Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

petulig
16. jún 2010

@tinika ani mi nic, sice doktorka tvrdi uz od stvrteho mesiace ze uz kazdu chvilu budu a nic. Tak hadam sa dockame. Kamosky uz vsetky maju deticky aspon dolne dva.

tinika
16. jún 2010

@petulig no nam lekarka povedala pred dvoma tyzdnami ze tak skoro nebudu a teraz je kludny tak asi fakt nie

petulig
16. jún 2010

@tinika no ani by som to velmi vazne nebrala. Kamoska boli v pondelok na poradni, doktorka pozerala malemu do pusy a ze zuby veru tak rychlo nebudu. A do rana mu jeden vysiel 😀 😀 takze kedykolvek to moze byt

tinika
16. jún 2010

🙂 no ale teraz je kludny tak jedine ze by to bolo take idealne bezbolestne ako ta znama ze ani nevedia ako zuby mu vysli dnes na man vyceril taky krasny zubkaty usmev 🙂 a moj len hole dasna hihi

ingulik
16. jún 2010

ahojky...no aj my sme sa dnes nudili doma statocne...
baby nebojte, zuby budu...Nika slintala a hryzla vsetko od 3,5 mesiaca a zub prvy vysiel az na siedmy mesiac, potom rychlo dalsich pat a teraz sa jej vytlacil dalsi 🙂

tinika
16. jún 2010

ingu tak to mame 2tt aby vysli hihi

katka444
17. jún 2010

no ahojte koceny 🙂

malo sem chodim, teda skoro vobec. strasne sa trapime pri papani. nie a nie sa prisat. uz sme z toho cela rodina na nervy. trva to aj hodinku niekedy kem si chyti prsnik a potom je uz unavena a zaspinka mi na nom a asi nespapa tolko co by mala. aj za posledne 2 tt malo pribrala. dnes ideme papat k dr. a odvazia nas kolko spapa. a pritom mlieka mam dost. rekord v nerveni bol taky, ze mi papala o 10:30 a potom az o 18tej aj to som si musela odsat mlieko a dali sme jej s flasky. nechapem co sa stalo, preco si nechce chytit didku.

tinika
17. jún 2010

Kati takto sme sa aj my trapili ze nechcel chytat a odmietal ./ drzim palce, nech sa to zmeni a mozes dalej kojit

zuzub
17. jún 2010

ahojte 🙂 nejak nestíham písať ale aspon čítam 😉 máme sa celkom dobre, dnes sme boli na poradni máme 4360g 🙂 pekne priberáme, aj ked sa tiež pri kojení niekedy trápime, malý po 5-10 minutach sa začne zlostiť, trhať a zle sa mu ťahá 😖 je to vraj asi tým, že ma silný tok mliečka.... a stáva sa to len cez den, vnoci pekne papá, tak hádam sa to zlepší.
v nedeľu 27.juna máme krstiny konečne.
inak Miško je zlatý, a strašne rýchlo sa mení...... 🙂

zuzub
17. jún 2010

a pridávam aj nejaké foto

zuzub
17. jún 2010
tinika
17. jún 2010

@zuzub krasny je, tak nie ze by som bola rada, ze sa tak s katkou trapite, ale aspon viem ze som nezlyhala, ze take problemy mate viacere

vavenka
autor
17. jún 2010

Zuzi aj mne sa sem tam puci na didke, ja mam ale skor pocit ze ju boli brusko, nie ze mi ide vela mliecka, lebo v noci mam podstatne plnsie prsia a vtedy papa pekne....
Maly je krasny 😉

Vanda dnes rano 😉

nikka_
17. jún 2010

vavenka Vanda je nádherná.. baby ja len chcem k tomu kojeniu.. aj ked je to tažké nevzdávajte to.. ja som to nezvládla a dala som mu po troch mesiacoch umelé a ľutujem, lebo mám dojem, že som v tomto zlyhala.. mala som viac vydržať vraj to chce len pevné nervy, odhodlanie kojiť a ono to časom pojde všetko hladko... inak dajte aj mne adresy na FB, lebo som tam častejšie než tu...

tinika
17. jún 2010

vave nadherna je 🙂
nikka ja som sa snazila ale kedze som aj pracovala bolo toho na mna vela tak som to nezvladla

tinika
17. jún 2010

@nikka_ meno mas v IP tiez som tam častejsie

petulig
18. jún 2010

jeeej vanda je strasne zlatucka.. aj ja cem take male.My uz sme tak velky kua, uz len lozit, behat a vymyslat.
nikka aku mas fotku v profile na fb? pridala som si nejaku inu asi, rocnik 93 🙂)

adenka
19. jún 2010

ahojte,

baby nestiham teraz chodit, len som preletela co je nove... babatka su kraaaaaaaaasne, uzivajte si ich co najviac, lebo to tak strasne leti... my mame o tyzden 10 mesiacov... a mam pocit ze len teraz som rodila...

ku kojeniu, tu na MK je super laktacna poradkyna, vola sa annag. mne veeelmi pomohla, vdaka nej som sa super rozkojila a pomohla mi aj s inymi vecami takze jej skuste napisat IP, zatial co viem, snazila sa pomoct kazdemu.

tinika
20. jún 2010

kočky to sa uz neda dostat do fotoblogovv rovno z diskusie?

dzou
20. jún 2010

tini da ale musis klik na fotku toho koho chces album 😉

tinika
21. jún 2010

@dzou jee diky tak to zmenili takto 🙂

majulienka32
21. jún 2010

ahojte babulky, napiste mi do ip adresy na fecbuk, tam som casto..diky.. 🙂

tinika
21. jún 2010

no vas pribuda na konovi ale stracam prehlad kto je kt hihi

tinika
21. jún 2010

čitam po sebe a kukam jaku somarinu som dala, ze na konovi ,som myslela na facebooku ze stracam prehlad

ingulik
22. jún 2010

ahojte...
....mna snad drbne z toho pocasia....
...inak krasny su drobcovia, my sme vcera oslavili rok s Nikou 🙂

tinika
22. jún 2010

ingulik jakze ja som to včera presvihla? tak az dnes som ti na fb gratulovala teda malej 🙂

vavenka
autor
22. jún 2010

Ingu gratulujem malej 🙂
My mame za sebou svadnu Vandinej krstnej, super bolo, o poltretej sme sli domov, ja by som aj dlhsie ostala, ale drahy uz bol unaveny (spolocensky 😀 ).. Vanda bola zlata, trocha poplakala okolo osmej a potom v kociari zalomila a spala v kuse, len ked bola hladna tak zamrncala 🙂 pestunok tam bolo neurekom, takze som sa aj zabavila, aj sme potancovali, som sa tesila jak male decko 🙂

evitkamalicka
22. jún 2010

ahojte,

Nike vsetko naj 🙂

slniecko4
22. jún 2010

ahojte,
ingu,všetko naj naj naj Nike. 😵
vave,takže Vanduška už aj svadbuje,hej? 😀
evit,uteká ti to riadne,čo nevidieť drobček na svete.. 😵

tinika
22. jún 2010

@evitkamalicka ty kokso ale to zletelo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre