Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
5. apr 2011

@vavenka ako nerozhodli, sak ste snazili dlhsie nie? či čakate druhe? 🙂)

vavenka
autor
5. apr 2011

@ingulik fiiha, mna vzali asi do troch tyzdnov... Zaujimave. Nechapem preco, ci maju vela alebo co....

@tinika tak nejak, vyzera ze hej 😀

jahoda
5. apr 2011

vavenka, to pri prvom, ci mas uz tajomstvo? ;) no, my sme sa tiez uz rozhodli, uvidime, ci to bude podobne ako u Vas tinika :D som zvedava...juj, ked ja niekedy riesim veci az "po"...

jahoda
5. apr 2011

super vavenka, gratulujem!!!! uz si bola aj u Dr?

jahoda
5. apr 2011

@vavenka super vavenka, gratulujem!!!! uz si bola aj u Dr?

mum_to_be
5. apr 2011

@vavenka - ja odpadneeeeeem!!!!! v kazdom pripade gratulujem, 😀 😀 😀 , parada. a kedy je termin? resp. ktory si tt?

vavenka
autor
5. apr 2011

Jooj zeny, nikde som nebola, vcera som estelen test ocikala a je tam daco, no 🙂 neplanovali sme vobec, tak nejak vyslo, este sa moc netesim, viete aku mam historiu aj pri Vande, takze len tak potichu 😉

mum_to_be
5. apr 2011

vavenka, ale drzat palce mozeme, vsak?

tinika
5. apr 2011

@vavenka faaaaakt? 🙂)) a to si este pekne pamatam ako si vravela ze vandus bude jedinačik 🙂) tak gratulujem, smiem? 🙂) a kedy to bude?

tinika
5. apr 2011

@vavenka jasne, drzime prsteky hlavne 🙂 a tato čo na to? neboj, vsetko bude ok

vavenka
autor
5. apr 2011

hehe dakujem dievcata 🙂 no tato je zdeseny, ale hadam to rozdycha 😀 termin je niekedy v polovici decembra, podla PM.

tinika
5. apr 2011

@vavenka .)) takze mozno vianocujes v nemocke .))) to mne ze ako to zvladnes??? tak ty este horsie, bo mas o pol roka mensi rozdiel ako ja .))

tinika
5. apr 2011

@vavenka tak teraz zimusne baby .)) som dala tak namatkovo do kalkulačky a dava termin 10,12 a ideal od 26,11 hihi ako moj pato 🙂

vavenka
autor
5. apr 2011

@tinika jaaaj to je este dalekooo, v prvom rade si pockam na doktorku, ci je vsetko ok a potom prezit prvy trimester a potom... No hej, lenze ty pracujes, ja nie 😉

tinika
5. apr 2011

@vavenka 🙂 no ta idem sa ohadzovat s tymi peniazmi čo som zarobila 🙂)) kupila som zimne pneumatiky a mam 0 a este par dostanem a treba klimu a cez rok nemam nič, len jedneho traposa, takze ziadna slava .)) čo sa penazi tyka, aspon mas menej nervov a viac casu na malu 🙂 a spanok .) drzim prsteky, nech je vsetko ok, ja este tyzden a mam 12tt začaty tak sa tesim

vavenka
autor
5. apr 2011

@tinika no ja sa nestazujem, Vanda je taka ziva, ze si neviem predstavit nieco popri nej robit... A neviem si ani predstavit, ze bude mat surodenca 😀 este to musim stravit...

tinika
5. apr 2011

@vavenka 🙂)) taky pocit ja nepoznam 🙂) (zatial) kedze obe su planovane .)) a pri nasom sexovani asi ani taka nahoda nehrozi ako kamoska vravi 😀 😀 ale uvidis ze sa budes tesit, ked to stravis, hoci ste chceli len jedno 🙂

mum_to_be
5. apr 2011

@vavenka - neboj sa, zvladnes to. ja mam medzi veronikou a romankom rozdiel 21 mesiacov a da sa to. 🙂 teda vacsinou. 😀 😀 😀 😝 a veronika je tiez narodena v polovici decembra. 🙂))

tinika
5. apr 2011

@mum_to_be ja budem mat 23 🙂)

zuzub
5. apr 2011

čaute ženy 🙂 konečne som sme zavítala a čo to tu hneď čítam, že ďalšia tehuľka 😀 Vave, gratulujem a potichu sa s tebou teším 😉
no u mňa zatiaľ tehu nehrozí mm stále na služobkách len cez víkendy doma, takže to by sa nám fakt muselo zadariť, ale by som celkom brala keby sme koncom tohto roka začali intenzívne pracovať na súrodencovi pre Miška 😀 no ale uvidíme...Mišino je teda riadne šidlo a tiež sa pri nom nedá nič robiť takže čo to urobím len ked spí 😀 a aj to spanie mu už hapruje hlavne poobede začal dávať také 30-40minitovky tak máme veselo.teraz ku mne trochu častejšie chodí moja babina, ale predsa už má svoj vek 76 rokov tak už pri Miškovi nestíha, ale zlatá je pomôže mi v rámci možností a Mišino ju má rád.
a ozaj švagrinej sa narodila 31.3.Lucia 5 dieťatko a v 40tke mala pôrod ako mladica 🙂

katka444
5. apr 2011

čože? čo sa to tu deje? pokiaľ viem vavenka, tak ste ďalšie mimi nechceli? ale čo. kráááása. super. gratulujeeeem 🙂

slniecko4
5. apr 2011

@vavenka vave,že aké to prekvapenie?????? 😨 Teším sa s tebou a gratulujeeeem tiež... 😵 😵 😵

tinika
6. apr 2011

@zuzub waaaw ze 5 deti .)) a v takom veku pohodovy porod super

zuzub
6. apr 2011

@tinika no veru tini, že wau, aj ja ju obdivujem, majú 18 rokov, 16rokov, 13 rokov,6 rokov,a Lucka pár dní, 3 dievčatá a dvaja chlapci 🙂

vavenka
autor
6. apr 2011

Katka no nechceli - ale nejak sa zadarilo, ja sa tesim, teda je to uplne nova situacia, budeme musiet vsetko prehodnotit a tak, ale v podstate sa tesim, len si to zatial neviem predstavit a vacsinu dna uplne zabudam, ze som tehotna, kedze mi nic nieje a pri Vande aj tak nemam cas rozdumovat 😀 ked vsetko dobre dopadne, tak budeme mat rozdiel 19 mesiacov, teda cca rok a pol 🙂 mimochodom sexovali sme s prezervativom, takze nieco musel kotuha pustit 😕

No ale 5 deti, to je riadna sila, ja mam co robit, aby som rozdychala, ze budu dve 😀
@tinika pocuj draha, mozno mi budes vediet poradit: kebyze sa dam vypisat, z coho sa mi bude ratat zaklad na PNku? Lebo rozmyslam, ze kebyze mi daju take prachy, ako ked som bola vypisana prvykrat pri Vande, tak by to bolo super....

tinika
6. apr 2011

@vavenka No z vymeriavacieho zakladu, z ktoreho si platis dobrovolne, alebo zo zamestnania, ale tam je to problem, lebo uz asi nie si v ochrannej dobe, neviem ako to jea nechces skor riesit max. matersku? do 8tt to stihas ci?

ingulik
6. apr 2011

@vavenka jeeej to je krasne..drzim vsetky palceky co mame
inak uz som objednana na 5.5. na hemato do starej nemocky, v jeden den mam odbery aj vysetrenie tak som zvedava ze co a ako...

vavenka
autor
6. apr 2011

@tinika a ako mam riesit max matersku? to sa mi nebude zas ratat z toho bodobia pred prvou materskou??

@ingulik dakujem 🙂 a super teda ze si si to vybavila, dufam aj ja ze pridu na to, kde je problem a dalsi uspesny pokus uz dotiahnete do konca 🙂

tinika
6. apr 2011

no ja som musela, lebo ako zivnostnik by som nemala ani tolko ako je RP kedze platim z minima 🙂 no prihlasis sa na dobrovolne nemocenske poistene s max. vymeriavacim zakladom, mesacne sa plati cca 50eur a platis to 26tyzdnov aby si mala narok ale ty si asi nemala vobec dobrovolne čo? lebo tam je podmienka 270dni poistenia čo uz ty nestihas

vavenka
autor
6. apr 2011

Dobrovolne pocas materskej sa da?? To som nevedela... A kym som pracovala, tak som to neriseila, kedze som mala vyssi plat....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre