Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
17. apr 2009

a ja že čo na celej strane skoro nič hihi, to som ja tak pretiahla s tehu bacilmi???

tinika
17. apr 2009

evuska to je fajn, ze je taky jedak 😉

katka444
17. apr 2009

tini to boli bacelky od ingu co nam natiahli stranu 😉

evus
17. apr 2009

tinika,no aj ja som rada,vsak aj tak vyzera 😀 ...minule sa mu pani vo vytahu prihovara a vravi mu:chudatko malinke,a tebe vobec nedavaju papat,ze???? 😀 a coze si to kupila?

tinika
17. apr 2009

kati aha tak ona vam asi viac dopriala 😀
evus dupacky a kosielku či vlasnte take tričko s dlhym rukavom uz sa pracuje na foto 😀

ingulik
17. apr 2009

juj tak to som nechcela ze natiahnut stranu.... 😕
hhm idem aj ja pofotit co vsetko som malej uz kupila...tini som zvedava ze co mas 🙂

tinika
17. apr 2009

kuk už su tam 🙂 Nemala som veľký výber, v tesku nemali len body

tinika
17. apr 2009

ingu aj ja som zvedava čo maš ty, no ja len jedne dupaky s kosielkou, sak este skoro a ani neivem akej farby som mala kúpiť hihi

evus
17. apr 2009

tinika,je to peknucke...takze poverciva nie si???

tinika
17. apr 2009

no evus, ja verim ze bude vsetko ok , a ak nie je sudene, tak sa mozem potrhat a to nezmenim takže asi tak

katka444
17. apr 2009

jeej tini to je zlatucke 🙂
takze to bude chlop? je tam futbalova lopta 🙂

tinika
17. apr 2009

kati sak aj na mna hovorili ze bude futbalista a mali hokejistku hihi no uvidime, sak dnes uz aj kocky mozu byt v modrom a chlapci v červenom ne?

tinika
17. apr 2009

Ingu pekné kočíky, mne sa tiež páčia, len sa bojím, že drobec vo fusaku tam bude mať málo miesta

janulik.j
17. apr 2009

Tini tak to musi byt jedine chlop, ked si kupila dupky s futbal. loptou 😉
Maly zaspal a ja tuho rozmyslam, ze sa k nemu pridam 🙂 v kuchyni je sice vybuch, ale to sa sprace. len som mala na plane zehlit, ale sak to pocka 😀

evus
17. apr 2009

tinika,tie kociky su v pohode,oni sa zdaju male,ja som maleho v tom nasomvyvozila v pohode aj vo fusaku a maltam dost miesta

janulik.j
17. apr 2009

evus a ty davas malemu tu kasu cez flasu ci lyzickou? no su to taki nasi "podvyzivenci". ja moc prieberciva nie som ani mangelik ten hovori, ze zje vsetko co neni tyzdne zdochnute aj tak mu nic neni. to mozem teda len potvrdit 😀

tinika
17. apr 2009

janulik no ja mam tusak ze bude chlop a aj činsky kalendar to hovori ta dame sa prekvapit hihi.
no evus to som rada, lebo mi mame male auto a taky ako mala svagrina čo som chcela sa tam nezmesti. A ešte otazocka, nemas foto toho svojho? A počula som aj nazory, ze su nestabilne? Tak preto chcem vidieť aky mas ty, aku značku, že by som nekupila ten nespravny. Tak na troch kolečkach si tiež mala?

ingulik
17. apr 2009

no pofotit som pofotila ale nejako mi blbne net...nechce mi to pridat do albumu, takze pridam az sa bude dat...tini mi nehceme kocik na troch koleckach ale na styroch...skoro ako trojkolka ale so styrmi koleckami... 🙂

tinika
17. apr 2009

jo ingu aj ja by som chcela taky, ale zo 4 koleckami

tinika
17. apr 2009

Ale mozno nakoniec aj iny, sak autom a kocikom velmi nebudeme chodit nikam takze uvidime ešte mame času dost

vavenka
autor
17. apr 2009

Tini pozeram ze uz nakupujes 🙂 krasne dupacky 🙂
ja som kamoske, co caka dvojicky, objdnala tieto 🙂
http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?cPat...
http://www.nipa.sk/e-shop/product_info.php?cPat...

Aspon som nemusela riesit, ktore, kedze caka dve 😀 😀 uz ich aj mam doma u nasich, som zvedava ako vyzerahu v reali 😉

tinika
17. apr 2009

Vavenka dakujem, no neodolala som, tak aspon jedny
a ona bude mať parik? Aha, jasne, neutralna biela farba, ale super hihi peknučke vavenka, ale ja dufam, ze na buduci mesiac uz budes kupovat dupaky pre svojho drobca 🙂 😉

evus
17. apr 2009

janulik,on pekne papa lyzickou

tinika,posli mi mailovu adresu,poslem ti foto,ja som s kociarom spokojna,akurat,ze ked sa zlozi je dost velky,takze ked sme chodili k nasim,zabral pol kufra,ked bola aj vanicka,teraz ked je len sportovy,tak sa da,je stvorkolesovy,alekeby som malakupovat este raz,tak chcem s vacsimi kolesami,lebo cez zimu to bolo o krk,ked sme boli u nasich a bola tam kopa snehu

je vavenka,ty si teda dobra kamoska 😉

tinika
17. apr 2009

evus my sme skusali dať brachov kočiar do naseho kufra, tak bez vanicky, sme este museli na jednej strane odmontovat kolečka aby sme zavreli kufor 😝

tinika
17. apr 2009

a dakujem, adresa poslana

zuzub
18. apr 2009

ahojte, kde ste dnes všetky? 😕

ingulik
18. apr 2009

ahojky...my sme sa prave vratili y madarska a hadajte co sme kupili 😉 no predsa kocik 😀

zuzub
18. apr 2009

ingu tak cvakni a daj fotecku 😉

ingulik
18. apr 2009

zuzi kuk album dala som tam obrazok...presne taky mame 🙂

petulig
18. apr 2009

ingu pekne poršatko..co ta vysiel? oplatilo sa?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre