Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

snazivazuzi
17. feb 2009

tini, ja si jednu uhorku dám, ak sa nenahnevás 😀 - ja ti viem ponuknut cokoládu 😝

zuzub
17. feb 2009

ja tu mám orieškovú fidorku 😵

evus
17. feb 2009

bry vecer...

zuzi,zeby uz poslickovia???troska zavcasu,spomen to dokimu pri najblizsej poradni,moze byt,ze sa ti skracuje krcok,len aby si sa nezacala skoro otvarat,predcasny porod by nebolo bohvieco,uz to tych 9tyzdnov nejako vydrz.

ingulik
17. feb 2009

ahojky...
tak do siat som sa vmestila uplne v pohode...sice predtym mi vobec nebolo vidno brusko, ale ani teraz to nie je az take zjavne...
inak hroza to v tej zilinskej nemocke co sa stalo... 😠

hm...co by som vam ja ponukla...este mame kolaciky a kusok torty z krstin 😀

som dnes stretla ex-svagrinu, caka stvrte babo...tehulkujeme takmer podobne, ona je cca 2 tyzdne pozadu ale brucho uz ma akoby sla rodit hned zajtra... 😕 🙂

evus
17. feb 2009

ingu,tak to je super,tesime sa na svadobne fotky...

ty brdo,ze stvrte babo 😲

snazivazuzi
17. feb 2009

evus, poradnu mám 4.03. urcite mu o tych ˝bolestiach˝ poviem.

😨 😨 4. bábo.... vaooo

janulik.j
17. feb 2009

dobry vecer 😉
Evus tak ako maly uz lepsie aj Karinka? Inak nam na sopliky lepsie zabral Otrivin ako Libenar, lebo je tam aj ricinovy olej, kt. premastuje sliznicu a nejaka latka, kt. je aj na odpuchnutie sliznice. My sme tiez dlho bojovali so soplikmi. A aku mas odsavacku na vysavac? Keby tak vymysleli aj odsavacku prdikov to by sme potrebovali my 😀
Ja mozem ponuknut nanukove rezy, tvarohovu tortu sme uz zjedli 😝
Tini pridi pozehlit aj k nam!! 🙂

evus
17. feb 2009

zuzi,mozno to je v pohode,ja som to teda nemala,poslickovia zacali nejaky mesiac pred porodom,ale u teba je to moc skoro si myslim.ale aj poradnu mas este daleko,vsak keby sa to stupnovalo,tak radsej si tam zavolaj...a necitis odspodu nejake pichanie,alebo nieco podobne?

ingulik
17. feb 2009

no oni mali s mojim bratom tri...najprv dceru, uz ma 18 a potom dvoch chlapcov hned po sebe, su teraz tretiak a druhak tusim 😅 a s novym manzelom teraz caka stvrte...
dufam, ze dnes uz budem spat celu noc...na nacvik nocneho vstavania mam este cas si myslim...

snazivazuzi
17. feb 2009

nie evus, nic necitim.

janulik, neviem ako sa to volá, ale pamatam ze bratrancovi kupili nejaku ˝slamku˝ v lekárni ked sa mu tazko prdkalo 😀 - vsak skus

evus
17. feb 2009

ingu,takze takeho maleho benjaminka 😉

zuzi,myslis rektalnu rurku 😉

janulik,drobcom je uz lepsie,malemu odsavam tou odsavackou na vysavac,je to super vec a k tomu libenar kvapky,my nastastie mame pokoj s prdikmi.

ingulik
17. feb 2009

janulik, tusim existuje aj nejaky krem, ktory sa natrie na brusko, vstrebe sa a pomaha uvolnovat plyny....nespominam si ako sa vola, ale v lekarni mi dali taky prospekt o detskej kozmetike a bolo to tam...prospekt mam v PO....skus sa opytat...za to nic nedas a mozno to pomoze

evus
17. feb 2009

ingulik,myslis PUPIK???ten krem je na dve veci 😖

tinika
17. feb 2009

Hotovo uz pozehlene, len neviem na ako dlho, lebo uz je zase susiak plny 😀

zuzi uhorka je tvoja a coko si nechaj, ja mam, tak nebudem predsa oberaz o coko tehulku ne? 😉

ingulik
17. feb 2009

evus nie...malo to zlozitejsi nazov...

tinika
17. feb 2009

janulik keby si chcela umyť okna, tak ma ukecaš, ale žehliť? To nemusim 😀

ingulik
17. feb 2009

huraaa...spomenula som si...je to Flatulin od altermedu 😀

tinika
17. feb 2009

janulik dajake oslavy boli ze mas taky vyber? Tvarohovu tortu by som si dala, len neviem čo by mi ten tvaroh urobil. Som zjedla taky krem a uz ma par dni prehana. Ta laktoza je hrozna. Tak ja idem na telku. Potom este sem kuknem. pa

evus
17. feb 2009

tinika...vies co sa hovori,ze zehlia iba neschopne gazdine 😝 😀 ,bez urazky,to nie je z mojich ust

ingu,asi ich bude viacej tych masticiek.

ingulik
17. feb 2009

tini mne bude treba umyt okna 😀
evus a na to kto prisiel s tym zehlenim????

janulik.j
17. feb 2009

Zuzi tak rektalnu trubicku alias slamku mame, je to nasa najlepsia kamaratka 😀 Tehulkam odporucam ako povinnu vybavu 😉 Pupik mame neviem Ingu co ine to mohlo byt este existuje taky olejcek z Weledy co je bio kozmetika... My uz sme vyskusali asi vsetko co existuje, takze som profesional na koliky mohla by som si na to urobit aj zivnost 🙂 🙂 ale uz je to o 100% lepsie, len minulu noc ho to akosi zas chytilo,tak som spala max.3 hod. a teraz sa mi nechce spat 😠 dopozeram Ordinaciu a pojdem si lahnut...

evus
17. feb 2009

ingu,ja uz ani neviem kto mi to vravel a ja odvtedy tiez nezehlim 😀 ,proste pradlo treba vytrepat pred vesanim tak,aby si ho zberala rovne a nemusela zehlit.

janulik,hadam uz niedlho a bolesti bruska uz maleho prejdu,viem ako to je,ked spi v noci malo,my sme mali taku predoslu,uz som bola na maleho vazne zla,aj ked chuda za to nemohol ale ked je clovek unaveny,tak si to neuvedomuje 😒

janulik.j
17. feb 2009

Evus tomu nechapem preco neschopne gazdine zehlia? som nevyspata, tak mi to nemysli 😒 😉

Tini, tak ja to mam presne naopak. ale odkedy mame plastove okna, tak sme vacsi kamarati s umyvanim... Tortu sme dostali na Valentina od svokrovcov a dnes tu boli kamosky, tak doniesla jedna ten nanukovy rez na ochutnavku ku kavicke 😉

evus
17. feb 2009

janulik,proste ze tie sikovne to vedia pred vesanim vytrepat tak,ze to zberu rovne.

janulik.j
17. feb 2009

Tato noc bola vynimka po dlhej dobe cez den este "strielal" do plienky, ale vecer pekne sam zaspinkal, tak snad bude klud. Ja som uz tiez mavala nervy na maleho, ked nechcel v noci zaspat, aj ked tiez za to nemohol. a ked prvykrat nespal celu noc, tak som volala mangelovi, ze mi to robi Kubko naschval. ale to som este nechapala, ze ho tak boli to brusko a preto nemoze spat chuda male.

janulik.j
17. feb 2009

Ahaaa uz mi to doslo 😉 tak ja sa priznavam, ze som neschopna gazdina... ale zas Kubkovi by som neozehlene neobliekla, lebo predsa sa to tym zehlenim este vysterilizuje a ja by som ho najradsej celeho vysterilizovala 🙂

zuzub
17. feb 2009

zajtra ma čaká žehlenie 😀

ingulik
17. feb 2009

no tak asi ani ja nie som schopna gazdina 😀 ale zas ked mam tu spravnu naladu, pustim si radio a pozehlim celkom rada...len skoda ze taku naladu mam tak raz za tri mesiace 😝

evus
17. feb 2009

baby,tak zehleniu ZDAR 😀

tinika
17. feb 2009

Prave preto ze som schopna zehlim velmi zriedka 😀 😀 a len to najnutnejsie.

Ingu a čo ponukas na vymenu? 😀 Myslim za tie okna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre