Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
17. sep 2009

Pipi aj ty si odtial??? No vidis, tak to raz musime dat stretko uz

vavenka
autor
17. sep 2009

Caute, ma ide uz porazit z toho lezania 🙂 Dufam ze v pondelok mi to gyndoska zrusi 🙄

ingulik
17. sep 2009

bre ranko baby...no tu prsi a my sme chceli ist na prechadzku 😒 tak teraz riesim dilemu, ci dat malu do kocika a prsiplast na kocik alebo ju dat do klokanky a prsiplast na seba 😒 😅

vavenka ako dnes?

tini no dufam ze ked sa prestahujes tak sa stretneme, tusim to budeme mat k sebe aj blizsie, nie? ja som este stale v KE, ale od buduceho tyzdna do PO, ale treba mi kazdy tyzden s malou do KE behat po lekaroch - ockovanie, kontrola atd.

tinika
17. sep 2009

ingu dufam ze sa to uz podari 🙂

katka444
17. sep 2009

ahojte,

cim si mozem zvysit tlak? je mi nejako divne. a citim, ze mi rychlo bije srdce a to mavam pri nizkom tlaku.

maxii
17. sep 2009

dobre ranko,

aj ja od dnes lezim, naordinovala som si PN 😉 som z tych nevolnosti uz unavena a lepsie je mi ked lezim, takze mam home office z postele 😀 😀

zuzub
17. sep 2009

ahojte 🙂 kati veeeeeľa vodičky pi alebo také slabšie kafčo si sprav.a už ti došli rifle?

katka444
17. sep 2009

zuzub dik. rifle este neprisli. snad uz dnes. dufam ze ma neobabrala ta dotyčná 😅

no aj by som to brala, dnes doma polezat. taaak sa mi nechcelo vstavat. a chcem spaaat.

ked mam doma nizky tlak, tak ma mm akoze prefackuva, ze aby sa mi zvysil 😀

adenka
17. sep 2009

ahojky, ako sa mate??

katka kludne mozes nescu s mlieckom...ja som pila cele tehu od kedy mi prestalo byt zle... 😉

maxii
17. sep 2009

kati podla mna aj slabsie kafco si mozes dat....

zuzub
17. sep 2009

vonku je dnes ozaj nejaké čudné počasie,,,,,,,také nanič nerobenie 😀

ingulik
17. sep 2009

katka....no taku 3v1 si daj alebo par drepov sprav 😉
my sme nakoniec boli v klokanke a s dazdnikom 🙂
adenka ako mala? poslucha? Nikushka prave zaspinkala, tak som si spravila Caro s mliekom a idem kus povegetit....nejako nemam co robit dnes...navarene je, pozehlene tiez, upratovat tiez netreba...no ja sa mam, nie? 😀

zuzub
17. sep 2009

ingulik, tak to máš jakú parádu, všetko porobené 😉 mne treba aj žehliť aj trochu upratať a dnes budeme mať aj návštevu tak chcem niečo aj upiecť, ale nič sa mi nechceeee a je mi ešte ak tak divne ťažko na žalúdku 😝

katka444
17. sep 2009

tak uvidim, asi skusim tu kafco 3v1 ak to neprejde.
ingu aj mne treba pozehlit. uz mam riadnu kopu. poslem ti? 😀

adenka
17. sep 2009

ingu to mas super, ja musim zehlit... malinka konecne pred hodinou zaspala, uz druhe rano bojujeme s bruskom a ja neviem z coho...nepomaha ani cvicenie, ani kremik, dnes sme uz davali espumisan ☹
no a uz ju pocujem mrncat...tak zas toho vela nenaspala.... 😒

ingulik
17. sep 2009

adenka a ty kojis alebo aj dokrmujes? stretla som teraz rano kamosku, co ma maleho chlapceka a on je na nutrilone, dosiel jej a kupila sunar tak ho chudaka tak zapieklo, ze len s rurkou sa vykakal ☹
nasa mala ma tiez obcas bruskabol, ale to len tesne pred tym nez sa vykaka....to sa puci a vrti a nist nejde a ked to najmenej caka tak to povoli a prezliekame sa, lebo to ma az za usami....jednoducho sa nevie slusne do plienky 😅

katka no skus poslat, aspon mi zbehne cas 😉

adenka
17. sep 2009

ingu vacsinou kojim, obcas musime aj dokrmit, ale niekedy 3 dni vobec a potom mi jeden den po kojeni stiahne este 60ku beby...
ako sa pouziva ta rurka? ja som jej to dnes len trosku stricla do zadocku, pockala chvilu a potom vytiahla, ale nic.. robim neico zle?

ingulik
17. sep 2009

juj neviem, ale asi ju tam treba chvilku nechat nech to trosku podrazdi....ja ju nemam, myslim ze to moze narobit viac skody ako uzitku, ked si na to babatko zvykne sa normalne uz ani nevykaka...radsej skus fenyklovy cajik vypit alebo dat trochu malej, ale zas netreba prehanat bo potom opacny efekt to ma....nafukuje....nam zvyklo pomoct ked som vypila kysle mlieko alebo kyslu smotanu....to slo potom aj 2x denne 😉

evus
17. sep 2009

ahojteeeeeeeee

adenka,tak ako pise ingu,ta rurka narobi ozaj obcas viac skody ako uzitku,skus radsej cvicenie s nozickami,pomasirovanie bruska,urob si ty fenikovy caj aby sa ti dostal do mliecka,ale rurku nechaj bokom

adenka
17. sep 2009

ingu, evus dakujem...

ja som predtym pila vela acidka, ale mamka ma vystrasila ze to je kysle a ze nemozem... ale vsade citam ze sa smie, aj v nemocke nam davali, tak asi zasa zacnem pit...
my jej masirujeme brusko mastickou pupik, cvicime nozkami a obcas pomoze, zacne krasne prdkat, ale dnes nic...preto som siahla po rurke a potom po espumisane...

evus
17. sep 2009

adenka a teraz ju boli brusko?

adenka
17. sep 2009

teraz nie, pred 9tou zaspala...vsak sme bojovali od 6tej tak uz bola unavena...ale uz aj mrnci, tak neviem ci o chvilku nebude hore...

evus
17. sep 2009

adenka,vsak babo nemusi stale prdkat,nervozne moze byt z cohokolvek,ked brusko boli,tak babo vacsinou kope prudko nozickami a ked sa mu dotknes brusko tak to da najavo placom a ak kojis,tak sa ti malinka nemusi aj styri dni vykakat a je to uplne normalne

adenka
17. sep 2009

evus ale ona dviha nozicky, kruti sa a strasne stona a puci sa v tvaricke... ked jej masirujeme brusko, alebo cvicime nozkami tak je vidiet ze sa jej ulavi...

evus
17. sep 2009

a neskusala si jej dat len tak par lyziciek cajiku?

adenka
17. sep 2009

este nie, ja pijem caj na kojenie, je tam fenykel, aniz, a neviem co este....

janulik.j
17. sep 2009

Aden ja som pouzivala rurku pri malom, ked som uz nevedela co s nim, ale sme ju pouzivali kv. vetrom nie, aby sa vykakal. aj ked sa samozrejme velakrat pri tom vykakal. ale mne sa na to nenaucil a to najviac zaberalo. treba ju strcit hlbsie a otacat... ja som tiez najprv iba trosku vsunula, ale ked sme boli v nemocke, tak to robili takto a je to lepsie, viac sa brusko uvolni... mozno skus kupit probiotika sebe aj malej 😉

Teda to pocasie 😒 sa tu zblaznim doma s malym, ked nemozme ist von. mala prist kamoska s malym, ale im to nevyd...

adenka
17. sep 2009

janulik dik za radu. skusim dnes nasadit acidko sebe, uz som si navarila aj rascovu polievku a dufam ze to zaberie...

zuzub
17. sep 2009

ja som sa dala na pečenie bábovky 🙂

katka444
17. sep 2009

jej zuzub tak posli. ja som si dnes kupila makovnik, tak ho asi idem pomaly nacat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre