Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
23. apr 2009

ahoj evus
jooj mam taku zlost, som mala ist ku klientke ale mala prist medzi pol 9 a pol 10 a este stale ma asi jednanie, ja uz teraz som unavena a ked si predstavim tu kosu tam pri mojej nadche ta dnes asi odpadnem normalne od unavy uz na oči nevidim a to som len 3 hodky hore. Keby som vedela ta idem svojim autom, ale neviem ako by som odsoferovala ked ma bolia oci a ma bere na spanok 😉

janulik.j
23. apr 2009

Tini klasicka tehu unava s chripkou to je kombinacia ako lusk. ja som to mala 2tyz. a som bola rada, ked som presla z obyvacky do kuchyne. a ked som isla k dr. som bola rada, ze som si po 5min. vobec snurky na topankach zaviazala. a vecerne spravodajstvo pre mna neexistovalo 🙂 mne vtedy pomohol bioparox, tak mozno skus to, ked ti je stale takto na nic...

u nas je pre zmenu chory uz aj mangelik, takze ziadne ulavy ma dnes necakaju 😒 . ale citim sa celkom ok, takze aspon budeme vsetci spolu. idem do sprchy a ideme na nakup... pekny dnicek vsetkym

janulik.j
23. apr 2009

evus a chcela som sa spytat odkedy sa mozu davat jogurty? a ty ake davas Miskovi? dakovala 😉

evus
23. apr 2009

janulik,od ukonceneho siedmeho mesiaca,ale len nizkotucne...ja davam nizkotucne ovocne,vacsinou activiu a ta mu chuti...a take ako pribinacik sa mozu davat od ukonceneho osmeho,ale ty ak si maleho nekojila,tak kludne aj skor

snu
23. apr 2009

evus ked ja neviem,,,asi sa zajtra este popytam na nazor doktora na poradni..slak ma trafi z toho 🙂 dufam,ze este do pondelku porodim normalne 😀 co nevytlacim 4kg slonika? 😀 😀 😀

tinika
23. apr 2009

evus a čo je ten bioparox? To mozem aj tehu? No a navyse ja nemozem len tak nechat robotu teraz, dph do pondelka dokončit a tak ☹

tinika
23. apr 2009

snu neboj, bude dobre 😉 🙂

evus
23. apr 2009

snu,ufff,no styri kilecka je dost,to naozaj moc casto nenechavaju porodit normalne,vsak by si sa vytrapilaa zas aby to nemalo nejake nasledky...snu,ja ta chapem,tiez som mala pochybnosti,lekar ti bude urcite odporucat spinal,vsak urob ako sama uznas za vhodne

tinika,bioparox?to myslim tehotne mozu,ale v prvom trimestri by sa nemalo brat absolutne nic,liec sa klasicky,cajiky atd,kasli na lieky

snu
23. apr 2009

tini ja viem 🙂 bude,ked uz bude filipko tu 🙂

tinika
23. apr 2009

evus ved uz tyzden kaslem na lieky, kamoska, zdrav. sestra mi vravela ze si mam dat aspon paralen na vypotenie ze to nic neurobi, ale kaslem, jedna tabletka mi nestoji za to. Nejak to pretrpim do pondelka a potom kaslem na vsetkych aj robotu a budem sa davat riadne dokopy, a v nedelu este na oslavy ku svokre 😖 a určite budu chciet sedieť vonku, takze smola, ja tak na hodku a parem domov nech si myslia čo chcu

tinika
23. apr 2009

evus az teraz som si vsimla ze to janulik pisala o tom bio... uz na oci nevidim 😀

evus
23. apr 2009

tinika,no ani ten paralen nie je ziadna vyhra,ale keby ti uz bolo najhorsie,tak aj ten vezmi a do nosa sprej s morskou vodou,ten mozes.

vavenka
autor
23. apr 2009

Caute, vsetky pozdravujem, len som dosla zahlasit ze mrcha sa pekne rozbehla 😠 presne na den, klasika 14DPO...Takze ideme odznova 😅

tinika
23. apr 2009

evus ani kvapky do nosa??? ☹ 😅 lebo tie som si uz dala bo som dychat nemohla

tinika
23. apr 2009

vavenka ☹ 😒

janulik.j
23. apr 2009

tini bioparox tehu mozu ja som bola tiez max. v 10tyz ale uz sa to nedalo vydrzat. tyzden som sa snazila caje a homeopatika do nosa, ale nezaberalo. a bioparox je taky sprej do nosa, takze to nejde do tela ani do krvi, ale len do nosa alebo do hrdla, je to skratka lokalne antibiotikum. mne to vtedy pomohlo a Kubko je zdravy ako rybicka 😉 si myslim, ze ten paralen ti moze viac uskodit, lebo ide do obehu atd. a mal by sa len ak mas horucky. ale to je len moj nazor...

evus
23. apr 2009

vavenka.och,no co uz 😒

tinika,detom som kupila sprej do nosa otrivin pre deti a je tam napisane ze aj pre tehotne a dojciace zeny a ten je dobry,ja som mala cele tehu upchaty nos,kvapky som striedala,alelen tie pre deti

tinika
23. apr 2009

no my mame jedny čo sa volaju vibrocil ja som si aj chcela včera kupit ine ale som zabudla. A k tym čo mam nemam uz krabicku bo ja tava som ju vyhodila

evus
23. apr 2009

tinika,tu mas,takze sup do lekarne po nieco ine

Vibrocil nesmí být užíván při přecitlivělosti na jeho složky a v případě extrémně suché nosní sliznice
a u ozény (zvláštní typ hnisavé rýmy). Vibrocil rovněž nesmí užívat nemocní užívající současně nebo
v předchozích 14 dnech inhibitory monoaminooxidázy (např. některá antidepresiva,
antiparkinsonika). Přípravek není určen pro použití v těhotenství nebo v období kojení. Nemocní,
kteří užívají současně tricyklická antidepresiva nebo antihypertensiva, mohou užívat přípravek
pouze po poradě s lékařem a na jeho doporučení. Osoby s vysokým krevním tlakem či s jinými
chorobami srdce a cév, se zvýšenou aktivitou štítné žlázy a s glaukomem s úzkým úhlem (zeleným
zákalem) mohou přípravek užívat pouze po poradě s lékařem. Osoby, u nichž v minulosti vyvolalo
užití léků (zejména látek povzbuzujících činnost sympatického vegetativního nervstva) výraznou
odpověď vyjádřenou nespavostí nebo závratěmi, mohou přípravek užívat pouze na doporučení
lékaře.

tinika
23. apr 2009

evus to fakt? No dufam ze to ze som ho dva dni použila asi tak 4x nič nesposobi, fajn, vyberam z kabelky a idem kupit ine po cesta ku klientke

janulik.j
23. apr 2009

tini co si ja pamatam tak vibrocil je tusim, ked mas skor alergicku nadchu... ale ten otrivin bol fajn aj ja som ho davala Kubkovi, len si myslim, ze ked si uz takato chora, tak homeopatika a pod. moc nezaberu...
ja frciiiiim lebo chlapi ma uz cakaju

tinika
23. apr 2009

ja tava mozno preto mi je este horsie sa utesujem ze aj jedna kamoska brala lieky počas tehu bo nevedela ze je a mala je uplne dzrava a lieky a kvapky su dačo ine ta dufam

tinika
23. apr 2009

no ja nezvyknem použivať kvapky ta ani ine doma nemame to manzel tie použiva a fakt on ma nejaku alergiu tak ja si musim kupit svoje

tinika
23. apr 2009

joj mne je kosa uz tu doma a to mam 22 stupnov ta ja zmrznem u klientky mali mi zatopit ale tam kym sa to rozhreje ta i domov pojdem

evus
23. apr 2009

tinika,tak hadam tych parkrat neublizi,ale pre istotu si chod kupit nieco ine...no vies,jedna baba berie lieky,ina fajci,dalsia pije a deti maju zdrave,ale nie vzdy je to pravidlo atie prve tri mesiace,ked sa u baba vsetko vyvija a na vsetko je haklive tak vtedy treba davat pozor,nikdy nevies co sa moze stat

tinika
23. apr 2009

sak to ma stve evus ze si davam pozor, nepijem, nechodim do zafajcenych priestorov, neberiem lieky a aj tak som to ... no uz som ich dala preč, kupim ine dakujem za rady

evus
23. apr 2009

tinika,ja byt tebou,aspon lekarovi brnkenm,ze co mozes

evus
23. apr 2009

no nevie,keby si klientke povedala,aby koli tebe zakurili,ci by nepozerali po tebe ako po blaznivej

tinika
23. apr 2009

evus neboj nepozera ako po blaznivej, nastastie je v pohode, uz volala na farmu aby mi zatopili, ona vie, ze som tehu, ze mi je stale zima aj ked som tehu nebola a to je taky maly murovany domček, tam je zima aj v lete asi takze si budem nosit hrubu bundu so sebou hihi

tinika
23. apr 2009

viem ze keby netrebalo dph dorobit ta by mi povedala ze mam ostat doma a dat sa dokopy a prist ked budem ok ale uz je stvrtok a myslim ze do poondela aj tak ok nebudem ta načo to pretahovat, budem to mat skor za sebou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre