Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
18. aug 2009

kati aj mna boleli na začiatku teraz uz nebolia ale zase mam mokre tricko hihi mliečko sa vari hihi
ja som tiez pozerala aj po inych ale teraz ked uz vyberam naostro tak zvazujem aj ine veci a my budeme mať zimne takze ta vanicka sa bude pouzivat dlhsie

katka444
18. aug 2009

a podbrusko ta bolelo hned na zaciatku?

tinika
18. aug 2009

jojo ako pred mrchou

katka444
18. aug 2009

no a ja praveze necitim v podrusku nic. len ma obcas slabo zabolelo ako pred mrchou ale dnes vobec nic. ale zase dnes som zacala viac citit tie prsia. no nebudem spokojna, kym dr. na sone nepovie, ze je vsetko ok.

tinika
18. aug 2009

no u mna to tiez bolo tak na prestavky ale uz napr. v tretom mesiaci som este mala take bolesti ako by uz naozaj ale naozaj mala mrcha dojst takze nejkaj bude to ok
tak padam, idem po mm na byt este sem doleziem papa zatial

katka444
18. aug 2009

tini pa. ja tiez idem s mm kukat dvd

tinika
18. aug 2009

a co kukate?

ingulik
19. aug 2009

ahojky
tini, no ja som teraz v KE ale bud tyzden uz budem v PO tak sa Ti ozvem a mozme sa stretnut...inak ten kocik co si si vybrala je pekny aj ja som najprv taky chcela, ale davaj pozor, lebo na niektorych si dietatko moze zacviknut prsteky ked bude uz sediet....maju nastavitelnu rukovat a je to tam zle poriesene, takze na to pozor aby si patrik neublizil ked bude hopkat v kociku

zuzub
19. aug 2009

ahojte 🙂 aj ja už by som chcela kočík vyberať 😵
vavenka kedy testujeme? 😀

tinika
19. aug 2009

ingu dakovam za radu a tesim sa uvidime ako buduci tyzden budem stihat bo mam vysetrenia a posledny tyzden v robote
zuzi tak vyberaj sak vybrat mozes uz teraz hihi a budes pripravena

katka444
19. aug 2009

ahojte. tini kukalai sme saw 5 😀

adenka
19. aug 2009

ahojte babulky... 🙂

katka kraaanse tt 😵 😵

tini pozeram ze uz obzeras vybavu..ak ti mozem poradit tak Polsko-Nowy targ... my sme na kociku, postielke, prebalovaku a takych drobnostiach pre babo usetrili vyse 200 eur... neni o com... satocky som zdedila po synovcovi a co som dokupila tak vypredaj v tescu cherokee - krasne veci za super ceny...
ten kocik co si si vybrala mal aj bracho...teda podobny, ale sportak nevyuzili, kupili lahsi...ale to hrozi asi pri vsetkych 3komb., aj my uz to tak vidime s nasim 🙂
hehe aka som premudrela este som ani neporodila ale fakt som pobehala take mnozstvo kocikov ze uz mozem hadam aj predavat 😀

ingu malinka je kraaasny pokladik.... 😵

a ja chcem rodiiiiiiiit....mna to uz nebaviiiiiii 😠

katka444
19. aug 2009

ahoj adenka, a kde tam v targu sa kupuje tie kociky? to v normalnych obchodoch alebo na trhu 😅

katka444
19. aug 2009

adenka, neboj ani sa nenazdas a uz budes s molou doma 😉

tinika
19. aug 2009

adenka svagrina kupovali v polsku kocik. a oblečko pozeram v tescu cherooke ke su zlavy a su tam krasnučke vecicky, sak tie katasky modozelene s tričkom su odtial za 3 e a aj tie nohavice zo zltym a modrym tričkom tiez

adenka
19. aug 2009

katka aj na trhu aj v obchodoch podla toho ak chces... my sme kocik a postielku kupili na trhu a zvysne veci v obchode... na kociku sme usetrili okolo 70 eur....na postielke a matraci dalsich 70.....

tinika
19. aug 2009

adenka inac mate nadherne nausnicky

adenka
19. aug 2009

tini dik 🙂

vavenka
autor
19. aug 2009

Ahojte

Jaaj zuzubu ja som este len 2 DPO , takze ja testujem tak piatok-sobota o tyzden 😖 zda sa mi to ako vecnost...
Ty?

vavenka
autor
19. aug 2009

No my ked so Zuzub otehotnieme tento mesiac, tak budeme mat majove babatka, takze Zuzub - aj nam treba vzdusne vanicky pre letnych potomkov 😀 😀 😀

zuzub
19. aug 2009

vavenka tak možeme testnúť spolu 😉 a v máji by som chcela bábätko 😵 😵 😵

katka444
19. aug 2009

cafte, moj mm tiez vzdy chcel letne babo. a teda vyzera to u nas na ten april. len ked som stale este nebola u toho dr. 😖

zuzub
19. aug 2009

neboj, kati všetko ok, nemáš sa kde náhliť veď máš len 7tt, takže pohodička, užívaj si to 😉
inak je to v mojom prípade, ja hneď keď budem tehula musím letieť k doki, aby mi hneď predpísali injekcie na tú moju poruchu 😝

vavenka
autor
19. aug 2009

Zuzub ja uz preventivne picham od februara 😒
Ale akurat som minuly tyzden bola na preventivke a tiez mi dokina vravela ze hned ako najdem // tak mam utekat za hematologickou aby mi zvysila davky...
Inak zabudla som vam napisat - moj chlop bol na spg a neni to bohvieco 😖 mame pomalych bojovnikov a len 20% morfologicky normalnych....No ja verim ze ten profertil zaberie.....

adenka
19. aug 2009

vavenka nasad mu macu...nam pomohla a dalsim dvom kamoskam o ktorych viem tiez...

janulik.j
19. aug 2009

ahojte zienky 🙂
Ja akurat cakam mamcu ma mi prist zablahozelat k meninam uz takto popredu 🙂 Maly sa hra v postielke, aj ked tusim uz ho to moc nebavi... My ideme do poradne 28. tak som zvedava kolko narastol, lebo papkacik je poriadny.
Kati taketo obavy a stres budes mat celych 9.mes. a potom este cely zivot 🙂

tinika
19. aug 2009

kati včera si bola ešte len 6tt a dnes uz 7tt vidis ako to leti?? ja uz len v sobotu sa obačim stale ze uz mam dalsi tt za sebou , sak teraz to uz bude 26tt a potom 30 a uz len 10 a budeme rodit 😉

tinika
19. aug 2009

Inac mam dalsie ulovky, idem hodit do albumu

zuzub
19. aug 2009

vavenka, mne nedali nič preventívne pichať, neviem od čoho závisí, že niekomu dajú a niekomu nie 😕 ja idem ešte 8.9.na endokrinológiu tak som zvedavá....

katka444
19. aug 2009

vavenka, nam asi zabral ten profertil. tak drzim palce nech aj vam pomoze 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre