Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
6. apr 2010

ahojte, teraz som si tu konečne sadla, kym som vybalila popratala tak maly sa zobudil s velkym plačom. čo noveho? katka este nerodi? a maxi uz porodila asi čo?

tinika
6. apr 2010

maxi vaav gratulujem, takze si mala niečo ako ja, kontrakcie a aj tak cisarsky. len ti teda nezavidim ten spinal, kedze ja viem ez vraj 24 hodin sa nesmies postavit to by bolo pre mna des ale ze ani hlavou otočit? to si akoze čumela do stropu celu den???? hroza.
no a to točenie hlavy poznam a odkrvene končatini este 10 minut po sadnuti hihi
mna rana začala boliet az po 3 mesiacoch :((
a tiez vravim ze plaovana sekcia je pohoda, hoci pocit ze to je iste ... neviem neviem

tinika
6. apr 2010

maxi ti zavidim tu anorekticku postavu 🙂 ja som jak v 6 m :(((

tinika
6. apr 2010

inac som asi naseho pata velmi prechvalila, začina byt zarevany, zamrčnany, nechce zaspavat. u nasich to bolo dačo strasne, včera nespal od 2 do večera a potom uz bol taky unaveny ze uz nevedel zaspat. a doma tiez ked ho davam poobede musi naprv trocha poravat az tak zaspi :(( skončili sa nase zlate časy hihi tatino hovori ze to nie je jeho patko ze ho museli vymenit hihi

tinika
6. apr 2010

aden 🙂) ja mam pocit ze tu uzkost ma nas pato uz teraz hihi

tinika
6. apr 2010

maxi natalka je nadherna

tinika
6. apr 2010

kocky nikto tu nie je? to si sama pismenkujem :( skoda no

vavenka
autor
6. apr 2010

Tini ja som tu, ale tak neni velmi co pisat 😅

tinika
6. apr 2010

vave ja len som si chcela aj pokecat ako sa mate tehule a tak ale nikto mi ani neodzravil tak som myslela ze tu nik nie je a som sa pytala či katka este nerodi ale uz som sa dočital ze ee 🙂 ako si sviatkovala?

vavenka
autor
6. apr 2010

Tini no musis zacat citat, aj Natalka je tu na fotke, aj Katka sa dnes vypisovala, ako dopadla, sak to je 5 min citania 😉
Aj som pisala ako som sviatkovala 😀 dobre, dalo sa, u draheho na dedine sme boli, takze obzieracky, som v kuse mala plny zaludok 🙂 a v pondelok uz sme boli v KE, takze vegetik, len drahy ma trocha ofrkal vlaznou vodou, aby sme boli obe cely rok zdrave 🙂
Citam ze Patko je placlivy - no chyta nove moresy, mozno zubky idu, ktovie.... A ty co teraz porabas, ked uz skoncil marec? nenudis sa? 😉

ingulik
7. apr 2010

bre ranko
maxi...velka gratuacia k Natalke, je nadherna...tfuj tfuj
aden....no Nika ma separacnu uzkost asi cely svoj zivot 😀 ale nie je to az take strasne, teraz ked uz lozi sama tak ma aj najde a pride aj do druhej izby sama....akurat musim davat pozor kde sa stavia a co vytahuje z policiek....u nasich musim odnasat nasho stareho hluchoslepeho psa prec, lebo ho furt nahana a on nema rad deti....najzaujimavjsia je miska s vodou a podobne veci ako tatinove kable 😉
....juj som aj rada, ze je po sviatkoch....zbohom linia....tehulky normalne vam zavidim, ze nemusite dbat na liniu 🙂
zuzub...to tvrdnutie brucha mas ked lezis na chrbte? ak ano, to ti maly tlaci na dolnu dutu zilu a obmedzije tak prietok krvi sebe aj tebe, preto treba lahnut nabok vtedy alebo sa postavit....vola sa to syndrom dutej zily...ja som mala tiez, dokonca mi ctg nemohli ani na chrbte robit, som na boku musela lezat....
tini....no maly Ti dal pokoj asi iba cez danove a teraz sa snazi naplno uputat pozornost 🙂 to aj Nikca mala take obdobie, kedy ani spat ani na ruky, proste nic nebolo dobre....to sme mali vtedy hlavne ked sme po dlhsej dobe prisli do PO....som myslela ze sa z nej zblaznim vtedy....nastastie to preslo

tinika
7. apr 2010

Vave no som prebehla ale ja som tu nebola od stvrtka či od piatka takze ste toho popisali dost. no neviem zatial nevidim ze by mu sli zubky a nenudim sa bo este nemam okna umyte, balkon domalovany, este mi treba podokončovat učto a dph zase začina a vyplaty takze nudit sa tak skoro nebubem

tinika
7. apr 2010

a mam aj novy učes ale noo.... sak ked ma ingulik uvidi ta vam povie, divne vyzeram hihi

ingulik
7. apr 2010

jej tini tak som zvedava 🙂

tinika
7. apr 2010

no ingu len aby si neutekala 🙂)) uz som učes znormalnila trocha bo ja si tak vyfukat neviem ale ta farba .... dala som si melir blond a mam zlte vlasy trocha to potrva kym sa to ako tak "zbieli"

vavenka
autor
7. apr 2010

Caute caute 🙂
Ako sa mame? Dievcata niesom si ista, ale mam podozrenie, ze rano mi odisla hlienova zatka..... 😕 Maminy - vy ste to registrovali? AKo dlho pred porodom?

majulienka32
7. apr 2010

ahojteeee 🙂
vavenka no zatka moze odist aj v den pôrodu, ale moze odist aj trebars tyzden pred porodom... je to individuálne...mne odisla den pred pôrodom..nooo ale do takeho tyzdna dvoch najneskor ides nato.🙂)

majulienka32
7. apr 2010

inak vsetkym novym mamičkam a detickam gratulujem....

vavenka
autor
7. apr 2010

Caau maju, akurat som na teba myslela minule, ze ako sa mas, sme rozoberali malinikovy caj 🙂

Ako sa s Petkom mate? Este nechystate surodenca? 😉

majulienka32
7. apr 2010

Vavenka no mame sa fajn.Vsetko je ok, maly je zlatucky a poslusny chlapcek..pridala som aj tri foto z tohto vikendu..
a ten malinikovy caj som pila posledny mesiac kazdy den pol litra..a skoncila som vies ako sekciou..aj lanove semienka som jedla jednu cajovu lizicku denne a to je vraj velmi dobre na lahke vyklznutie babetku pôrodnymi cestami..treba vyskusat, za pokus to stoji..
a ty sa mas ako uz sa pripravena psychycky aj fyzicky na novu etapu zivota?
co sa tyka surodenca, takuz mm by uz aj zacal pracovat na dalsom..ale ja vravim ze radsej az na buduci rok..este nech petko trocha podrastie...

majulienka32
7. apr 2010

polievkovu lyzicku lanovych semienok som chcela napisat... 😀

vavenka
autor
7. apr 2010

Maju no ja som zatial pokojna, akurat dnes rano som ostala trocha vyplasena z toho "nalezu" 🙂 ani neviem ci to bolo ono, ale tak najskor ano... Co ine by to mohlo byt, vsakze?
Lanove semienka mam doma, este ked som zapchu mala, som si ich davala do jogurtu a ten caj si tiez chcem kupit.....
No som zvedava, ako to cele bude 🙂 Ale kedze neviem co coho idem, tak sa viac tesim ako bojim 😀 😀
Jooj Petulo je zlaticko 🙂

majulienka32
7. apr 2010

vave ako to bolo tak klzke a belave tak to bola urcite zatka...no som zvedava do kedy vydrzis 😀
a tie pocity pred pôrodom poznam aj ja..lebo clovek nevie do coho ide..aj ked moj porod bol hotova kalvaria...ale hlavne ze dopadlo vsetko ok..uz druhy bude hadam lepsi.
jaj za chvilku sa tu vsetky rozrodite..kukam ze mate terminy jedna po druhej 🙂

vavenka
autor
7. apr 2010

Maju no bolo to ako krvavy sopel 😀 take uz skoro zelatinoidne, by som povedala, pardon za nechutny opis 🙂 a bolo toho 2x za kavovu lyzicu 😅 aj ja som zvedava, joj 🙂

majulienka32
7. apr 2010

vave to bolo ono, to moze mat aj primes krvi a moze to byt aj ruzovkaste ako pises..no uvidime kedy sa rozrodis... 🙂 prvy krok mas za sebou 😀 , aj ked nie vsetkym zenam odide ta zatka..nemusi

vavenka
autor
7. apr 2010

MAju praveze to bolo s takou hnedastou krvou, na 2x som to nasla.... A teraz uz nic,..... No uvidime uvidime, ale mam z toho riadny adrenalin 🙂

majulienka32
7. apr 2010

no to ti verim...ale nic sa neboj,vsetko je zatial ako ma byt 😉

katka444
7. apr 2010

ahojte,

majulienka vitaj. ze sa tak aj ozves. ste krasnucky 🙂

vaveeee ty ma chces predbehnut? ci co?

vavenka
autor
7. apr 2010

Kati nemam v plane 😉

katka444
7. apr 2010

ja som zatial nic take ako zatka nespozorovala. zatial len klasika vytok bielo zlty.

som dnes volala sestricke k mojmu dr. tak zelezo uz nemusm brat. a uz ma tam nechcu 😢 😀 , ze uz mam ist len do nemocky ako mi tam kazali. tak som sa ani na EPI nepytala. a u vas v nemocke pichnu EPI kedykolvek? lebo som pisala do temy o mojej porodnici a vraj pichaju len v pracovne dni aj to len do 13tej, lebo ju treba este 2x dopichnut, tak abz stihli do konca prac. doby. to aby som malej rozkazala, kedy sa ma tlacit na svet 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre