Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
11. sep 2009

ahoj maminka mame sa fajn

tinika
11. sep 2009

mala je zlatulinka, hotova princeznicka 🙂

mum_to_be
11. sep 2009

vavenka, gratulujem!

slniecko4
12. sep 2009

pekné ránko,babenky.. 🙂
vave,gratulujem k prvej fotečke. 😉

vavenka
autor
12. sep 2009

Aden krasa, mala je na spapania 🙂
Mum dakujem dakujem, no dufam ze vsetko bude ok....
Inak pa rano dost stipalo ked som sa vycikala, pravdepodobne sa zapalili mocove cesty - okrem urologickeho caju, mate nejaku radu? Ako je to s urinalmi a urovalmi pocas tehu? Tam by nemal byt ale problem, vsak?

tinika
12. sep 2009

Bre ranko
vavenka neviem poradiť, hoci s tym mam problemy, v tehu sa zatiaľ držim.
Som prave čitala mail, kamoška vyhrala svadbu v kike, sa tesiim ze niekto koho poznam. 🙂

vavenka
autor
12. sep 2009

Tini jeeej to je mile, prides ju aj pozriet do Kosic?

tinika
12. sep 2009

Vavenka asi nie ked som PN 😒 nestihala by som to cez vychadzky

vavenka
autor
12. sep 2009

Jaaaaj som zabudla....Este stale to beries tak vazne? 😉

tinika
12. sep 2009

Vav zatial ano, ale večer chodim na hodinku s havou von aj ked nemam vychadzky, len pred blok, ale keby prisla kontrola neviem čo im poviem 😀 😀 😀 Ale budeme malovat buduci tyzden asi uz tak sa setrim na vtedy psychicky hihi doobedu budem porusovat

vavenka
autor
12. sep 2009

Zeny prajem vam pekny den, idem sa hrat na stavebny dozor, trochu popohnat chlapov, vyzera ze tu na vychode bude nadherny slnecny den 😀

tinika
12. sep 2009

vav na to ze hlasili kosu je tu krasne, ja uz dokoncujem obedik a tiez pojdem na kontrolu na byt

vavenka
autor
12. sep 2009

Zenyy, tej mojej kamoske sa dnes narodili dvaja chlapci, Simon a Boris, ja sa tak tesiimmm 😀 😀 😀 jej manzel hodil fotky na facebook, ked som ich uvidela, som sa rozrevala jak male decko 😅 😅

tinika
12. sep 2009

Vavenka to je superr, tesim sa s tebou a ako pokračuje stavba? U nas to vyzera tak, ze dnes asi budu uz komplet dokončene stierky a mozeme malovat, upratovat a stahovaaaat

zuzub
12. sep 2009

ahojte tehule 🙂 tak ja som dovarila 😝 segedín guláš a aj filé na masle som robila, ešte na obed, ale jedla som len zemiakovú kašu s uhorkami 😀 😀 😀 ešteže mm už nejde na týždňovku aspoň to má kto pojesť 😉
vavenka, to je super,nech sú chlapci hlavne zdraví 😅

tinika
12. sep 2009

Ahojky zuzi ja som doobeda stihla navarit aj večeru a obed na zajtra tak vegetim kym mm nezavola ze mam chystat večeru

zuzub
12. sep 2009

no veď ja som tiež aj na zajtra varila, nech mám veget, akože nieže by som dnes niečo robila 😀 ,celý deň som preležala, len čo sme s mm boli na nákup.

tinika
12. sep 2009

ja mam zajtra narodky tak si chcem pospat doruzova a chcela som byt s mm ale ide k bratovi asi pomahat betonovat (im jedno ze nedela, chudak susedia, co budu pocuvat miesacku aj v nedelu) ...

inac kocky, som bola vo stvrtok prvykrat na tu tehu pripravu a rozpravali tam o masirovani hradze, tie čo ste uz rodili masirovali ste?

ingulik
12. sep 2009

ahojky kocky
...my sme na vikend u svokrovcov a tiez kontrolujeme, ze ako stavba vyzera... akurat ma nastvali , 😠 lebo dnes davali dolu salovanie a taky randal tu robili, ze mala nemohla spinkat ...keby som bola vedela, ze to budu robit tak ostaneme doma a nikam nejdeme....nastastie bolo krasne tak sme sa aspon prechadzali...

tini ja som na ziadnu taku pripravu nechodila a ani nemasirovala, kedze som vedela ze to bude sekcia 😉

inak sa to tu rozpisalo, odkedy su tu same tehule 🙂
my sme boli vo stvrtok v poradni a mame uz 6,050kg....vraj sa nabuduce uz nemesti na vahu 😀
prajem prijemny vecer, ja idem kuknut film na Prime o osmej 🙂

tinika
12. sep 2009

No ingu tak to mas relativne dobre, hoci ti nezavidim bolesti po sekcii ja zatial normalne by som mala ist ta zistujem čo a ako. No vy rastiete ako z vody 😉

adenka
12. sep 2009

ahojky,

vave so zapalom hned k doktorovi, ja som brala nospu a nejaky vaginalny krem...urologicky sa v tehu nesmie pokial ti to neodsuhlasi lekar!!!! ja som mohla len 1 salku denne...radsej matovy, alebo zihlavovy...

tini my sme masirovali asi tyzden...sama som to poriadne nevedela a mm sa nechcelo... ale vraj to super pomaha, a ja som aj citila ze po tom tyzdni to menej bolelo... ktovie, mozno aj preto som mala len maly nastrih... ale odporucam malinikovy caj, len ten sa smie pit az od 34tt tusim...

tinika
12. sep 2009

ahoj adenka, ale ten čajik na vyvolanie sa bere nie? alebo na niečo ine? No ja som len na nete dačo čítala o tom masirovani, a je to bolestive vraj a da to namahu ze?

tinika
12. sep 2009

NO a ešte otazocka, ste mali nejaky zoznam veciciek čo ste kupovali pre male alebo len tak ako prislo? Bo uz ma chyta panika ako to stihnem, ked si predstavim este balenie, stahovanie a vybalovanie, a este nakupit vecicky, oprat, ozehlit fuuu bude čo robit

mum_to_be
12. sep 2009

ahojte! tinika, ja mam zoznam veciciek, posielam ti ho do IP. bol to podla mna celkom rozumny zoznam. ale potom clovek este vela veci podostava a aj tak ma toho habadej, aspon raz tolko nez skutocne potrebuje. ale aspon netreba tak casto prat...

vavenka
autor
12. sep 2009

Aden Nospa je v tehu ok? Ja si pamatam ze ked som bola mladsia a mala som silne bolesti pri MS a nezaberal ibalgin, tak zabrala No-spa... No urologicky caj by mi asi pomohol najlepsie, podla mojho skromneho nazoru radsej ako atb, ale tak zatial som ho nepila a kupila som si urinal akut + dopujem sa C-vitaminom, tak snad sa to zlepsi....

slniecko4
13. sep 2009

tini,všetko všetučko najlepšie k dnešným narodkám,veľa zdravíčka,šťastíčka a všetkého,čo si praješ.. 😉
ak môžem,aj mne pošli zoznam vecí pre malinké,lebo tiež neviem,čo kupovať.. 😒

zuzub
13. sep 2009

dobré ránko 🙂 tini, všetko najlepšie k narodkám hlavne nech ste všetci zdraví, veľa šťastia, pokoja a nech sa ti splnia tvoje sny 😉

vavenka
autor
13. sep 2009

Tini vsetko najlepsie 🙂

zuzub
13. sep 2009

vavenka, ozaj som sa chcela spýtať ten duph, berieš stále 3xdenne?

vavenka
autor
13. sep 2009

Zuzub, hej, 3xdenne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre