Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
27. okt 2009

zas mi je nejak blbo dneska,som už ale aspoň teraz zjedla chlebík s maslom...

tinika
27. okt 2009

idem si robit uz ten obed, dobra stranka inac

ingulik
27. okt 2009

ahjky babule...no my mame potvrdenu infekciu mocovych ciest....jaaj poviem vam ziskat moc od takeho maleho babatka je fakt umenie 😕 ale uz mame lieciky, tak sa liecime....teraz sa jej chudatku tak cka a nechce prestat...
peti...nie je to bolestive maj ju hodinu na cicke, lebo ja za tu dobu vystriedam obidve tak po 15 - 20min kazdu, horsie je, ze sa mi mala naucila papat len po leziacky, takze mam strpnute vsetko ked lezim vedla nej a podopieram si hlavu...predtym som si ju dala do narucia a tak papala, ale teraz uz len po leziacky chce...ale nevadi, urobim vsetko pre spokojnost svojho babatka...lebo ked je spokojna ona, tak aj mne je lepsie 😉

zuzub
27. okt 2009

ingulik, tak skoré uzdravenie 😉

vavenka
autor
27. okt 2009

Caute,

tak mame sono za sebou, prvykrat bola aj polovicka moja 🙂
secko je v poriadku, uz mame 6 cm od hlavy po kostrc 🙂 pozerala nam teta aj srdiecko, mozog, zaludok, mame 3 pupocnikove cievy tak ako ma byt, aj nosovu kosticku, NT 0,99 mm, co je vraj ok, po 5 prstekov na oboch rukach 🙂
Taak mi odlahlo 🙂

zuzub
27. okt 2009

vavenka to je super, teším sa s tebou 😵 a drahý čo hovoril? a krvácanie a bolesti už v pohode?

tinika
27. okt 2009

Vave tesim sa s tebou, takze mm uz seka dobrotu ze si ho zobrala so sebou? 😀
ignu tak uz aspon viete čo vam je, uz len sa vyleičiť, držim palce

vavenka
autor
27. okt 2009

Zuzi no este trochu spinim, ale myslim ze je to na dobrej ceste, myslim si ze to magnezium na krce zabralo, este mam take "pnutie", ale je to ooovela lepsie 🙂
Dufam ze uz nezazijem taky vikend ako bol tento posledny.....

Aaa od dnes uz aj ja mam 13tku 🙂 podla velkosti sme o 2 dni dopredu, takze uz by som mala byt 12+2 😉

Drahy to nejak neprezival, on vseobecne velmi veci nepreziva.... SA ho pytam - sa tesis ze si videl babo? A on - sak som ho videl vcera na fotke 😀 😀 tak ale som rada ze vsetky info pocul priamo od lekarky 🙂

vavenka
autor
27. okt 2009

Tini hej, v sobotu som mu pekne vycistila zaludok tak sa snazi, vcera popratal cely byt, ani polslova nepovedal, len som dirigovala co treba 🙂

zuzub
27. okt 2009

vavenka ani moj mm veci nijak neprežíva,či už dobré alebo zlé ...
ja som zvedavá na nášho mrnouska, ale ešte si musím počkať do 11.11

adenka
27. okt 2009

ahojky,

vave tesim sa s tebou, viem ako som to prezivala ja a je to super pocit vidiet drobceka 😵 .

domca spinka uz hodinu, dnes idem s kamoskou na kavu tak som zvedava ako to zvladne... dufam ze mi nenarobi hanbu na cele mesto svojim krikom... ale vsak nech si ludia myslia co chcu... aj take deti musia byt nie?? 😀

katka444
27. okt 2009

ahojte 🙂

ingulik prajem skore vyzdravenie

vavenka super, gratulujem ku vsetkym prstikom a ku vsetkym dobrym spravam.

inak moj mm to tiez nejako moc nepreziva, ale na to som si uz zvykla.

ja idem 5.11, tak som uz tiez strasne zvedava. dufam, ze bude vsetko ok

zuzub
27. okt 2009

kati tak to už máš za pár 😉 neboj všetko bude ok

katka444
27. okt 2009

zuzub to hej. a teraz sa mi zda, ze to uz aj rychlo ubehlo. a 2.11 idem na krv na tie triple testy, to bude asi horsie cakanie na vysledok.

zuzub
27. okt 2009

to už ideš Kati na tie druhé, že? lebo šak jedny sa robia okolo 11tt a potom, že ďalšie okolo 16 tt, aspon tak mi hovorila sestrička a potom, že sa to spolu vyhodnotí

vavenka
autor
27. okt 2009

Aden no ako ide vychova? Uducanie od didky a spanok v kociari? 😉
Kati aj ja mam dalsiu podarnu 5.11. 🙂
Zuzi a ty kedy mas NT? Ci si uz bola? ALebo to bude toho 11.11. ?

Ingu jooj tie cesty je des, mna to tiez este nepreslo.. Som si dnes kupila probiotika take speci aj s brusnicovy mextraktom pre mocove cesty, ale kokso ze taka mala stupli krabicka 40 tabliet a 14,- eur + laktacyd - 5,- eur, vcera magne b6 7,- eur, sak lekaren je u mna jednoznacne najvacsi zrut !! take mini ceny za ascorutin a listovku ani neratam 😠

zuzub
27. okt 2009

Vavenka ja ani neviem 😒 doki mi nič nehovoril len že mám prísť 11.11, a ten NT sa robí všetkým? 😕

tinika
27. okt 2009

kocky ani mm take veci nepreziva navonok hihi takze nie ste v tom sami a ja sa tesim ze tiez nie som sama čo mam takeho chaňlapa hihi
ja 4,11, idem na ctgcko

adenka
27. okt 2009

vave tazko.... ale povedala som si ze musim zacat od seba.. ukludnit sa a brat to tak ako to je...

vavenka
autor
27. okt 2009

Zuzi no co ja viem tak je to uz standartne vysetrenie... Robi sa od 11 do 14 tt - ale neviem ci je povinne 😅
Aden no to je pravda, v prvom rade musis byt ty ok... Ake sak uz tolko neplacka mala, tak urcite aj ty sa das rychlo do pohody 😉

zuzub
27. okt 2009

hmm tak neviem toho 11.11 budem v 15tt

vavenka
autor
27. okt 2009

Zuzi no tak skus tam cinknut 🙂
Alebo to nechaj tak, ak doverujes svojm u lekarovi, vsak on vie co robi.....

zuzub
27. okt 2009

veď uvidím čo mi povie toho 11.ale hádam to bude ok

vavenka
autor
27. okt 2009

Zuzi tak tak, mozno uz v tom 11 tt ti to tam pomeral 😉

zuzub
27. okt 2009

no možno hej a to je aj v tehu knižke niekde zapísané?

katka444
27. okt 2009

mne to tiez meral asi moj gyndos. mam v tehu knizke, ze NT 1,39 mm, tak mozno to robil aj tebe ani nevies. ja tiez len ked som potom studovala, co su tie znacky v knizke, som dosla na to ze mi to asi robil.

petafr
27. okt 2009

ahojte, prisla som vas zase kuknut... Inga, ty mas teda nadelene za tychto par dni... dufam, ze sa rychlo preliecis, ja som predtym tiez mavala casto, bol to priser a des, musim si poklopat uz som davno nemala...
zajtra mi pride mm, konecne zaciname snazilkovat nanovo... neviem sa dockat, uz len o tom meliem kazdemu 😀
dnes ma caka velke upratovanie, a aj "sebaupratovanie", som sa spustila, co tu nebol, musim sa nejako opeknit, aby ma vobec chcel... 😉

vavenka
autor
27. okt 2009

Peti to poznam, co mam klud na lozku a zakazany sex tak som jak z pralesa 😀 😀 😀 dnes som sa po dlhsej dobe poludstila, kedze som musela do mesta 🙂

ingulik
27. okt 2009

peti ahoj...no to nie ja mam tu infekciu ale mala ☹ radsej by som ja mala...
drzim palce aby to vyslo tento krat...neboj bude ta chciet aj taku "spustnutu" 😉 a kde vlastne bol ked sa mozem opytat? my sme s mojim mm od kedy som vlastne skoncila v nemocke a mala sa nam narodila poriadne ani neboli...a tutu-mutu....cuhdak uz ani nevie co to je...od porodu len asi 4x sme mali...nejako nevladzem...chut by mozno aj bola, ale sil ee....hoci momentalne ani ta chut... ☹

vave...ja tiez po vikende vyzeram ako zena z pralesa...vlasy neumyte, no cista katastrofa som...

lilix
27. okt 2009

Ahojte ladynky. sa musim pochvalit, dostala som B! som taaaaaaaaaaaaaaaaka stastna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre