Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
23. feb 2011

@katka444 mesiac :/ a 4x 🙂)) takze 2x viac ako pri patovi a uspech 🙂)))vdaka

tinika
23. feb 2011

boze baby jak ten čas leti nedavno sme stresovali pre prve // a uz mame skoro vsetky ročne deti 🙂 a starsie🙂

ingulik
24. feb 2011

@slniecko4 no mne meskala viac ako dva tyzdne, tehu testy boli negativne a pichla mi ju hned vtedy...a tiez vravela ze to vyzera ze uz uz mam dostat a aj tak mi ju pichla....teraz mi zase meskaju uz viac ako dva tyzdne tak idem v pondelok tam ale uz si pichnut nedam...kojim stale aj vtedy som kojila a dost ma to sokovalo ze aj napriek tomu mi ju pichli...no mozno ze existuje aj nejaka ina vyvolavacka okrem agolutinu, ale poviem ti mne z neho bolo dost zle, nevladala som na nohach stat taku silnu ms som mala... ☹

katka444
24. feb 2011

@ingulik meraj si teplotu. vieš že sa hovorí, že kojenie môže pôsobiť ako antikoncepcia. možno zato sa vám nedarí. aspoň budeš vedieť či ovuluješ každý mesiac, či nie, a či sa triafate.

ingulik
24. feb 2011

@katka444 kati tento cyklus meriam teplotu takmer kazdy den, ff mi ovuklu oznacilo uz asi 5x inak, teraz uz 5 dni sa mi teplota drzi nad 37...jedine co som ziskala tym meranim je este vacsi chaos v hlave....a co sa tyka kojenia...uz som mala ms pravidelne kazdy mesiac, tak neviem ci je problem iba tam...idem v pondelok ku dr a uvidim...

ingulik
24. feb 2011
tinika
24. feb 2011

@ingulik divne ked tak uz by som povedala ze ovu bola na 32dc nie?

ingulik
24. feb 2011

@tinika veru, urcite nebola vtedy ked ju vyznacil ff, podla mna bola okolo 14teho februara, vtedy aj hlien bol taky ovulkovy....proste chaos

slniecko4
24. feb 2011

@ingulik tak dnes som volala Dr.,krv v poriadku,čiže to bude kojením,aj keď tiež divné,od júna do decembra som mala MS normálne,január nič,február nič.. Tehotná nie som a pýtala som sa,či musím na tu vyvolávačku,tak povedala,že nie,že teraz to necháme tak.. Ale že otehotnieť môžem aj napriek tomu,že nemám MS,že dosť veľa žien mala,čo prišli,až keď začali cítiť pohyby,lebo si mysleli,že keď koja,nemôžu otehotnieť.. 😅

katka444
24. feb 2011

@ingulik no ja si myslim, že čisto teoreticky by ff aj mohol mať pravdu. keby si počkala a nedala si nič pychnuť na vyvolanie MS a do cca 13-14 od vtedy ako ff vyznacil ovu pride MS sama, tak mas potom len neskoru ovu. ak sa teda udrzia takto vysoke teploty tych 13-14 dni, mohlo by to tak byť. to len moje skúsenosti z merania BT

katka444
24. feb 2011

@tinika tini ty brdo, že mesiac snaženia. a predtym sme sa jak snažili a nič. asi sme moc tlačili na pílu.

ingulik
24. feb 2011

@katka444 no ale ovu som podla ff mala najskor 18dc, potom mi ju presunul na 22dc a teraz je az 37dc, medzitym vobec nevyznacil, takze je to divne....tehu priznakov je spusta....od pichania v podbrusku cez poriadnu unavu a dnes sa k tomu pridali aj prsia....
...ale uz to neriesim, cez vikend posledny test nech viem co mam povedat dr a kaslem na to....nevzdavam sa, ale prestavam sa tym zaoberat, pretoze mi to uz lezie na nervy....dochadza na moje slova, ze vsetky kamaratky co sa zacnu snazit o mimi budu tehu a ja nie, ja mozno az potom....prajem to vsetkym mozno aj viac ako sebe...a snad potom sa to aj podari....
....ved Tinike som povedala, ked neverila ze z toho daco bude, ze urcite...a podari sa to aj Maju al Slniecku....a verim tiez ze skor ako mne....nechapte ma zle baby, je to len moj vnutorny pocit a budem sa tesit uprimne s kazdou z vas....s Tini sa uz tesim 🙂
....a dala som si na to teraz fajne cervene vinko 🙂

ingulik
24. feb 2011

a este pokial bola ovu naozaj vtedy ako ju posledne oznacil ff, tak tehu asi tazko budem, kedze v tom case sme nesnazilkovali 🙂

tinika
24. feb 2011

@katka444 určite je to o psychike som zivy priklad aj pri patovi ked som sa na to vykaslala hned sa podarilo 🙂 takze baby neplanujte len sa rozhodnite z ničoho nči bo ja keby čakam rok jak som prv chcela ta veru budem čakat dlho

katka444
24. feb 2011

@ingulik no ale predtym neboli teploty tak vysoke ako teraz po tom 37 DC. ja len zeby bolo zaujimave to domerat. mozno sa ti rozhadzal cyklus a posunula ovulka. uz je na tebe ako sa citis. ci to nechas tak, ci sa budes sledovat. jednoznacne drzim palce, nech si coskoro opat tehu.

katka444
24. feb 2011

@katka444 tini myslim, ze ja som tiez zivy priklad. kolko sa nedarilo a ked som mala ist na laparku a mala som v hlave len tu laparku a nemyslela na otehu, podarilo sa.

katka444
24. feb 2011

hi to mal byt odkaz pre tiniku
@tinika 🙂

tinika
24. feb 2011

@katka444 veru teba davam ako zivy prikald kamoskam 🙂)

katka444
25. feb 2011

@tinika 😉

ingulik
25. feb 2011

@katka444 dnes som uz nemerala a ani nebudem cez vikend...uz len preto ze som zabudla teplomer vziat so sebou...mozno to opat skusim, ale neskor...

vavenka
autor
28. feb 2011

Ahojte po vikende, ako sa mame? 🙂
Joj vikend bol kraaasny, vsak? A zajtra uz mame prvy marec, tak dufam ze jar je za dverami 😉

@tinika no ako??? Ako dopadla krv? Testovala si? Sak onee, zvedave sme 🙂

tinika
28. feb 2011

@vavenka krv potvrdila ze som v 4tt 🙂 a testovala som este v piatok a pekna dialnica 🙂)

vavenka
autor
28. feb 2011

Tini superr, gratulujem este raz!!! Drzime prsty nech je secko ok 😉

tinika
28. feb 2011

@vavenka dakovam, ste mali včera sledovat jak sme to svokre hovorili az na 4x jej to doslo, ma teraz starosti velke , synovec co ma leukemiu tak v piatok dosli vysledky a ma najvyssi stupen .(( ide na transplantaciu :(

mum_to_be
28. feb 2011

tinika, tesim sa s tebou, krasa!!!
merania a grafy, to mi nastastie nic nehovori. ja by som ich asi mala sledovat, aby sme nemali aj nejake neplanovane babeno, hihi. 😉 u nas to ide nejako az moc lahko. 🙂

tinika
28. feb 2011

@mum_to_be 🙂 no tentokrat aj ja mam pocit ze bars lahko 🙂)

mum_to_be
28. feb 2011

tinika 😀

mum_to_be
28. feb 2011

na prvy krat?

mum_to_be
28. feb 2011

a s patkom to bolo kolko mesacne snazenie? aj jedna moja kamoska sa velmi dlho snazila o prve babatko, mala nejake problemy, no a druhykrat otehotnela neplanovane. rozdiel ma 18 mesiacov medzi detickami. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre