Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
26. mar 2009

Ale dnes som 11dc, zajtra 12dc a v sobotu 13 dc a ja budem testovat az po 13dc lebo občas došla mrcha až na 13dc

lenocka1979
26. mar 2009

ahoj tini ... ja som na tom úplne rovnako ako ty ... tiež som dnes 11 dpo 🙂

tinika
26. mar 2009

leni 🙂 takže zase mam niekoho kto je na tom rovnako hihi predtým som to mala s vavenkou ale ta zdrhla uz ma mozno aj po mrche. A teplotku meras?? Drži sa hore??? Kedy testujes,?

janulik.j
26. mar 2009

Krasne zasnezene ranko 😉 Ked sa pozriem von mam pocit, ze idu Vianoce. Snezi ako o zivot... 😒
Ja cakam tiez kazdu chvilu mrchu uz skoro tyzden ma pobolieva brucho... idem si urobit kafco a zehlit a konecne tu niekto nieco napiste a neflakajte to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 🙂

katka444
26. mar 2009

kukuc ahojte 😉

tinika
26. mar 2009

U nas sneh neni ale včera večer ked som domov sla od klientky tak som musela oškrabovať okno na atue čo tak mrzlo.

ahoj janulik
ahoj kati

lenocka1979
26. mar 2009

leni ... meriam ... a drží sa hore .... dnes dokonca stúpla ... ale myslím, že je to len "ticho pred búrkou" 🙂

lenocka1979
26. mar 2009

skúsim sem hodiť môj graf

lenocka1979
26. mar 2009

bože, že leni ... tini som chcela napísať 🙂))))))

katka444
26. mar 2009

tinika, ty mas krasny grafik 😉
u nas tiez snezi a ja uz chcem jaaaaaaaaar

http://www.fertilityfriend.com/home/katka444

tinika
26. mar 2009

leni som si domyslela hihi
kati dakujem ale asi to bude zase take ako vzdy

lenocka1979
26. mar 2009

kati, asi si myslela mňa, že? ... len čo z toho, že žiadne iné podozrivé príznaky ... určite dostanem mrchu ... cez víkend :(

tinika
26. mar 2009

leni pekne pekne

ale ja neviem ako dať sexik dvakrat za den, ale sak ani nebol hihihi

tinika
26. mar 2009

aj ja uz chcem jar

mna uz tiez druhy den pobolieva trocha mrchovsky brucho takze asi takto ale neriesim to čo bude to bude 😀

lenocka1979
26. mar 2009

v ponuke je "both" ... to znamená dvakrát
🙂

lenocka1979
26. mar 2009

tiež sa s tým príchodom mrchy pomaly zmierujem ... hoci tentokrát ma boleli prsia ... teda konkrétne bradavky dosť a aj dosť dlho ... vlastne aj dnes ... čo doteraz tak nebolo ... bojím sa aj testovať ... či to nie je zbytočné ... no uvidím, možno zajtra ráno skúsim

tinika
26. mar 2009

aha leni dik , hoci to asi nebudem poterbovat hihihi

mna tiez boleli prsia a posledne mesiace stale v čase okolo ovu a po nej tžakze to ako tehu príznak neberiem

lenocka1979
26. mar 2009

no práve ... a inak žiadne príznaky nemám ... teda nič zvláštne ... viem, že to nemávajú všetky ženy rovnako ... ale som skôr zmierená s tým že nie som tehu ... hoci strašne by ma to potešilo keďže sme sa konečne tak pekne trafili 🙂

tinika
26. mar 2009

leni ja uz aj keby sme sa trafili do ovu tak sa este nenadejam, sak vid katka, ta sa vzdy trafi aj vavenka a furt nic

lenocka1979
26. mar 2009

hej hej ... práve z nich som si zobrala príklad, že načo sa predčasne tešiť :( ... sledujem ich ... vás tu každý mesiac potichúčku ... a čakám, kedy nám to vyjde a stále ani jednej nič :( ... a to som si myslela, že keď som v živote nebrala antikoncepciu, tak to pôjde lepšie

tinika
26. mar 2009

ja som si to tiez myslela leni ale co uz, osud je pre nas určeny inak, ale neboj, raz sa všetky dočkáme toho malého batôžka

lenocka1979
26. mar 2009

ja viem ... príde, keď bude ten správny čas 🙂

katka444
26. mar 2009

obe mate krase grafiky. a viete co? vraj najlepsi priznak tehu je, ked v case pred tym ked ma prist MS necitite vobec nic. ani prsia ani podbrusko. 😉

snazivazuzi
26. mar 2009

Caute baby, ako sa máte?
Ja som dnes uuuuplne mimo... bude to z toho pocasia, alebo ja neviem, ale sustredit sa teda neviem na nic.... 🙄

tinika
26. mar 2009

no kati ale mna trocha brucho bolelo, momentalne an nie ale bolelo a prsia uz prestali 😀
kati sak uvidime ne? Co ine nam ostava ako čakať 😉
ahoj zuzi

janulik.j
26. mar 2009

Veru Kati, ked si myslis, ze tento mesiac urcite nie, tak to pride...
Zuzi ahoj a coze sa potrebujes na co sustredit? na TV program? 😀 😀
Ja uz som pozehlila, obaja chlapi spia, lebo mangelik bol v sluzbe. a ja idem na to kaficko s tortickou. 😝 a kde sa nam flaka Evus?

snazivazuzi
26. mar 2009

janulik, no jasne ze na TV program 😀 cely cas som nevedela o com je rec v CSI NY a teraz ide Kost a stále neviem co sa deje 😀 jednoducho som mimo 😎

katka444
26. mar 2009

zuzi mat tvoje problémy 😅 😀

zuzub
26. mar 2009

ahojte žienky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre