Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
16. feb 2009

jeej tini, takze bolo tutu mutu 🙂 tak ta teplotka cakala na tutu mutu a teraz uz pojde pekne hore 😉

katka444
16. feb 2009

sevzuz dakujeme za drzanie palcov 🙂 🙂 🙂

katka444
16. feb 2009

vavenka hned daj vediet co vysledky z hemošky 😉

katka444
16. feb 2009

inak ja tiez musim dnes manzelika znasilnit, povinne 😀 , lebo v piatok chcem aby sme isli na kontrolne spermio a tutu mutu nebolo uz od minulej nedele 😨

tinika
16. feb 2009

Ahoj katka, tak ho pekne znasilni a nech vysledky dopadnu dobre. Ja chcem toho svojho aj dnes nahnať do postele, bo včera to bolo take rýchle, somar jeden dlho nechce nič a potom raz-dva a je po vsetkom 😠

katka444
16. feb 2009

no vidis, to zato, ze je nevybureny 😀 potom je hned hotovo. musite castejsie a bude to aj dlksie trvat 😉
a inak ako to je medzi vami? uz v pohode?

tinika
16. feb 2009

No kati neviem, uvidime. A ta slahacka uspech nemala 😀 😀 😀 POvedal že ju chce s jahodami tak som povedala ze po tutu mutu moze s cim chce 😀 😀 😀 Sak ja mu to dnes vysvetlim, ze včera to bolo rýchle tak chcem repete. Joooj ale som si spomenula ze ide na bowling dnes s kolegovcami. 😖 😖 😠 Tak bude musieť dojsť v normalnom čase a byť schopny ešte. Len dufam, ze nepopije veľa, bo mne sa to hnusí, ten pach palenky

adenka
16. feb 2009

ahojte babulky, aky bol vanlentinsky vikend??

tinika
16. feb 2009

ahoj adenka uz sa mas lepsie

adenka
16. feb 2009

no uz trosku ano...a hlavne dnes...kolega nam doniesol uuuuuzasnu tortu tak sa napchavam 😀 😀

ingulik
16. feb 2009

ahojky 🙂
tak ja som uz pokrstena 😀 a zacina sa sialeny tyzden...uf, uz teraz som unavena iba na to pomyslim
inak pocas celeho krstu ma male steklilo na pravom boku az som myslela, ze to nevydrzim...

tinika
16. feb 2009

ingu tak vytaj medzi krestanmi 😉 a nestresuj velmi

adenka
16. feb 2009

ahoj ingu...teda ty uz si 20tt??? 😲 ...ako to letiiiii

ingulik
16. feb 2009

tini...dakujem...no ja sa nemienim nechat vyviest z miery nicim tak lahko...v poslednej dobe je zo mna flegmatik 😎

katka444
16. feb 2009

ahojte adenka, ingu 🙂

no nas valentin nebol moc romanticky. ja som mrchovala a manzelik mal strasnu nadchu. len sme si dali darceky a potom to bol taky normalny den.

ingulik
16. feb 2009

aden leti? ja nemam vobec ten pocit, sa neviem dockat teraz najblizsej poradne...normalne kazdu hodinu pocitam...ale uz v stredu idem huraaa 🙂 a ty ako? nevolnosti uz su fuc?

petulig
16. feb 2009

ahojte..🙂 aden super ze uz lepsie, ja mam este stale take obdobia, dva tri dni pokoj a potom rano pol hodina nad wckom..by som si dala cokoladovy puding s cucoriedkami a slahackou.. mnaaam

tinika
16. feb 2009

ja tiez ceeeem tortu

katka444
16. feb 2009

tini ja mam doma kolaciky tak ti poslem 😉

adenka
16. feb 2009

ingu no ja mam pocit ze len nedavno si nam oznamila // a uz 20tt 🙂 ... za chvilku uz bues rodit 🙂 ...

no tie moje nevolnosti, oni su stale, rano mi je vzdy zle, ale cez den to uz celkom regulujem...hlavne nesmiem byt hladna a nesmiem jest nic ovocne a je dobre....

ingulik
16. feb 2009

tini aj ja mam tortu aj kolace tak posielam 🙂

vavenka
autor
16. feb 2009

Ahojte, prajem nam uzpesny pracovny tyzden, juuj kolko tehuliek sa nam dnes ozvalo 🙂
Ingu, Petu, Aden kraasa 🙂 ale vam tie tt naskakuju jedna radost 🙂
http://www.fertilityfriemd.com/home/vavenka
Tini tak super, no teraz treba sexovat o 106, ovulka sa nezadrzatelne blizi 🙂 plodny hlien nepzorujes??
Kati jasne ze sa ozvem, ale az na 12tu tam mam byt, kym ma vezmu, a bla bla, skor ako o druhej sa sem nedostanem, takze dnes si to uzi, po tyzdni abstinencie 🙂

zuzub
16. feb 2009

ahojte, pekný týždeň prajem 🙂

adenka
16. feb 2009

ingu ty si uzijes kolacikov tento vikend 😀 😀

ahoj vave 🙂

katka444
16. feb 2009

vavenka tak ti drzim palce, nech vysledky dopadnu tak, aby si coskoro otehu 🙂
a uzijem si to 😉 😵

ingulik
16. feb 2009

aden...urcite...kuk do albumu, dala som tam foto torty aku som dostala ku krstu...
vave....drzim paluchy
zuzub ahoj

adenka
16. feb 2009

ingu kraaaasna...dufam ze si neplakala ked ta poprskali vodickou 😀 😀

vavenka
autor
16. feb 2009

Ingu krasa 🙂 to uz teraz v sobotu ?????

ingulik
16. feb 2009

nie neplakala...ale asi som mala, lebo vtedy si dietatko pyta bohatstvo...a ja som cusala 🤐 🙂
vave ano teraz v sobotu...a dalsiu svadba 🙂

adenka
16. feb 2009

juuj skoda ze nudem v ke...isla by som ta pozriet,... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre