Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
31. máj 2009

ahojte len som tu kuk, dnes som nestihla, uz sa mam lepsie, skoro vyliecena som klop klop
ingu ja mam len tristvrtky takze v poho
slni tak sa budeme podporovat a uvidime kto skor hihi
vavenka som rada ze si k nam zavítala
u nas prsalo celý víkend skoro ale dnes sme boli v ke v botanickej na motýle nadhera len skoda ze este vela bolo zakuklenych ta sme mohli ist neskor ale to by sme nevideli tie dnesne uy aj jeden scipnuty tam bol chudacik, taky kratky zivot a ete ani volne v prirode nemozu lietat
joooj uz sa neviem dockat 18.6. ked pojdem k dokymu nech viem ze aky sme velky a či je vsetko ok
tak bru nocku zajtra si vas kuknem asi uz pojdem do prace bo vyplatu este nemam a treba mi daco dorobit ale aj tak si vas najdem hihi bru nocku uz fakt

janulik.j
1. jún 2009

ahojte 😉
Ingu srdecne gratulujem k tretinkovemu titulu 🙂 a ja som davala postolky najprv sa davaju c. 1 a od troch mesiacov c.2. tie trojky su uz velike. my sme postolky nosili cca do troch mesiacov, lebo nemal lavy klbik vyvinuty, ale potom som mu nedavala a vsetko bolo ok. teraz hovoria, ze sa nemusia davat, ale ja myslim, ze aspon ten prvy mesiac by sa mali davat aj pediatri tak hovoria..

Evus, ved jasne detom robi dobre more, a ked budete v tieni, tak by to malo byt v poho, len nas Kubko je taky ze na neho zasvieti a uz mrnci a jeduje sa 😉

Tini ako sa mas tehulka?

zuzub
1. jún 2009

ahojte, ako sa dnes máte? janulik, vy už ste riadne veľký, že 6mesiacov a 3 týždne!!! 😉

tinika
1. jún 2009

ahojte
janulik dobre sa mam, chripka ustupuje v praci stresy hihi ale ja sa nedam hihi a ty ako? drobec? alebo teda už velky valibuk?
ahoj zuzi

cka
1. jún 2009

Ahojte zienky...ja stale 2v1, a stale nic...nedajboze porodit. Joooj, kedy to uz pride???

tinika
1. jún 2009

cka neboj, držim ti palce nech uz to mas za sebou

ingulik
1. jún 2009

ahojte babule 🙂
ako sa mavate? mna boli cely clovek, ale inak pohodka...len mm je na sluzobke a vrati sa mi az piatok tak mi je smutno uz teraz...

tinika
1. jún 2009

ahoj ingu hmm, ty to uz mas za kratko ne? uz si na materskej?

ingulik
2. jún 2009

ahojte kocky...to tu dnes este nikto nebol? neuveritelne ako to tu upadlo... ☹
kuk album, pridala som fotky bruska...
tini...no od dnes som na materskej, ale este sa mi nepodarilo dorucit paapier na socialku...lebo najprv ze zamestnavatelovi treba, tak som niesla do skoly ale tam s tym nemaju nic, tak do socialky musim zajtra nejako dorucit...

adenka
2. jún 2009

ahojte babulky,
ako sa tu mate? ja v praci zaucam novu kolegynku, tak ani nemam cas konikovat...
vcera som bola na ocnom, a doky mi dala odporucanie na sekciu, tak mam z toho zmiesane pocity...ocny tlak aj vsetko je ok, vraj len koli dioptriam....

ingulik
2. jún 2009

adenka, no ja idem zajtra kvoli tomu na ocne...takze asi tiez SC ma caka...nevadi, hlavne ze drobec pride na svet zdravy...ja som vcera bola prvykrat na kardiotokograme....no sranda bola, pocujes ako bije srdiecko, vylezie z toho stroja taky papier, na nom cary mary a netusim co znamenajui... 😅

adenka
2. jún 2009

ingu ake mas dipotrie? mna poslala nejak skoro.... 😕
ako sa inak mas?

ingulik
2. jún 2009

aden no ja mam na jednom oku nad 4, teda mala som pred dvoma rokmi, teraz neviem ako na tom som...ale asi rovnako, lebo sa to nezmenilo uz par rokov...inak sa mam celkom fajn, gulame sa gulame, chrbat ma pobolieva aj rebra strasne...ale uz je to fajn, netrapim sa so skolou a vychutnavam si pripravy na porod a babatko 🙂
inak ci ta poslala skoro...ja som jej to spominala uz davnejsie, mozno okolo 25tt, ale asi ma nevnimala poriadne a az teraz ked sme sa bavili o tom kde budem rodit a ze mala je panvovym koncom stale, tak ze SC mi hrozilo tak ci tak, sa rozhodla ma poslat na ocne...

ingulik
2. jún 2009

...a tinika sa nam flaka po inych temach...ze preco tu potom nik nie je... 😎

tinika
2. jún 2009

ingu hihi ja tu stale pozeram, ale tu furt nikoho soms i prečitala čo ste písali a som šla dalej hihihi a aj ty sa flakas ked si ma objavila 😝 😀 😀
no co Ing.?? ako si zijes?

ingulik
2. jún 2009

tini ja som len videla podla poslednych prispevkov...no ing zo mna nebude, len magor ak sa podari, zatial som len tretinovy, este jeden predmet a obhajobu mi treba zmaknut...diplomku musim do augusta, ak nechcem platit cely semester, statnice dokoncit pojdem az vo februari....iba ze by som mala strasne zlate dieta pri ktorom by sa dalo ucit a to mi asi nehrozi, takze augustovy termin neriesim...
...sak buduci tyzden dame stretko a pokecame....ja si idem lahnut, strasne ma bolia nohy, od rana som sa nezastavila tak idem teraz oddychovat...prajem pekny vecer 🙂

tinika
2. jún 2009

ingu neboj, zvladnes to ja som stale len tretinovy hihi a uz asi ani nebudem iny hihi
takze este čast štatnic mas hej? a to sa da rozdelit? u nas sa nedalo
ok tak buduci tyzden a nech nohy prestanu boliet papa aj tebe

ingulik
4. jún 2009

dobre ranko....
...to uz sem naozaj nikto nechodi? 😕 hm, cim to asi bude?...vela prace, pauza od konikovania ci vela rodinnych povinnosti...
...v kazdom pripade skoda... ☹

tinika
4. jún 2009

ingu a aj leto ide 🙂 hoci posledne dni to tak nevyzera. Ja som tu stale, len tu nikto nepise ta čo si budem sama písat? Pekný dník

evus
4. jún 2009

ahojteeeeeee

ej veru,je tu mrtvo 😒

my vsetko po starom,mala v skolke,maly spinka,akurat uz dve noci mame volajake mlieckove,budi sa na papanie aj styrikrat,ale asi koli zubkom,spodne dasna ma cervene,takze uz nam asi konecne idu

tinika
4. jún 2009

ahoj evus no mate to vesele 🙂

evus
4. jún 2009

tinika,veru,ale nejako mi to nevadi,vyspata som a naucila som sa pri malom kojit poleziacky,takze kolkokrat sa zobudim na to,ze maly si uz kludne najedeny odfukuje a ty ako???

evitkamalicka
4. jún 2009

ahoj kocky

evus
4. jún 2009

cau evit,ako sa mate?

evitkamalicka
4. jún 2009

evus super, rastieme, stvornozkujeme, mame 6 zubkov...a vy ako?

evus
4. jún 2009

evit my tiez fajn,zuby zatial nemame,stvornozkovat asi nehrozi,ale zato stat a skusat robit kroky uz hej a vie krasne tapuskat...

evitkamalicka
4. jún 2009

nas este tapuskat nevie, ale uz sa snazi...veru uz aj ja cakam kedy sa postavi

evus
4. jún 2009

evit,aleto stoji len ked ho drzim pod pazuskami a tak skusa robit kroky,sam este nestoji,to by bolo skoro

evitkamalicka
4. jún 2009

evus no niektore babatka uz aj 7,5 mesacne sa same postavia a chodia ale sa pridrzaju nabytku, videla som uz take 😲

evus
4. jún 2009

evit,jasne,niektore su sikovnejsie,misko je taky pohodlny,ze sa vobec nevie prevratit z bruska na chrbat a opacne,ked sa dava na styri,tak vecne spadne na tvar,ale nejako sa nad tym netrapim,mozno zacne skor chodit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre