Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

janka911
23. nov 2009

myslite ze je to super ked to tak pomaly stupa??

katka444
23. nov 2009

ahoj jani, doleyite je to, ze stupa a nie hodnota. keby bola hodnota rovnaka alebo by klesla bolo by zle. a kazdy je individualny. niekomu narasta hcg rychlejsie niekomu pomalsie. ale hlavne ze to rastie. drzim palce.

katka444
23. nov 2009

inak citim nieco akoby sa mi v crevach cosi prelievalo. len neviem ci su to creva alebo pohoyby. stale to citim len dulu pri mechúry a vyssie nie 😒

janka911
23. nov 2009

dakujem🙂)potesila si ma...mna lekar strasne vystresuje a potom neviem na com som

tinika
23. nov 2009

jani mne to sice nemerali tak ako tebe, ale kedze som mala // az na 15dpo tak je jasne ze to tiez stupalo pomaly
kati ja som to tiez spočiatku citila ako pohyby čriev a to bola fazula hihi

tinika
23. nov 2009

mam chut na pečene buchty, idem kuk či mam suroviny hihi

vavenka
autor
23. nov 2009

Tini fiihaa 🙂
Ja som dnes rozmyslala ze nieco upeciem, mam doma jalbka a uz zacinaju pomaly hnit, tak nech to nemusim cele o par dni vyhodit.... Ale tak isro netusim ci mam doma vsetko co potrebujem 🙂

Uvidim, uvarim nieco na veceru pre draheho (mam rozmrazene kuracie cecky) a vecer mozno upeciem, som zvedava ako to dopdne, kedze ja nepeciem vobec 😅 😅

tinika
23. nov 2009

haha uz kysne cesto, aj riady som umyla a čakam kedy vykysne tesim tesim
vavi ja som minule kupila hotove na buchty ma to tak oslovilo v obchode 😀 😀 ze bude ked budem mat narychlo chut, uz do toho len olej a vodu a čakam a mam v mrazaku aj listkove cesto a croisanty ked ma to dakedy chyti abo dajaka navsteva
take normalne kolačiky sa chystam na vianoce urobit 1-2 bo mi vela nespapame s mm ale ked prdu hostia, tak aby bolo dačo

tinika
23. nov 2009

super, som zistila ze minule som vyhodila stetec a teraz nemam čim natriet olej na tie buchty 😠 musim improvizovat hihi

tinika
23. nov 2009

tak buchtičky sa uz peču, tesim tesim len neviem či ich hned aj spapam, mame schodzu prvu v novom byte o 6 a asi budu este horuce vtedy uvdime

tinika
23. nov 2009

buchtičky upečene ide sa ochutnavat hihi a čo som tak troska stikla do jednej ta vyzera ze sa podarili celkom no a uz dost bolo samomluvy hihi idem čakat mm a mam schodzu o 6 taze sa tu ukazem az večer pa

zuzub
23. nov 2009

ahojte, ja som prišla pre chvíľou z mesta, kúpila som čosi mimču, zajtra pofotím, inak v tescu majú celkom pekné veci vo výpredaji

tinika
23. nov 2009

ahoj zuzi tesim na fotecky my sme tiez prave dosli z tej schodze, buchtičky fajnučke idem papat papa

tinika
24. nov 2009

bre ranko, prva prva prva
nemam spania, do pol druhej som nespala, čo ma brucho mrchovsky bolelo aj krize, som uz myslela ze asi to uz prichadza hihi a nic, celu noc som sa prehadzovala, otačanie bolo utrpenie este vačšie ako doteraz a nič, a uz sa mi ani spat nechce hehe ja čo tak rano rada vyspavam, som zvedava ako sa mi vo stvrtok bude chciet vstavat na seminar bo ako sa poznam vtedy by som asi len spala 😉
tak prajem krasny dnik

dzou
24. nov 2009

tini ja idem rano hodit graf do mojej temy a kukam ze ty uz tu 😕 uz som si aj myslela ze to na teba prislo 😅 😀a ty spania nemas... no nech sa ti spi lepsieti zelam 😉 tak ja bezim pracovat 😝 paaaa

tinika
24. nov 2009

ahoj dzou sak aj ja som myslela ze to uz pride 😀

slniecko4
24. nov 2009

čaute babenky.. 🙂
tini,ahoj,sledujem,že nemáš spania.. 🙂 chcela som sa ťa spýtať,tvrdne ti bruško? alebo,ako to zistím,že mi tvrdne bruško,nejakou bolesťou?

tinika
24. nov 2009

slni tvrdne
a citis to ako taky tlak, aj brusko je tvrdsie ako obvykle a tazsie sa mi vtedy dycha

slniecko4
24. nov 2009

aj na to niečo berieš?
ináč,včera som sa pýtala na mm pri pôrode a si predstav,nemôže tam byť,lebo je chrípka.. ☹ Až mi do plaču z toho bolo.. ☹

zuzub
24. nov 2009

Dobré ránko 🙂 dnes som si trochu pospala, zobudila ma kamoška o 9.30 ked mi volala 😅

zuzub
24. nov 2009

no ta chrípka ozaj všetko komplikuje ☹
dnes má katka ten morfo utz, juuj som zvedavá čijej už povedia čo to bude 🙂

ingulik
24. nov 2009

ahojte ladies 🙂
no my sme dnes spali do jedenastej...vlastne Nikca spinkala, ja som hore od osmej 🙂
slni na tvrdnutie je dobre magnezium...ale ty aj tinika ste uz v tak vysokom stadiu, ze to tvrdnutie uz asi neprestane az do porodu...ale ako vravim, magneziom nic nepokazis 😉
tak ja sa idem venovat malej...uz sme zdrave, pozajtra ideme na ockovanie, tak dufam, ze to bude znova bez reakcie a v pohode ako minule...
pekny dnik...a tini keby to na teba prislo, hned posli sms, ze budem informovat ostatne 🙂

vavenka
autor
24. nov 2009

Ahojte, inak aj mne uz asi 2x stvrdlo brusko, beriem magnezium uz asi 2 tyzdne.....
Sfotila som bruch, idem pridat 😉

vavenka
autor
24. nov 2009

Slni a mozno je to aj lepsie ze nebude, mozno by to nezvladal 😉
Ja nechcem chlopa pri porode.....

zuzub
24. nov 2009

Vavenka krásne brušino 😀 a to ako sa vlastne prejavuje to tvrdnutie? 😕

vavenka
autor
24. nov 2009

Zuzi no cele sa mi dostalo ako keby do takeho krca/tlaku a stvrdlo na dotyk - asi 3 minuty som ho mala take...
Kebyze ti stvrdne tak to pocitis, je to velmi specificka a nezamenitelna vec 😉

zuzub
24. nov 2009

hmm tak to sa mi ešte asi nestalo, občas ma pichá v ľavom a pravom boku, ale až kdesi úplne dolu 😒
kedy máš vavenka najbližšiu poradnu?

vavenka
autor
24. nov 2009

Poradnu mam 3.12. - to je tusim buduci tyzden stvrtok a 16.12. mam maorfologicky....
Ty?

zuzub
24. nov 2009

ja až 10.12. a ten moarfo utz ešte neviem asi ma toho 10objendá, a 9.12.idem na hematošku do Martina, dúfam, že ten morfo uzt mi spraví pred vianocami 😒
vavenka ešte sa chcem spýtať niekedy ked si picham fraxik sa mi stane, že ked vyberiem ihlu tak mi trošku vystriekne von, neviem či zle pichám alebo čo ☹ a treba si pichať stále v rovnakú hodinu či stač ☹ len približne?

vavenka
autor
24. nov 2009

Zuzi no moja gyndoska objednava do centra prenatalnej diagnostiky na morfo a tam maju tak mesiac dopredu plne terminy, takze ja som sa objednavala uz na zaciatku novembra....
A s tymi injekciami - urcite nemusis v rovnaku hodinu, ja si picham vecer stale, pred spanim, cize niekedy uz o desiatej a niekedy az po polnoci, a sa mi stalo uz ze som aj zabudla a pichla az rano.... Aj mne niekedy vyjde ten liek von, niekedy aj s krvou.... Ja to nejak neriesim, kym mam dobre vysledky.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre