Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

danielitka26
16. feb 2010

zuzub ty si lietavanka??

zuzub
16. feb 2010

vavenka a tlak si nemerala? ale radšej fakt skoč nech sa na teba kuknu.
mna praveže to brucho tak ako pri mrche neboli, ale tak inak ja už neviem, kua furt čosi od začiatku tehu niekedy je to už o nervy 😠
danielitka26 ja som žilinčanka 😉

vavenka
autor
16. feb 2010

Zuzi uvidim este teda, no......
Hej, no to tehotenstvo nieje bohvieco, v tomto nasom podani 😀 az sa mi nechce verit ked Tinika a Mum opisovali, ze to ide aj inac 😀

zuzub
16. feb 2010

asi tak vavenka a ešte aj to blbé pichanie injekcií 😝 nemám to rada aj ked som si už zvykla... ale vydržíme všetko hlavne nech sú naši drobčekovia ok 😉

zuzub
16. feb 2010

zatiaľ padám, idem na cvičenie, zas nebudem vládať ako minule a budem fučať jak slon 😀

tinika
16. feb 2010

vave tym inac myslis ze uzivat tehu? nebojkaj si potom este viac uzijes materstvo, na to tehu zabudnes a budes sa tesis s vandusky 🙂 ved po tom vsetkom čo ste prezili so zuzkou si to zasluzite

zuzub
16. feb 2010

diky tini 😔 🙂
fajne som si zacvičila, dnes sme mali prednášku-starostlivosť po pôrode

zuzub
16. feb 2010

a inak pozerám olympiádu, dúfam, že budeme mať dalšiu zlatú 🙂

zuzub
16. feb 2010

a máme striebornú 😀

vavenka
autor
16. feb 2010

Aj ja pozeram olympiadu 🙂

NO bola som na pohotovosti - tak vsetko ok - mala ma 1300g (za dva tyzdne teda pekne nabrala, mala 930g), vsetko ok, krcok tvrdy zavrety, tak som sa trochu upokojila.....

zuzub
16. feb 2010

vave, dobre že si išla aspon budeš kľudnejšie spať 😉 rozmýšľam čo som si ja dávala pri tých mojich odpadavačkach.... 😒

vavenka
autor
16. feb 2010

Zuzi ved presne aj ja som si tak povedala, ked mam haluzit celu noc a rozmyslat ze co ak, tak radsej pojdem....
Aspon som sa ukludnila.....

Joj ale dobry pretek bol 🙂

zuzub
16. feb 2010

hej hej pekný 🙂 aj ked nevidela celý...
a vavenka a aký si mala tlak?

vavenka
autor
16. feb 2010

Zuzi praveze celkom ok - 110 na 70, ale tak mam v sebe nejaku tu kavu, colu, zelezom som sa nadopovala..... Pizzu som zjedla 😅 ale verim tomu ze v tom autobuse bol nenameratelny 😀

Inak som si citala symptomy anemie - tak mam vsetky, okrem nechutenstva 😀 kutiky sa mi porobili, mam ciernu stolicu, odpadavam, som malatna, problemy so spankom, bolesti hlavy, lamavost nechtov, vlasov...... Tak som si navysila davku maltoferu 😅

tinika
16. feb 2010

vave si odpadla? a prečo v buse? sak nemas nemocku hned pri dome? a auto nemate? som rada ze je vsetko oka

zuzub
16. feb 2010

no anemia tak to poznám to je tiež moja "kamoška" z pred pár rokov vtedy som pol roka vkuse brala aktiferin to bol hnus,strašne ma aj žalúdok bolel z toho.ale jedz veľa kiwi koľko môžeš to je uplne super mne to možno aj čosi pomohlo.
teraz, že má tiež anemiu ale len takú slabú, zatiaľ lieky netreba

vavenka
autor
16. feb 2010

Tini no keby si citala pozornejsie 😉
Hej prislo mi zle, este doobeda, ked som sla do mesta..... Auto ma drahy.... JA som mala firemne, takze odkedy som PN tak fungujem na MHD 😉

vavenka
autor
16. feb 2010

Zuzi no ja som nikdy nemala problem so zelezom, takze pre mna su to novinky vsetko.... Hlavne ale je, ze mala je v poriadku, takze tym padom mi je to jedno 😀

zuzub
16. feb 2010

jasne vavenka to je najdôležitejšie 😉 ale to kiwi skús

tinika
16. feb 2010

vave ja som nečitala, len prebehla na chvilu kuk sem

vavenka
autor
16. feb 2010

Zuzi skusim, dik za tipa.....

Tini necitas? Cs Cs 😝 😀

tinika
16. feb 2010

vave prepac sa trapim s uzavierkou v PU a mam toho vela tak len som kukla ako tu oddychujete 😖

vavenka
autor
16. feb 2010

Tini mas odpustene 😉
Joj ja uz mam tyzden doma tlacivo na danove, a sa k tomu dajak neviem dokopat 🙄 🙄 mozno cez vikend 🙂

tinika
16. feb 2010

vave 🙂 dakovam, dnes to balim skor idem dospat tyzden 🙂

vavenka
autor
17. feb 2010

Ranko 🙂

Ja som sa zobudila nejaka nachladena ci co - aj hrdlo ma pobolieva 😖 tento tyzden zacal uplne ze skvelo 🙄

zuzub
17. feb 2010

čafte, vavenka aj mna boli od včera hrdlo a neznášam ten hnusný steptisan na cmuľanie ten sa tuším jediny môže 😝

vavenka
autor
17. feb 2010

Zuzi ja som rano nastriekala bioparox - som este doma nasla, tak ho tam dnes cely vystriekam a dufam ze prejde.... A caj s medom pijem a citronom.... A nos ked neprejde trochu do vecera s tmi kvapkami z morskou solou tak si dam olynth, sak ma cely stipe 🙄

ingulik
17. feb 2010

ahojte 🙂
no ja sa pridavam do klubu chorych...zuzub na hrdlo mozes aj propolky cmulat a tiez homeogene su dobre a pomahaju...ja od vcera panadol tri krat denne...

evitkamalicka
17. feb 2010

ahojky

aj ja sa citim tak vselijako len nie zdravo

zuzub
17. feb 2010

to je hrozné vave furt čosi 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre