Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
8. dec 2009

ahojte,
ja ked som vcera surfila po MK, tak mm sa pýtal, ze no co ktora teraz rodi? a ja ze no najblizsie uz rodim ja. tak len na mna kukol, ze to fakt? a dodal, ale urcite este niektora porodi. asi mu zacina dochadzat, ze uz to dlho nepotrva a budeme mat mimi doma 🙂

a vcera sme vyberali mena. chalan je jednoznacny Lukáš. nijake ine meno sa nam nepacilo. A na babu mame 4 kandidátky: Kristínka, Veronika, Viktória a Lucia.

ingulik
8. dec 2009

bre ranko 🙂
katka pekne mena 🙂
my by sme dnes mali ist na rehabilitacne ohladom cvicenia, ale vcera mi neurologicka povedala, ze mala ziadne cvicenia nepotrebuje - este pred mesiacom trebalo plavat, tak neviem ci tam vobec mam ist...ci to nie je zbytocne tahat malu po lekaroch ked netreba a navyse ked je vsade ta chripka, tu dokonca na okoli aj kiahne zuria 😒

katka444
8. dec 2009

ahoj ingu, dakujem. len bude asi tazke, vybrat len jedno meno 😒

plavanie nie je naskodu aj len tak preventivne. ved tam asi chripku nestretnes. tam snad chodia len zdrave deticky a mamicky. alebo aj to ti musi ta rehabilitacna predpisat?

ingulik
8. dec 2009

katka, my sme mali dohodnute plavanie v PO, ale tam nas zrusili s tym, ze Nika je tazka a treba mat to plavanie ukoncene do siesteho mesiaca a navyse ze nemozu riskovat zdravie-chrbat terapeutky...to je len take plavanie vo vani, nie v bazene...na take chcem od januara chodit...cely problem bol vlastne v tom, ze sme tam zacali chodit na odporucanie neurologicky v novembri, cize by sme tych 10 lekcii aj tak nestihli do Veronikinho 6.mesiaca...tak sme si vybavili u znamej konzultaciu na rehabilitacnom v detskej nemocnici v KE, reku ked treba nejake cvicenie tak budeme chodit hoci aj tam...no a vcera mi dr. povedala, ze mala sa krasne natiahla, uz nie je napata ako bola tak ziadne cvicenie netreba....no a ta chripka, ja musim ist busom MHD lebo je to dalej od nas a v takom pocasi sa mi moc nechce peso slapat...

katka444
8. dec 2009

tak ak je chrbatik uz v poriadku, tak to radsej neriskuj. ked lekarka povedal ze uz je to ok. a ked prejde chripka a budete mat pol roka, mozte ist na plavaren precvicit chrbatik aj nozicky a rucicky. kamosky na tie plavania chodili a je to vraj super.

ingulik
8. dec 2009

katka IP

katka444
8. dec 2009

ingu IP 🙂

ingulik
8. dec 2009

tak sa majte dnes krasne, ja idem k malej, prave sa mi zobudila...spachtosko moj 🙂

katka444
8. dec 2009

pa pa

tinika
8. dec 2009

ahojte
ingu tak to je parada, sa tesim s tebou. My ideme dnes k pediatricke znova a zajtra na rehabilitaciu, som zvedava čo povie doktorka na tu nasu hlavičku

katka444
8. dec 2009

ahoj tini, tak nech aj u vas je uz vsetko v poriadku.

a co papkanie? uz je to lepsie?

maxii
8. dec 2009

caute 😀

Kati aj my keby sme cakali chlapca je to Lukasko 😉 😉 a schvalujem aj skoro vsetky dievcenske, pekne mena 😵

tinika
8. dec 2009

ahoj kati, cely den sme včera kojili, v noci trocha prikrmili a teraz zase kojili, maly haja, ale občas ho boli brusko

vavenka
autor
8. dec 2009

Ahojte, ja som si dnes tiez schrupla 🙂

Ja by som so zimnym babatkom na plavaren asi nechodila - hlavne kvoli zime, virozam, predsalen, take male babo este nema 100% tnu imunitu......
Kamoska teraz chodila so 4mesacnou, boli 2x a hned chytila zapal mocoveho mechura, chuda male, uz musi atb brat.....
Je to super urcite, ale tak na leto, ani nase mamy s nami nechodili a my sme tu a so zdravymi chrbtami 😀

Tini drzim palce 😉

Pipi no stupla citim tak mozno raz za 2 dni sem tam, nie je to pravidelne, ani kazdy den, tak si teraz este uzivam tehotenstvo bez kopancov 😉 A s mocakom to je take vselijake, raz dobre, raz pali, mam doma uroval, urologicke caje, probiotika pre mocove cesty, takze striedam..... Vzala som aj od Shaarky atb, co jej nasa gyndoska dala na mocak, a ona je na ne alergicka, ale zatial neberiem... Az keby to bol naozaj vazny stav 😅

katka444
8. dec 2009

tini super, takze kojenie sa rozbieha. drzim palce nech je to len lepsie a lepsie. klop klop

tiez myslim, ze pokial to nieje surne, tak az na jar ist na plavanie. kamoska boli v lete na takej dovolenke s pol rocnou. vo vysnych ruzbachoch na tyzden. bolo to vlastne spojene s tymto kurzom plavania pre babatka. takze tyzden tam s malou plavali.

tinika
8. dec 2009

kocky dakovam, velmi mi pomahate 🙂 vdaka aj evus, mojej radkyni 🙂

ingulik
8. dec 2009

ajojte...no tak sme nakoniec sli na tu rehabku a schytali sme cvicenie vojtovky...len teraz neviem ci to dobre abo zle...
vave...my sme prekonali zapal mocovych ciest a to sme ani nikde neboli...mala to mala zo stolice...sa jej tam nejake bakterie dostali aj napriek udrziavaniu hygieny...no a na plavanie by sme autom chodili, takze az taky problem v tom nevdim ze zima vonku...
tini...super, ze kojenie ide...a chodite aj vonku ci este nie?

tinika
8. dec 2009

tak uz sme doma od lekarky, pupček je ok.
Ingu v nedelu krstiny a potom uz aj vychadzky budu, teraz sme si zvykali, boli sme vonku v piatok ked sme behali po uradoch a v nedleu trocha som dala maleho na balkon pospat nech si zvyka

tinika
8. dec 2009

joj maly by sa uz mohol zobudit bo uz ma bolia prsia hihi

petafr
8. dec 2009

ahojte kocky... tak ako, tini, kukala som fotky, naaaaadherny syncek, tak sa tesim s tebou, ze ho uz mas domka a ako vidim, aj sa vsetko dobre vyvija, tak len tak dalej!
Ingulik, dakujem za IP, si zlata, ze si na mna myslela, no ja sa mam uz celkom fajn, nakoniec to sice nedopadlo dobre, mala som mikropotrat, ako mi to dnes povedal doktor, ale uz som sa s tym zmierila a zivot ide dalej. Najhorsie je, ze mm je naspat vo Francuzsku, takze sa neuvidime asi az do konca januara, takze samej mi nebolo velmi do smiechu, ale co narobim... 🙂 na vikend som bola pri rodicoch, prevetrat si hlavu a trosku zabudnut, nasi o nicom nevedeli, tak som aj rada, ze zbytocne nie su smutni z toho, ono to malo byt vianocne prekvapenie, ale bude ine na jar, hadam, ak sa nam nieco podari dovtedy... snad ano...
Takze tak so mnou, davam si trosku pauzu s konikom, trosku pauzu so snazilkovanim (tazke to nebude, kedze mm tu nie je 😀), no a potom uvidime...

tinika
8. dec 2009

peti dakujeme a je mi luto čo sa t i stalo, držim palceky akby sa čoskoro poarilo

vavenka
autor
8. dec 2009

Peti ☹ tak to mi je naozaj luto... Drzim palce nech je dalsie tehilkovanie uspesne 🙂
Ingu - auto-neauto, teraz ked sa clovek boji vystrcit paty z domu kvoli virozam, by som ja osobne plavaren s malym babom neriskovala.... Tot moj skromny nazor 😅

petafr
8. dec 2009

Tini, Vavenka, nebojte, to sa da zvladnut, navyse som si nestihla ani poriadne zvyknut na tu myslienku, takze radsej takto ako niekedy v nejakom tretom mesiaci... akurat som bola na to sama, a to ma najviac mrzelo, ale uz je to za nami... vy sa drzte a ja sa vam ozvem dufam, ze coskoro s dobrou spravou... 🙂

tinika
8. dec 2009

petar ja som si tiez vzdy vravela ze ak niečo take, tak na začiatku, kym s tym este nebudem zžita, hoci tazke je určite aj to, tak este raz silno držim palceky

petafr
8. dec 2009

no ved, a ty este nespis? Ako zvladas unavu?

ingulik
9. dec 2009

dobre ranko sa praje babenky 🙂
dnes to vyzera na pekny dnik, aspon tu v KE vykuklo slniecko 🙂
peti to mi je luto, ale neboj, nabuduce to vyjde...tu samotu ti nezavidim, hoci ani my nie sme s manzelom prave najcastejsie od kedy sa mala narodila, ale aspon ju mam pri sebe...

tinika
9. dec 2009

bre ranko, dnes sme spinkali od pol 3 do 7 rana 🙂 sme sa celkom vyhajal s tatinom 🙂

tinika
9. dec 2009

Inac kočky, od kedy kojim dost ma bolia prsia, take su navrete a stipe to, mam odsavat? Lebo maly obča spinka ta nepapa vtedy ked by mne trebalo

ingulik
9. dec 2009

tini...pokial by si mala prsia tvrde a bolave tak odsavaj, na bradavky si davaj krem bud Babylove z DM ten sa vraj nemusi umyvat pred kojenim, alebo Bepanthen ale ten musis umyt pred papanim...ono sa to pomalicky upravi, aj prsia si musia zvyknut na novu ulohu 🙂

evus
9. dec 2009

cauteeeee

tinika,ako pise ingu,pokial nemas prsniky navrete a tvrde,tak vobec neodsavaj,mliecko a aj kojenie sa ti do troch mesiacov upravi.

my vsetko po starom,len to pocasie ma uz fakt zacina stvat,ked ideme po Karin do skolky,tak maly reve ako najaty,lebo nemoze behat co tu furt prsi,uz sa to hadam zmeni,po 10.hlasia ochladenie konecneeeeeeeee

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre