Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
20. mar 2009

Evus vcera sme mali, ale ma tak nasral ze az....Vcera rano siel k rodicom a pride az v sobotu
ZAtial som mu nevoalala, je to este dost slaba ciarka, ked bude zajtra silnejsia tak mu to poviem ked dojde domov

katka444
20. mar 2009

vavenka 😲 😲 😲 fakt?

vavenka
autor
20. mar 2009

Tini 😵 😵

tinika
20. mar 2009

😉 vaven

tinika
20. mar 2009

kati aj ja cem taky album ale neviem ako tam tie grafy dostat. tak ja idem do tej kosy po uradoch behat, ale aj v robote je kosa, mam odmrznuty nos a nohy tak aspon sa budem trocha hybat vonku

evus
20. mar 2009

vavenka a co ste sa posekali?

janulik.j
20. mar 2009

Evus, co mate dnes dobre na obedik? Misko uz mal svoju porciu mrkvicky? 😉 Ako to zvladas s dvoma drobcami, ked mangelik pride tak neskoro z prace? Nas Kubko dnes vstal uz 5,15 a o 7mej zaspal znova, tak som si lahla s nim, nech som neni ako mucha z medu... Dufam, ze cim bude starsi bude spat dlhsie a nie naopak 😒 🙂

evus
20. mar 2009

janulik,Misko spi,takze bude jestaz ked vstane a dnes ma karfiol so zemiakom...zvladnut sa to v pohode da,o tretej ideme po malu do skolky,do tej pol piatej sme vonku,potom sa trosku doma pomoceme o siestej kupem maleho,do siedmej zaspi,potom malu okupem a ta ide tiez hned spat,takze je to super,aj Misko dnes vstal o 5,45 a jasne,ze vsetkych pobudil,ked bol mensi,tak spal rano do pol osmej,do pol deviatej...a malyti teraz spi?

evus
20. mar 2009

janulik,a nevarila som nic,muz mal este cestoviny zo vcerajska a ja som dostala strasnu chut na vyprazane krokety,takze uz som po obede 😉

vavenka
autor
20. mar 2009

Evus no posekali sme sa , ale je to na dlhsie, dufam ze do zajtra ma to prejde, od vcera rana som zlamena vdova, tak si to vychutnavam 🙂
Janulik Evus no mate riadnych papkacov 😀
Ja som si o 11tej dala chlieb so salamou a nenormalne ma pali zaha, fuj, nepalila ma ani nepamatam...
Povedzte mi niektora ze mozem kludne letiet buduci tyzden a secko bude ok, prosiimm 😅 😅 😅 😅

janulik.j
20. mar 2009

evus maly teraz drichmuna uz hodinu, to som teda prekvapena 😕 chcem ist poobede do mesta, lenze teraz ked bude vyspaty, tak sa bojim, ze sa v kociku bude hnevat, lebo uz aj my mame toto obdobie 😝 vcera tu bola mamina, tak mi doniesla kuracie s omackou, tak tiez chvalabohu nemusim varit 😎
Aj Kubko spaval aspon do 7mej, aj ked sa castejsie budil. teraz sa zobudi o 3tej ale hned aj zaspi. Predtym buntosil. Vecer zaspava cca 19,30 nastastie ho dame do postielky a za 10 min. aj sam pekne zaspinka...

evus
20. mar 2009

vavenka,tak si mala dnes vecer vyrazit na nejake damsku jazdu,sice len o nejakom mamadrinku,ale aj to staci
vavenka,podla mna mozes letiet v pohode,kamoska je letuska,po svadbe isli na svadobnu cestu do egypta a bola mesiac tehu a nic sa jej nestalo,ono to moc neodporucaju,ale ak let netrva viac ako dve-tri hodinky,tak si myslim ze je to ok

zuzub
20. mar 2009

vavenka ja si mylím tiež, že môžeš v pohode letieť 😉

evus
20. mar 2009

a skor sa neodporuca letiet v poslednom trimestri,takze je to ok,ale vsak tiez je lepsie sa opytat dokyho

vavenka
autor
20. mar 2009

Dakujem, ste ma upokojili 😵 😵

janulik.j
20. mar 2009

Vave ja si tiez myslim, ze v poho mozes ist. Tiez si myslim, ze nebezpecne je to skor v neskorsom stadiu. Napr. v takom ako je nasa zuzi
Ja mam zas inu dilemu... V Brne je vystava kavy a vsetkeho s tym suvisiaceho. A ja kavu MILUJEM. Mangelik ma vola, nech ideme, ze by sme maleho nechali u svokrovcov. Viem, ze sa o neho 100% postaraju, ale neviem ci ho mam nechat takeho maleho cely den sameho. Aj by mi dobre padol taky vylet sami dvaja. Co myslite? 🙄

vavenka
autor
20. mar 2009

Janul jednoznacne CHODTE, a este ked ti to muzicek navrhol 🙂 Urcite sa starki radi postaraju, a keby bolo velmi zle tak sadnete do auta a pojdete za malym...Hm?

evus
20. mar 2009

janulik,ja som ta povaha,zeby som od maleho neodisla,ked bola karin mensia,tiez sme ju nechali u nasich a isli si uzit den bez nej a ja som si ho uzila tak,ze som na nu neustale myslela,takze vylet na prd.ale zas niekto s tym problem nema.nas krpec je uz teraz v takom stadiu,ze ked ho aj niekto iny vezme na ruky,tak ma hlada ocami a hulaka.

tinika
20. mar 2009

vaven a kde letis??
janulik sak chod aspon trocha oddychnes, odreagujes a maly bude ok neboj 😉

mum_to_be
20. mar 2009

caute dievcata! este si na mna pamatate? 😉 nejako nestiham chodit na MK, ale uz som bola strasne zvedava, co je s vami a ako sa vam dari... nasa veronika ma uz tri mesiaciky, je sikulka, vychutnavame si to. stale sa nam dari plne dojcit, no a v stredu v poradni sestricka malicku odvazila a ma uz 6310 gramov. (a to uz zacinala byt hladna, papacka nasa!) vavenka, len som zbehla tuto stranu, takze pozitivny test, no parada. nech to dobre dopadne! moj pozitivny test bol prave z konca marca, ak si teda dobre pamatam... tinika a ty ako s manzelom, ke to lepsie? kati, a co tvoje vysetrenia? evus, ze 6 mesacny misko, to sa mi ani nechce verit!!! 😲

mum_to_be
20. mar 2009

janulik, nakukla som do albumu, aj my pouzivame lehatko a malicka ho ma velmi rada. 🙂

janulik.j
20. mar 2009

Mum ahoj zrovna sme ta pred par dnami spominali, ze sa neozyvas! 😠 🙂 Teda na MK si musis vzdy najst cas 😀 A ako sa mate?
Ja na lehatko nedam dopustit, aj teraz sa tam maly "rochni" a pozera na mna. Ked mu dam aj hrazdicku, tak sa dokaze sam zahrat aj 20min. a ja si pozriem TV prip. nieco porobim...

Evus, ved prave ja som tiez taky "tazky" pripad ako ty. Viem, ze keby sme sli, tak by som stale rozmyslala co je s malym a neuzila si to. Ved urcite este taka vystava niekedy bude. Za tie nervy mi to nestoji. Kubko je tiez "mamuch" s nikym inym okrem mna a ocina nekomunikuje. s nami rozprava, smeje sa, viska az idem ohluchnut a akonahle k nam niekto pride, tak je "zamrznuty" max. sa trosku usmeje, ale to ozaj, aby sa nepovedalo.

tinika
20. mar 2009

mum ahoj, no je to lepsie, ale to vzdy je tak ze raz sme hore raz sme dole hihi no ale snazi sa

tinika
20. mar 2009

Babyyyy uz mam tu pracu na isto, dnes to odklepli na ministerstve huraaaaaaaaa

tinika
20. mar 2009

ta de sta sa nemam s kym potesit

mum_to_be
20. mar 2009

tinika, ja som uz bola medzitym pri malej... gratulujem!
janulik, aj nasa si tak uziva lehatko. 🙂 a ako ste spokojni s kocikom? ja musim konecne pohladat ten slnecnik, dnes malicka zmurila, ked jej do neho zasvietilo slniecko. a vzdy na to zabudnem, ked prideme z prechadzky. ozaj, a ty uz mas manzela doma natrvalo?

tinika
20. mar 2009

mum dakujem
drobec pocuva? u vas svieti slnko???? u nas začalo snežiť 😠

zuzub
20. mar 2009

jeeeej mu ahoj 🙂
u nás je tiež škaredo, ale ja som si spravila radosť a kúpila som nám domov kyticu 10 žltých tulipánov 😵 😵 😵 keby ste videli aká je nádhernááááá,takú radosť mi spravila 🙂

tinika
20. mar 2009

jooj baby prave čítam ze komu venovat 2% dane ale je to tazky vyber, nemozem pomoct vsetkym a neviem sa rozhodnut

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre