Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
2. mar 2009

ahojte 🙂
evus super fotky karinka vyzerá byť riadna "beťárka" 😀 😀 😀 a malý mišo je zlatý 😉

ingulik pekná nevestička si bola 😉

vavenka
autor
2. mar 2009

Ahoj Zuzub, ako sa mame?

evus
2. mar 2009

vavenka,urcite si tovychutnas a ku koncu uz budes prosit,aby cas isiel rychlejsie 😉

zuzub,karin je betarka,jej z oci nic dobre nepozera 😀

tinika
2. mar 2009

No vaven mna uz prechazda aj chut sa snazit, asi rezignujem ke ten moj sa bars nesnazi, som zvedava či po kramoch sa zase vyhovori ze ma netahal snazilkovat bo si myslel ze este mrchujem. Co si mysli ten chlap ze mesiac mam kramy???? 😀

vavenka
autor
2. mar 2009

Tini ja som zabudla, kolko mas rokov, ak to nieje tajomstvo?
Ja neviem, ale ja neriesim kto koho taha, u nas taha ten kto ma chut (a ja aj ked viem ze je ovu 😀 😀 ) a vacsinou som to ja, kto taha, ale tak je pravda ze ani moj chlop neni uplne bez prvotnej iniciativy...Mozem povedat ze je to tak 70% ked zacinam ja a 30% ked on.....

tinika
2. mar 2009

vaven 26 a u nas to poslednu dobu vyzeralo tak ze len ja som mala chut vies a uz ma to nebavi sa furt tak ponukat to mozem ist na ulicu a zarabat 😒

tinika
2. mar 2009

ja mam teraz fakt take depkove obdobie ze raz tak rozmyslam raz tak a uz mi z toho prepina a neviem ako dalej ☹ a asi to aj tak len čas poriesi

janulik.j
2. mar 2009

Baby boli sme na druhej strane!!!! 😠 Kde sa ulievate?
Tini ja neviem ako by som ti poradila. Ja moc za rozvody nie som, ale ked nie je zaujem z oboch stran, tak je asi zbytocne trapit sa. Ved uvidis asi to chce este vsetko cas kym dospejes k nejakemu rozhodnutiu. drzim palce! 😉
My sme mali taky rozbehany vikend, ale maly bol super, takze sme si v pia uzili oslavu aj sme si zatancovali...en dnes je Kubko akysi rozmrncany. Pojdeme sa trosku vyvencit snad ho to prejde chlapa jedneho ufrflaneho 🙂
Evus kto piekol torticku? Mnaaaam dufam, ze si nam kazdej kusok odlozila 😝

tinika
2. mar 2009

Janula ja tiez za rozvody moc nie som, ale prečo kvoli tejto svojej zasade mam kadze tri mesiace alebo proste v určitych intervaloch niečo take riesit? Ze mu nema zaujem o nic? A dost ludi mi hovori kasli na neho, z nim nebude stastna len sa utrapis. Ale lahko sa hovori sak som sa vydavala na cely zivot. A dakujem ti

tinika
2. mar 2009

Ja uz si tu pripadam jak svihnuta, vsetky mate dajake problemy, ale ja tu furt rozoberam svojho muza a raz je tak, a raz tak a aj tak sa nič nezmenilo ☹

snazivazuzi
2. mar 2009

tini, z toho si nic nerob, vsak sme tu pre teba, ak ta nieco trápi tak von s tym, a ak vieme, poradime. 😉
Más pravdu, kazdá z nás ma svoje problémy, ale nie kazdy problem je rovnako ˝dolezity˝... a nie kazdy má riesenie. ten tvoj by mal... len by trebalo viac odvahy z tvojej strany. ja mám tiez svoje problémy, ale tie su skor financné. Nadarmo by som vám tu o nich pisala, nevedeli by ste mi poradit, ani pomoct. tvoj pripad je vsak celkom iny. len kludne sem pis o manzelovi 😉

zuzub
2. mar 2009

tini ja si tiež myslím, že je úplne v pohode, keď sa tu vypíšeš z toho čo ťa trápi a keď sa hlavne možno potom cítiš lepšie 😉

tinika
2. mar 2009

No tak cítajte, bo prave mi zdvyhol adrenalin. Ze bracho mu volal či sme uz vratili peniaze tete. Co jeho do toho????? On nam tiez dlzil a sa neponahlal kym sme si nepytali. a čo tetka nema usta???? Som x-krat vravela muzovi nech jej uz da ta furt sa vyhovaral ze nema. A nechapem na čo mi tu sms pisal. Ja som povedala ze nech si to vyriesi. ja musim este svojej babke dať a to dos peknu sumu za okna čo mame v JEHO byte. 😠 😠 😠 ked sme mali havarku a trebalo 30 000 pozicat na opravu ta sa nikto nestaral a teraz je kazdy mudry 😠 😠 JOj ma porazi z tej rodiny

tinika
2. mar 2009

zuzi ake riesenie mas na mysli???

snazivazuzi
2. mar 2009

Tiniiiiiiiiiiii, mozno by sa ti ulavilo, keby som tu isla rozoberat tu nasu rodinku 😀 ale nemozem,.... od A po Z má kazdy svoje muchy a niekedy by som si najradsej zbalila veci a hajde prec........... zial nemozem. - ani by to riesenie nebolo.

Och joj, ten tvoj od teba caká aby si rozmyslala aj za neho? alebo co? nech si to vyriesi sám, nech sa správa ako dospel clovek. Vsak ak je taky macher ze mu staci seks raz za mesiac, tak nech je macher aj teraz ked treba konat! a nech ta nezaujima ak sa na teba nastve. vsak nie si jeho sluzka, ani sekretárka ani osobná uctovnicka, aby si za neho vybavovala vsetko....

tinika
2. mar 2009

Zuzi si prestav ze mam na hlave poviinosti z roboty, svojich klientov a jemu mam este pripominat take somariny bo on zabudne. 😠
a mas pravdu v tej poslednej vete, nech zaplati ked chce take sluzby 😀 😀 Len som mu zavolala ze načo akoze sa brat do toho stara tak len ze on nevie. Neviem či čaka ze ja sa s jeho bratom pohadam abo čo, ze nevie mu sam povedať. Kaslem na nich nech si riesia sami. Ja mam dost inych starosti a uz mi hori pod zadkom uz je marec a ja mam kopeeeec roboty tak nech sa daju vypchat

tinika
2. mar 2009

idem papat nech sa trocha ukludnim zatial pa a dakujem vam

evus
2. mar 2009

janulik,z torty veru neostalo nic,lebo bola straaaaasne dobra 😉 a to davala piect mamina nejakej svojej znamej

tinika,och mas teda toho chlapa,fakt ako caka,ze zanho vybavis vsetko,vsak nech si riesi svoje problemy a nech ti da pokoj

ahoj zuzi,ako sa mame?tie bolesti trosku presli?

tinika
2. mar 2009

evus toto necham nech si riesi sam, ja len ze ako čo mala znamenat ta sms, ze čo ako a len som mu povedala ze ci tetka nevedela nam povedať, včera sme tam boli. a uz ani neviem čo zamrmlal. myslime ze "neviem" jeho oblubene

snazivazuzi
2. mar 2009

cau evus 🙂
No momentálne tie bolesti nie su. Uz sa iba trápim 😀 som hrozná... celu noc iba : och... ach... oj,... au... hmm, brr.... normálne mi je mojho manzela luto 😀 Chut do jedla skoro ziadna, uz sa mi nechce ani na wc chodit, radsej sa trápim dlhsie, ako vyliezt z postele... ani nie vyliezt, iba tak vypadnut z nej ako nejaky megaslon 😀 Sem tam sa mi tazsie dycha, ale to potom prejde a tlak mám od tej nehody furt v pivnici... aj dnes mi je cely den tak vseliako.

tinika
2. mar 2009

zuzi a ake riesenie si myslela?

evus
2. mar 2009

zuzi,to mi pripomina posledne tyzdne mojho tehu 😀 ,neboj,uz nie dlho a budes to mat za sebou akurat budes jojkat,ze ta boli jazva a nemozes si lahnut na brucho 😝 😅

tinika
2. mar 2009

No super, este aj nedoplatok za plyn 6 litrov dosiel 😠 Zuzi o chvilu budem mať aj take problemy ako ty 😀

tinika
2. mar 2009

No evus ma pravdu zuzi o chvilu uz budes vstavat k malemu v noci

snazivazuzi
2. mar 2009

tini, no zbalit si veci a odist ... viem, znie to fakt jednoducho.... treba poriesit vsetky spolocné zálezitosti, ale tie sa daju aj ked spolu nebyvate. 😉
/viem, nemás kam ist... ale nieco by sa urcite naslo, nie?/

evus 😀 xixi
inak, pozerám ze Mk mi dal TP 06.05. :-O Ja mám TP 06.04...... to ako to tu rátaju?

tinika
2. mar 2009

no zuzi jedno ano ale to nechem takto riesit. myslim to kam ist byvat, by som sla do podnajmu bo u nasich malo miesta a mam aj havu a tu tam zobrat nemozem. Uvidime nechavam tomu volny priebeh len neviem ked sa zrazu začne muz snazit o sex čo mu poviem lebo teraz ja nemam chut

evus
2. mar 2009

tinika,tolky nedoplatok 😲 ?

zuzi,to neviem,ale ved ty budes az v 40tt v maji,preco by si mala rodit o mesiac skor?

tinika
2. mar 2009

Ano evus a to mame od vianoc 2007 radiatory ne gamatky ale to asi preto ze este boli pol zimy gamatky a tie zeru jak nenazrane. Minuly rok sme mali 15 000 ale to preto zase, bo sme mali male rpeddavky

asi idem tomu svojmu napisat nech si poriesi s tetkou a nech jej povie nech je taka laskava a neriesi take s inymi aj ked viem ze jej to nepovie a ked hej tak ze ja som to povedala. My je to uz jedno vsetko

snazivazuzi
2. mar 2009

nie, vsak podla kalkulacky mám TP 06.04. 😒 ..... poslednu ms som mala 30.06.08.

evus
2. mar 2009

zuzi a podla dokyho?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre