Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

jahoda
16. apr 2009

Zuzi, aj Tebe gratulujeeeeeeeem, vela zdravia a spokojnosti zelam! 😎

slniecko4
16. apr 2009

Aj ja gratulujem Zuzke.. 😉 Pekný večer prajem všetkým.. 🙂

tinika
16. apr 2009

jahodka DAKUJEM PEKNE A AJ JA TEBE ESTE RAZ GRATULUJEM 😉

tinika
16. apr 2009

jahodka a tesim sa ze vsetko ok, ja uz konecne idem k dr. v utorok, dufam ze uz tiez uvidime srdiečko a že bude vsetko ako ma byt. 🙂

katka444
17. apr 2009

pridam sa k tomu nakupovaniu v zahranici. tak ako som zato co hovori vavenka, treba podporovat slovensku ekonomiku. aaaale.... ja sa teraz chystam kupit novy bicykel a tuho uvazujem nad madarskom, lebo napr, taky spickovy bicykel, presne ten isty model je u nas o 200 eur drahsi ako v madarsku 😲 😲 😲 😲
tak co som debil? ekonomika, neekonomika, moja penazenka je prednejsia 😠
a teda dost ma to sere ze to takto je. a myslim si ze maloobchody na nas slovakou nadherne zarabaju 😠

katka444
17. apr 2009

slovakov 🤐

katka444
17. apr 2009

😀 😀

ingulik
17. apr 2009

dobre ranko 🙂

katka444
17. apr 2009

dobre ranko ingu 🙂

tak ako? diplomka uz na kompletku odovzdana?

janulik.j
17. apr 2009

dobre rano babenky 😉
tak slniecko sa nam odstahovalo ☹ dnes asi nepoojdeme von...
kati co depka uz je lepsie? ono to raz za cas asi na kazdeho z nejakeho dovodu pride a este, ked sa mas tvarit v pohodicke, tak je to hruza. ja som tiez taka, ze ked ma nieco stve, tak si to najcastejsie odnesie MM chudacik... 😅

ingu co brusko uz netvrdlo? a co vlastne studujes a kde? hmmm?? 😀

ingulik
17. apr 2009

katka...diplomku som daco napisala a poslala veducemu na schvalenie aj s nejakymi otazkami, lebo neviem statistiku urobit...poslala som to este pred velkou nocou a odpoved zadna, neviem sa pohnut a buduci piatok treba mat odovzdane, tak vyzera ze to kvoli nemu nestihnem... 😢

janulik...brusko netrvrdlo, len ma v noci pichalo do praveho boku jak slepak, ale po hodke to preslo...studujem bunkovu biologiu a genetiku, ale diplomku pisem z embryologie o razstepoch pier a podnebia...brrr 😅

katka444
17. apr 2009

ahoj janulik, u nas je tiez skaredo. asi bude nepekny vikend. ale aspon ma to nebude tahat von a konecne si vyriadim spajzku.
depka je uz prec. vzdy ju mam prvy den mrchy, ale teraz to trvalo 4 dni, kym som sa z toho dostala 😝. ale uz je fajn, uz zase snazilkujeme 😵 a mm papa ten profertil, tak snaaaad.....a ak nie, tak zase den dva podebkujem a pojdeme dalej 😀 co uz ☹

katka444
17. apr 2009

jeej ingu budeme mat druhu veroniku v snazilkach? aj mum ma veroniku a inak aj nam s mm sa paci meno veronika 🙂

katka444
17. apr 2009

ingu a nevolala si mu co je s tou diplomkou?

ingulik
17. apr 2009

katka kuk IP

ingulik
17. apr 2009

ano bude dalsia Veronika - Nikuska... 🙂

katka444
17. apr 2009

tak ja potom pridam tretiu 😀 🙂

tinika
17. apr 2009

Ahojte čaje
Katka ďalšia veronika? Hmm, držim palceky, ja si myslim ze bude chalan, ale teta ze baba tak sa dame prekvapiť.

katka444
17. apr 2009

tini a co ti vychadza v cinskej tabulke? mam ju v albume kukni

katka444
17. apr 2009

my ak teraz splodime, bude chlop a j na buduci mesiac a potom dievcatko.

ingulik
17. apr 2009

baby, hlavne aby bolo zdrave 🙂 hoci ja mam podla tej tabulky dievca a aj dievcatko bude 🙂
tini ja som mala od zaciatku nejaky vnutorny pocit ze to bude baba a vyslo to...takze siesty zmysel obcas funguje...

tinika
17. apr 2009

no uvidime ingu, ja som vzdy chcela prvé dievčatko, ale teraz som taka happy ze mi je to jedno, len nech je zdravé.
kati ja tiez keby otehotniem az o mesiac bola by kocka 🙂

katka444
17. apr 2009

tini takze ti vychadza chlapec?

tinika
17. apr 2009

jojo

janulik.j
17. apr 2009

Tini ja mam pocit, ze to bude dievcatko 😉
My sme nechceli vediet, ale aj tak som mala tusaka na 90%, ze to bude chlopinka... a nakoniec, ked sa dr. preriekla, tak sme boli radi. Niekedy su ludia taky zvlastni v tomto hl. zeny, lebo tie vacsinou chcu dievcatka. Kamoska teraz caka druheho chlapca a tiez hovorila, ze jej lezie na nervy, ze na nu ludia sustrastne pozeraju 😒 ja by som toho nasho Kubasa nevymenila ani za tristo bab 😀
Idem si vypit kavicku 😵

tinika
17. apr 2009

janulik no vidis, sak ja by som tiez chcela vedieť dopredu a aj ked by to mali byt dve baby alebo dvaja chlapci tak si zvyknem hihi a určite by som ich nevymenila ja len ze by som chcela parik, ale čo bude to je určené už.
taktze myslis ze budeme mať babu?
Takže 2:1 ze to bude baba 😀 este niekto si tipne?

tinika
17. apr 2009

Len sranda ze ked teraz rozmyslam nad fazulkou ta raz je to baba, raz chlop bo nevieme čo to je hehe take srandovne to je teraz

katka444
17. apr 2009

tini a kedy ides k tomu lekarovi?

ingulik
17. apr 2009

tini...tak ja si tipnem chalana 😉
ako sa inak citis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre