Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
28. feb 2010

zuzub,myslím na teba a držím pršteky..

vavenka
autor
28. feb 2010

Zuzi drzime palce a daj hned vediet ako si dopadla 😕

slniecko4
28. feb 2010

zuzub sa ešte neozvala? 😕

vavenka
autor
28. feb 2010

Slni zatial nie, mna uz aj napadlo ze si ju nechali pre istotu na pozorovanie 😖 mate na nu niekto cislo?

slniecko4
28. feb 2010

vave,tiež som nad tým rozmýšľala,keďže sa neozýva.. 😒 ja číslo nemám,možno niektorá z holiek má..
ináč,super fotečky máš v albume,veľmi pekné.. 😵 kedy si fotila?

vavenka
autor
28. feb 2010

Dakujem 🙂

To este v 25tt tusim, mam par zaberov takych ze na pamiatku 😅

slniecko4
28. feb 2010

ty si tiež len do bruška pribrala a nikde inde.. 🙂

vavenka
autor
28. feb 2010

Slni no pribrala som kade tade, ale tak celkom rovnomerne, takze to nieje az take viditelne, ale istoze slo nieco aj inde ako do bruska, ale ved to potom zhodime, no nie? 😉

katka444
28. feb 2010

cafteeeeee 🙂

slniecko4
28. feb 2010

vave,no jasné.. 🙂 len keby sa to dalo tak aktívne cvičiť,ako pred tehu.. pri kojení sa nedá,aspoň ja mám pocit,že keď si dám polhodinku na stacionárnom biku,tak asi nie je také dobré mliečko potom,lebo malá nezaspinká hneď,ako predtým.. ale nevadí,zhodíme neskôr,do leta času dosť.. 🙂
katka,čaf.. 🙂

katka444
28. feb 2010

idem poslat zuzub sms. ja mam na nu cislo uz od jej prveho tehu, tak snad nezmenila.

katka444
28. feb 2010

sms dorucena, tak snad sa ozve

katka444
28. feb 2010

tak uz napísala. Nechali ju v nemocke, ze ma nejak stocenu maternicu a ma ju precitlivelu. Davaju jej vyzivu. Maly je ok. Bolesti jej trochu ustupili, ale este tam pobudne. A vsetky pozdravuje.

vavenka
autor
28. feb 2010

Tak super ze je maly v poriadku a dufajme ze to nieje nic vazne 😖 😖

Slni no to som pocula ze sa nema cvicit ked sa koji, ze ide do mliecka kyselina mliecna a ani ten adrenalin tomu nerobi dobre, co sa vylucuje pri fzyzickej zatazi....

No ja v lete budem este ako vzducholod, takze toto leto neriesim a tym padom do leta 2011 mam koopeeec casu 😀 😀

slniecko4
28. feb 2010

tak chvalabohu,že je v poriadku..
vave 😀

tinika
28. feb 2010

ahojte, tak uz sme doma, ukupkany, napapany. Dakujem za gratulacie Paťkovi.
Zuzub v nemocke??? Tak dufam ze su v poriadku

tinika
1. mar 2010

ta kde ste? na tretej strane som vas hladala

ingulik
1. mar 2010

ahojky....
zuzub myslime na teba, nech je vsetko oukej...
juj konecne dnes svieti slniecko, len skoda ze fuka...ale aj tak ideme voooon 🙂

vavenka
autor
1. mar 2010

Achojte 🙂

Tak Vanduska ma 1700g, chodidlo meria 6,19 cm 🙂 aj mi ho odfotila teta doktorka 🙂

Inak vsetko ok, akurat ze mam malo zeleza, ale to dobre vieme, vsakze.....

Zajtra mam hemato, tak som zvedava ako sa mi drzi krv 😉

Dnes sme ale mali kraaasny den, az sa cloveku lepsie dycha ked vykukne slnko.....

ingulik
1. mar 2010

vonku bolo dnes uuuzasne, keby tak chcelo byt stale...a len teplejsie a teplejsie...uz ma normalne ta zima nebavi....
vave...super...blahozelame 🙂
o zuzub nic nove?

slniecko4
1. mar 2010

vave,Vanduška rastie a rastie do krásy. 🙂
my sme dnes boli na poradni,máme 5400g,62cm a máme ešte tri týždne baliť na široko a stačí. 🙂 Dnes má Peťka 3 mesiace,tak jej taťko kúpil ružové šatičky. 😀
ingu,i u nás bolo dnes krásne slnečno,akurát poobede fúkalo už,ale už je to taký super pocit,že sa jar blíži.. 😵

vavenka
autor
1. mar 2010

Dakujeme dievcata 🙂

Inak aj ja som Vande kupila saty - na svadbu 😀 ideme draheho sestre cca 5 tyzdnov po porode, potom sfotim 😉

tinika
1. mar 2010

slni gratulujem k 3 mesiacikom, pozeram ze este musite balit, tak aspon niekto dlhsie ako my bo kazdy okolo len mesiac 🙂
zuzub aj ja na teba myslim
vave parada, uz velka kočka v tvojom brusku 🙂

ingulik
2. mar 2010

bre ranko 🙂
tini my sme balili pol roka...teda nebalili, len na noc, tak asi preto tak dlho sme mali
aj dnes vyzera ze bude krasne, juj sa tesim 🙂

katka444
2. mar 2010

ahojte, zuzub sa od vtedy neozvala. ale pisala, ze sa ozve az pride domov.

vavenka, tak vanduska krasne rastie. nasa mala v 32 tt 1500. zato mam hadam ja mensie brusko nez vy.

slni aj vy krasne rastiete, len tak dalej 🙂

u nas vcera krasne svietilo slniecko ale hrozne fukal vietor. ani net nam nefungoval. dnes tiez nadherne a uz bez vetra. zato bolo rano -2°C

slniecko4
2. mar 2010

dobré ránko a ďakujeme za pochvaly. 🙂
u nás tiež dnes krásne,takže po napapkaní pôjdeme na prechádzku. 🙂
a hádam zuzub skoro príde domov..

slniecko4
2. mar 2010

tini,vy už ste boli na prvom očkovaní? nám to doky presunula na 22.3.,keďže malá mala dlho žltačku.

tinika
2. mar 2010

slni nam sa to presuva zase kvoli tej reakcii na prve očkovanie, buduci tt ideme na kontrolu a potom sa uvidi

vavenka
autor
2. mar 2010

Ahojte 🙂

Tak hemato v pohode - zelezo sice nemam, Vandus ho asi potrebuje viac, tak ale nech si berie, nevadi, par tyzdnov este vydrzime 🙂 Ostavam stale na 0,2ke clexane, najblizsia poradna o mesiac - uz bude pravdepodobne posledna do porodu 😉 po porode potom este sestonedelie sa vacsinou pichaju injekćie a koniec - kokso po roku a pol, uz sa neviem dockat, to bude uulava 😀 😀

V KE je pekne slnecno, ale ovela chladnejsie ako vcera, som fajne premrzla, tak dufam ze sa to neodrazi na mocovom mechuri zas 🙄

Vcerajsi nakup odfoteny 😉

tinika
2. mar 2010

kocky čafte, som bola na novom konovi ale len do 5 feb. su prispevky tak som tu s5 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre