam co by som jedla... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre