Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
2. nov 2009

ahojte, pekný dník 🙂 Kati držím ti palce 😉 mna tuším čakajú nejaké odbery budúci týžden

tinika
2. nov 2009

Ahoj zuzi

zuzub
2. nov 2009

ahoj tini? ako dneska? čo ideš porábať? už máš zbalenú tašku do pôrodnice? 😀

tinika
2. nov 2009

zuzi idem zehlit paťovi veci čo su vyprate a periem dalsie, takska zbalena tak napoly hihi

tinika
2. nov 2009

a ty? čo porabas?

tinika
2. nov 2009

no idem zehlit bo nič neurobim a uz mam ohlasenu navstevu poobede a tak letim na kavu s kamoskou hihi a potom stretko smmm ideme objednat vstavanu skrinu na chodbu 🙂 bohaty program dnes 🙂

vavenka
autor
2. nov 2009

Bre ranko 🙂
Kati drzime palce.....
aaa ja dnes nemam na plane nic 😀

zuzub
2. nov 2009

vavenka tak to sme na tom podobne 😀 ale pôjdem sa asi aspon vonku prejsť

vavenka
autor
2. nov 2009

Zuzi no aj ja by som sla, keby som mohla....
Vo stvrtok mam poradnu, tak dufam ze ten prikaz "prisne lezat" uz bude zmierneny na "setrit sa" 🙂

zuzub
2. nov 2009

ja mám poradňu budúci týžden v stredu

jahoda
2. nov 2009

ahojte, som sa chcela len pochvalit ako byvala snazilka z tejto temy, ze uz to mam za sebou..nasa Miska sa narodila 27.10. s krasnymi mierami 3820g a 52cm 🙂 Drzim Vam palce a tesim sa uz teraz na krasne miery Vasich deticiek...ja zas nakuknem, mala potrebuje otvorit mliecny bar 😀 😀 😀 pa zatim...

slniecko4
2. nov 2009

ahoj jahoda,klobúk dolu pred mierami malej,riadna slečna sa narodila... 🙂 nemala si ťažký pôrod? prajem veľa zdravíčka a radosti.. 🙂

zuzub
2. nov 2009

jahoda,gratulujem 😉 hlavne nech ste zdravučké....

slniecko4
2. nov 2009

babenky,ktoré už máte deti a máte doma monitor dychu nanny,neviete poradiť,lebo dnes som na nete čítala,že cez kokosový matrac to nemá dosah a my máme presne takýto matrac.. či je to fakt pravda.. 😒

vavenka
autor
2. nov 2009

Jahoda gratulujeeem 🙂 tak sa tesim ze to ma za sebou, ked bude cas, tak si prosime fotky a podrobnosti z porodu 😅 😅 😅 A krasne meno ste vybrali 😉 Prajem vela zdravia a stastia a nech mas dobre a poslusne babo 🙂

Slni ja netusim...... Dakde v mamickovskych temach sa o tom nepise? Ani neviem ci tu niektora ma monitor dychu 😕

vavenka
autor
2. nov 2009

Katka44 tak ako bolo na poraddni? Aj ultrazvuk ti robil? 😉
Ja uz sa tesim na stvrtok.... Som zvedava kolko krpec narastol 😅

majulienka32
2. nov 2009

ahojte ja len sem tam nakuknem, nemam casu dem velap isat..
slniecko my mame doma presne ten madrac Nany a mame aj presne kokosovy matrac, ten sa praveze najviac odporuca k tejto podlozke a ma to perfektny dosah, je super aj matrac aj ten monitor dychu, sme s nim spokojny,takze nemusis vahat.. 🙂

majulienka32
2. nov 2009

slniecko pardon chcela som napisat ze mame monitor Nany a nie madrac Nany 😀

slniecko4
2. nov 2009

maju,pochopila som,tak ďakujem,lebo už som bola na pochybách.. takže môžme kľudne kúpiť. 🙂

tinika
2. nov 2009

Jahoda jeeee tak vy uz to mate za sebou, aky bol porod?? PRajem hlavne pevne zdravičko

majulienka32
2. nov 2009

slniecko ano kludne kupujte 🙂 a uz si pobalena do porodnice?
ahoj tini, no som zvedava ktoru z vas dvoch to skorej chyti 🙂

vavenka
autor
2. nov 2009

Caaau majuu,
ako sa mate? Som si pozerala fotky, ten Tvoj Peto je iny manekyn 😉
Vsetko ok? Papate, kakate, spinkate? A ty ako? Uz mas kondicku ako pred porodom? 🙂

majulienka32
2. nov 2009

ahoj vavenka. noooo mame sa super..vsetko je ok.klo klop klop. kakame papame, spinkame dobre, rastieme ako z vody..uz aj sam stoji a chodi s pomocou mojho jedneho prsta.. 🙂 kondicku mam ako pred porodom , akurat mi uz pomaly zacina odchadzat chrbat..ved vlacit 11 kg d zabrat, pockaj pridam jednu foto ..
a ty sa mas ako ? ako sa ma malicke v brusku? dufam ze ho dobre zivis 😀

tinika
2. nov 2009

ahoj maju tak to sme asi uz tri hihi
a katka nedala spravy ze ako pochodila???? Peťko je uz velky fesak 🙂

majulienka32
2. nov 2009

kuknite ako stojime 🙂

majulienka32
2. nov 2009

coze katka uz porodila????

tinika
2. nov 2009

hihi maju nie mala ist na nejake test
no a ja idem dnes zase do terenu 🙂

vavenka
autor
2. nov 2009

MAju kokso maly uz je jaky velky !!!
Super, tesim sa ze ste ok,..... No ja papam poriadne 🙂 kolko do mna vojde.... Teraz mam akurat obdobie bolavej hlavy, ale inak snad vsetko ok....
Katka este nerodila, len mala dnes tripple testy ci co, alebo pradnu, neviem presne 😉

tinika
2. nov 2009

myslim ze triple testy vavenka
ja tiez papam kolko da hihi ale občas musim často a mensie porcie bo uz ma zaludok malo miesta 🙂

majulienka32
2. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tini ja som tam precitala ze porodila namiesto pochodila...no ja som asi slepa.. alebo prepracovana z materskej..
a de ides takto vecer? nieze by sioddychovala.. chudacik Patrik, nosis ho na nocne vychadzky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre