Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

dzou
25. nov 2009

a uz tu nikto neostal? len my dve?
zuzub a ty si po kolkom snazeni otehu?

katka444
25. nov 2009

zuzub myslim ze uz je to ono - pohyby

a tinike strasne drzim palce, nech to ma cim skor za sebou. slni pozdravuj ju az budes posielat sms.

bublinka11
25. nov 2009

Uz citite pohyby? Take bublinkovanie?
Kati no aj ked nie hned, snad preberiem po niektorej stafetu aj ja. Tento cyklus to tak sice nevyzera, tak snad vianocny darcek 😉

dzou
25. nov 2009

a bubli ty si ako na tom?

vavenka
autor
25. nov 2009

Zuzi no ja necitim este niec - teda - som estelen 17tt a co viem tak az okolo 20tt to citit u prvorodiciek, takze som sa na to vobec nesustredila - ani ma nenapadlo.....

zuzub
25. nov 2009

dzou u mna je to také komplikované: 1x som ostala tehu asi po 6-7 mesiacoch snaženia, ale to bolo vtedy len také snaženie, že keď sa zadarí bude to super, keď nie tak nič ideme ďalej, ale som bohužiaľ v 04/2008 potratila -MA, 2x sa mi podarilo otehotnieť v 11/2008, ale opäť som v 01/2009 potratila 😔 bolo to vždy približne v tom istom tt.tak som si povedala, že dosť a treba hľadať príčinu, na svoju vlastnú žiadosť ma doki poslala po vyšetreniach a zistili mi leidenskú mutáciu, čiže vrodený druh trombofílie čo môže byť možná príčina potratov....
tak a teraz do tretice a ja pevne verím, že to už potiahneme do úspešného konca

zuzub
25. nov 2009

ja si tiež skôr vavenka myslím, že sa mi to "bublinkovanie" iba tak zdá, fakt neviem lebo to nejak tiež nesledujem

evus
25. nov 2009

tinika este furt nist???

zuzub
25. nov 2009

nie, ešte nič 😒

vavenka
autor
25. nov 2009

Zuzi no ved uz o par dni to pride 🙂
Ja si pockam na kopance, nechce sa mi riesit ci je dana bublinka pohyb alebo prdik 😀

zuzub
25. nov 2009

vavenka,že prdík hihihi 😀 😀 😀

evus
25. nov 2009

som tu dobehla,reku uz bude krpec na svete,ale akosi sa mu asi nechce

zuzub
25. nov 2009

no asi sa mu v tom brušku u maminy páči 😅

evus
25. nov 2009

a ja si popijam vinko,uz skoro dva tyzdne nekojim,maly sa proste sam odstavil,co sa trosku cudujem,ale vsak ked nechce,no co ho budem nutit

vavenka
autor
25. nov 2009

Aj ja kcem vinko 🙄 🙄

bublinka11
25. nov 2009

Dzou my sa snazime rok a pol, obaja sme zdravi...len to akosi nejde. Ja som aj po laparo...tento cyklus mam nejaky divny, kazdu chvilu ocakavam mrchu...tak snad cas vianocny nam da najkrajsi darcek. Ak nie, od januara ideme znovu k lekarovi a uvidime, co bude dalej. Mozno nebude treba a tato tema mi prinesie stastie.

evus
25. nov 2009

vaven,ale take deci by si si mohla dat...

neviem co kupit mangelovi na narodky,uz som z toho nanervy

zuzub
25. nov 2009

evus ani ja neviem čo mojmu mm na narodky má síce až v januári, ale to má 30tku a vôbec nemám ani šajnu ked sa opýtam tak nič nechce

evus
25. nov 2009

drahy chce nieco na oblecenie,len ja to nerada kupujem,lebo bud netrafim velkost,aj ked je uvedena presne prenho,tak bud je mu to male alebo velke,alebo netrafim oblubenu kombinaciu farieb,no proste hroza

zuzub
25. nov 2009

no to hej oblečko pre chlapa sa hrozne kupuje

evus
25. nov 2009

zuzub,ja uz fakt neviem ze co

dzou
25. nov 2009

bubli tak moc drzim palceky 😉 no my sme este nepodstupili ziadne vysetrenia snazime sa ''len'' pol roka tak este chceme cakat asi do toho roka

ingulik
26. nov 2009

bre ranko...takze ziadne nove spravy o tinike....ale hned ako sa ozve vam pisem...my mame dnes to ockovanie, tak drzte palce

vavenka
autor
26. nov 2009

Ahojte, takze Tinika este nic....
Inak zas ma riadne chytil mocovy mechur, od piatej nemozem spat jak ma secko boli a stipe 😖

slniecko4
26. nov 2009

pekné ránko,babenky.. 🙂 tiež nemám nič nové o tinike,zatiaľ sa neozvala..

katka444
26. nov 2009

ahojte, tak este stale nic ☹

vavenka ale zvlastne, ze ti v moci nic nezistili 😨

inak ja mam obcas strasnu chut na palenku. minule v nejakom filme pili cherry. no kebyze mam doma tak si mozno za glg hrknem. a mali sme v robote akciu, tak mi naliali do poharika takej fajnej slivovice. som hu ovoniavala cely cas. nadherne vonala, akoby bolo pomiesana s medovinou.

vavenka
autor
26. nov 2009

Kati no nie je to az take zvlastne, niekedy zeny aj cievkuju, aby sa zistilo co je v mechuri, tie swine bakterie vedia kamuflovat tak ze v moci ich nezistis, len priamo z mechura....

vavenka
autor
26. nov 2009

Inak my sme boli cez vikend na chate na morskom oku - som si dala 2 deci cerveneho 😀
Bolo tam super, sme si dali prechadzku okolo celeho jazera - taka hodka a pol, paradne bolo, mi fajne vystipalo licka 🙂

katka444
26. nov 2009

juj moja, tak skus zase tie brusnice, alebo cosi take. preco ta to stale takto napada. vraj netreba zadrziavat moc, ale vzdy ist skoro sa vycikat. aby sa nedala sanca zapalu.

vavenka
autor
26. nov 2009

Kati no asi by fakt trebalo atb..... Ale pochopitelne sa do toho nehrniem....
Ozaj meno uz mas nejake? Ja nemam sajn este furt 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre