Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

lenocka1979
17. jún 2009

Ahojte babuľky ... dlho som sa tu neobjavila ... učila som sa na štátnice, maľovali sme ... takže času málo. Avšak mám trošku problém a bojím sa. Včera sa mi urobil na pere opar ... čítala som o tom rôzne veci .. a zväčša to, že by to nemalo byť až také hrozné, pokiaľ sa jedná len o takýto opar. Máte s tým niekto skúsenosti ... myslím, už na maminy 🙂. Ďakujeeeeem

evus
17. jún 2009

lenocka opar na pere je v pohode,keby to bol pasovy opar,tak je to nieco ine,ale nad tymto sa netreba nejak stresovat.

tinika
17. jún 2009

ja mavam teraz kutiky čo som tehu hihi

tinika
17. jún 2009

A dnes doobedu som si zase pokecala s wc misou ale tak fajne poriadne. Huu ale uz je fajn, som si trocha pospala a ideme dalej

janulik.j
17. jún 2009

ahojte babule 😉
Ako sa vsetky mavate? Ale tu na to kaslete 😠 ale sak aj ja si sypem popol na hlavu, ale akosi je teraz frmol. Rozhodli sme sa predat byt a chceme ist do vacsieho,tak chodime pozerat a dufam, ze najdeme nieco co sa nam paci. Kupcov uz mame, tak musime len hladat a hladat... Chceli sme ist aspon do Tatier, ale ak zozenieme byt, tak pojdeme akurat tak na maltu ☹
Inak sa mame fajn, maly stvornozkuje a stavia sa na nozicky v postielke, takze ju musime uz znizit 😵 Krpec je dobrucky chodi spavat so sliepkami aj s nimi vstava, ale uz neriesim. Zacali sme chodit na fit lopty je to fajn a potom ideme s mamcami na kafco 😎
Tini teraz ti zacali nevolnosti? to je divne vacsinou v tomto obdobi prejdu 😒

tinika
17. jún 2009

janulik tak držim palceky mi pomaly sme jadro zburali, musime popratat a čakame na tatina kedy bude moct prist murovat ale este tehly nemame hihi a aky mate teraz velky a aky chcete?
No začalli ale to len tak občas neviem či mi dnes nesadol zeleninovy salat ci co

tinika
17. jún 2009

a ten co mate chcete predat?? no to bude vybavovania, my sme nastastie nas nepredavali lebo by to bolo este komplikovanejsie zohnat niekoho a potom rycho riesit, takze to sme mali lahsie

vavenka
autor
18. jún 2009

Dobre ranko dievcata,
co je tu nove? Citam ze Zuzub sa uz vyvaluje pri mori 😀 😀 jooj hned by som s nou menila...Dufam ze aj nam sa podari vypadnut, aspon na par dni, nejaky last minute....
Ako sa maju nase maminy a ich drobci?
A co nase tehule? Tini takze ty teraz zacinas s nevolnostami? No tak to je cudo 🙂 dufam ze to zvladas ok....Lenocka takze statnice za tebou? Gratulujem 🙂 z oparu si nic nerob, myslim ze Bkomplex by mal na to byt ucinny, aj na kutiky Tini 🙂
U mna vsetko po starom, zajtra idem nakupit stavebny material, tak sa vytesujem
😀 😀
A ozaj, ingu je este 2v1? 😉

tinika
18. jún 2009

ahojte, tak u lekara vsetko v poriadku, krv budu vysledky az 14.7. a vtedy idem do nemocky na utz a morfologiu takze tak. zatial nevieme čo čakame, snad toho 14.7. ale ze vsetko ok tak sa tesime

ingulik
18. jún 2009

ahojte baby...ja stale 2v1...kvasim v nemocke, stale len infuzie magneziove, 2x denne monitor CTG, ale vsio je oukej vraj, len pan primar ma nechce pustit domov, lebo mala sedi na krcku maternice...dnes mi pridali tabletky macmiror, tak asi nejake blbe vysledky z vyteru boli...klasika, nikto nic nepovie...zajtra velka vizita tak uvidime ci ostavame dalej alebo pojdeme domkov este...

tinika
18. jún 2009

ingu a ty si v monobloku? tak povedz ake to tam je? prostredie, lekari, sestričky? A si na tej normalnej izbe abo nadštandardnej? To lezis uz medzi mamickami normalka?

adenka
19. jún 2009

ahojte 🙂
ako sa tu mate babulky? ingu ak pojdes na sekciu tak asi ta uz nepustia...ved sekcie tusim robia po ukoncenom 37tt... ale drzim palceky nech je vsetko ok 😉

tini super ze zatial je vsetko ok a hadam tie nevolnosti rychlo prejdu...

mne zacalo vcera nieco vytekat z bradaviek, tak asi priprava na mliecko.. dufam ze aspon nejake budem mat 🙂

tinika
19. jún 2009

adenka no aj ja dúfam, ale to nie sú typické ranné nevoľnosti, mna to prepadne cez deň, dnes tiez napr. v meste cez obed, ale je horúco, bola som hladná tak mi bolo divne, tak som sa napapala, dala kofolky troska a uz je lepsie
no tak držim palceky, nech je mliecka dost, ale zase nie vela, lebo aj to asi nie je dobre vsak? sak aj zuzka písala ze mala zápaly nie? Nezávidim

adenka
19. jún 2009

tini nesmies byt hladna...jasne ze ti je potom zle... vzdy si nos so sebou nejaky keksik, alebo rozok alebo nieco... mne byvalo tiez strasne zle ked som bola hladna...teraz ked som hladna zacne ma palit zaha...

tinika
19. jún 2009

adenka mna zaha palila na začiatku, teraz to prestalo, no mne byva zle aj ked som najedena ale dnes to bolo od hladu

vavenka
autor
22. jún 2009

Tak ako sa mame Ladynky? Nieco nove? Mne zacinaju plodne dni, tak dufam (ako kazdy mesiac) ze teroz to uz vyjde 😀 😀
Prajem vam pekny prvo-letny tyzden 😵 😵 😵

katka444
22. jún 2009

ahoj vavenka 🙂

som kukala tvoj graf a mozno budeme mat spolu ovulu. ja som dnes 14 DC (ale ovu byva neskor) a ty 10 DC 😉

katka444
22. jún 2009

jaaj pardon ja som 15 DC. no proste tak nejak 😀

http://www.fertilityfriend.com/home/katka444

a taku nizku teplotu som este nemala. to musi byt ovula jak hrom 😀

evus
22. jún 2009

ahojteeeeeeee

vavenka,drzim palceaby sa zadarilo
kati aj tebe 😉

juuuuuuuuuj a my sa uz len 4x vyspime a ideme na dovolenkuuuuuu

tu je hnusne pocasie,dnes budeme len doma

tinika
22. jún 2009

vavenka
katka
držim palceky, silno silno a posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
podeľte sa rovnako ano? 😀

tinika
22. jún 2009

slniečko zmenili mi termin porodu na 3.12. hihi uvidime ako sa to ešte bude meniť. jooj som ani nedostala do knižky napísané že aká je veľká fazulka

katka444
22. jún 2009

tiniiiiiiii
krasne Tcka si nam poslala, vdaka 🙂 to uz musi zabrat 🙂
a co brusko, rastie? uz aj nejake pohyby citis?

evus, juuuuj ale ti zavidim. uzite si to. a nech mate super pocasie 😉

evus
22. jún 2009

kati dakujem,dufam,ze nam vsetko vyjde a hlavne pocasie

adenka
22. jún 2009

ahojteeee 🙂
hlasim sa po poradni, nasa babika ma 1,5 kila a uz robim len do stvrtka a potom ostavam lebedit doma tak sa tesiiiiiim 😵 😵

vave, katka, drzim moc moc palce 😉

tinika
22. jún 2009

kati jasne ze musi no ani neviem, uz nosim tehu nohavice bo ma tlačili tie moje ale vaha stale rovnaka, tak asi fazulka spaluje moje tuky hihi
evus hlavne pocasi a dobru naladu vam prajem hihi
adenka tesim sa s tebou ja este porobim do septembra a v oktobri si davam uz volno 26.10. nastupujem na matersku

slniecko4
22. jún 2009

čaute holky, som tu pár dní nebola,tak pozdravujem všetkých.. 🙂
tini,to je super,ja som mala najprv termín 3.12. a zmenili mi ho na 6.12. a ty naopak.. 😀 uvidíme,čo ešte bude do decembra.. 😀
evus,až ti závidím tú dovolenku.. 🙂
vave,držím palčeky.. 😉

tinika
22. jún 2009

slni tak to je fakt sranda a nahodicka hihi a nakoniec obe porodime 5.12. hihi

tinika
23. jún 2009

evi uz sa vam to krati nie? hihi uz pojdete relaxovat, mne dnes volala svokra, či zvladnem cestu do budapesti ze z prace maju bus do tropikaria ta dufam ze zvladnem, lebo tam veeelmi chccem ist tak aspon výletik ked ne dovca

evus
24. jún 2009

ahojteeeeeeee

tinika,veru uz sa len dvakrat vyspime a ide sa 🙂

tinika
24. jún 2009

no super evus tak si to uzite aj za mna, ja neviem kde hlavu mam, stresy jak hrom, uz rozmyslam ze to okaslem, zajtra ma prist moja byvala kolegyna a vraj chce so mnou hovorit, ked odchadzala ta som jej hovorila ze ked bude dačo mat nech da vedieť, ta dufam ze dačo ma aby som uz mala menej stresov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre